Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przedluzylem jak ponizej, calosc 79,90zl + History HD 1,99zl. W zasadzie to samo co mialem (GOLD) za ta sama cene. Doszedl tylko HBO na caly okres umowy czyli 24miesiace

 

Comfort+

MULTIROOM STANDARD

HISTORY HD

NAJEM ULTRABOX+

HBO

EXTRA+ HB ITI

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

x2 CAMELEON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Canal+ Silver za cenę 64zł. Umowa do końca października z 3 miesięcznym wypowiedzeniem - wypowiedzenie już wysłane.

Pierwsza oferta jaką dostałem to dołączenie 4 brakujących kanałów z paczki C+ za średnią cenę 75zł - umowa na 24 m-ce, dodatkowo HBO na 6 m-cy za chyba 10zł.

 

Oferta jaka mnie interesuje to Sport&Film, Extra+ i HBO na całą umowę. Jak myślicie, za jaką cenę mogę mieć taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remi.

Wszystko ładnie pięknie łącznie z ceną, ale po co brałeś do umowy History. Rozumiem jakbyś dostał ten kanał za free, a tak w normalnej cenie to nieporozumienie. Ten kanał możesz włączać i wyłączać kiedy chcesz i to taniej by Ci wyszło.

 

@ lucedw

W takiej cenie jak Ci proponowano. Ale jak w ogóle dadzą Ci HBO na całą umowę to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remi.

Wszystko ładnie pięknie łącznie z ceną, ale po co brałeś do umowy History. Rozumiem jakbyś dostał ten kanał za free, a tak w normalnej cenie to nieporozumienie. Ten kanał możesz włączać i wyłączać kiedy chcesz i to taniej by Ci wyszło.

 

History HD nie do umowy tylko osobno.

 

Pozdrawiam,

 

Mam 2 Cameleony. Wiecie jakby to wygladalo gdyby np jeden padl albo go ktos zachylil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się zalogowałem do ica i

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 24M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

Trochę tego więcej niż zamawiałem a na ica nic nie piszę o cenie czyli mogę się spodziewać niespodzianki w postaci rachunku. Co w takiej sytuacji zrobić radzicie?

Piszę pod spodem 247zł ale mam nadzieje że to cena bez rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa pod koniec września, wypowiedzenie sobie zarejestrowałem w APSie. Mam Platynę z HBO plus mediabox za 109 zł. No i dziś pierwszy telefon, który mnie zabił, rozwalił i zirytował zarazem. Gość słowotokiem, którego nie da się zacytować a jedyne co wyłowiłem to cena - 149 zł ( :shock: ), próbował mi już od razu umowe nową wcisnąć. Stwierdziłem, że nie potrzebuje HBO a co do reszty to oczekuję startu od pułapu nowego klienta - w końcu 10 lat z platformą to nie byle co. Jego odpowiedź zmiażdżyła - HBO to jedyne premium w tym kraju, jak się chce należeć do elity lub trzymać jakiś poziom to wypada mieć ten cudowny kanał. No chyba że mieszkam w małym miasteczku i mi nie zależy. Zamurowało mnie. Szkoda że nie nagrałem [beep]a... Czekamy dalej bo na razie to tylko żal pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dobrać drugiego cameleona już po przedłużeniu umowy i ile może to kosztować?

Możesz dobrać, tylko musisz pomęczyć APS, czy tam Infolinię. Aktywacja 99 zł, miesięczna opłata 20 zł.

Nic nie będzie kosztować, bo nie można dobrać. Tylko przed migracją z C+ jest taka możliwość

Jak zwykle pisanie aby pisać. Kartę da się dobrać (d*hk, wątek: "Czy mogę dobrać multiroom do starej karty cameleon?")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj Bruce Wszechwiedzący wątek, który Ci podałem, a potem się produkuj. Jak zwykle, dużo krzyku, mało treści.

Żebyś długo nie musiał szukać podam Ci cytat uzytkownika hektor65:

Potwierdzam , można dobrać MR jako drugą kartę ''kameleon'' będąc już w Nc+ !!!! APS musi wystąpić o wydanie takowej dla danego klienta i dla takiego klienta karta przychodzi do APS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o waszą dyskusję na temat kameleona... Po 16 dostałem telefon z DUKu (umowa do końca lipca) konsultant profesjonalnie wszystko powiedział o multiroomie a zaczął od Cameli, powiedział mi, że widnieje w systemie jako klient Cyfry(poznał po tym, że w systemie widnieje lub nie,nie pamiętam adres ITI przy moim profilu) i wysłał mnie do APSa po kartę, tam powiedzieli że widnieje jako klient NC+ i nie mogę już jej dostać (dziś Pani dostała nowy dekoder czarno-biały podobny do Sagemcoma na którym działała jej Cameleon ale nie o to chodzi). Po wizycie dzwoni znów koleś z DUK-u i mówi, że to niemożliwe bo kilka osób w ostatnich dniach dostało Camele na powyższej zasadzie,wytłumaczyłem mu wycieczkę do APS-u a ten mnie przełączył do technika który na 100% powiedział, że Camela już nie dostanę.... czekam na telefon od gościa z DUK-u, zobaczymy co teraz powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzić słowa @tomciu kartę da radę dobrać w APS mówią że nie ma takiej możliwości (mają narzucone tak mówić) po prośbie o kontakt z Warszawą lub Krakowem miny mają inne i już mówia że "kiedyś" była taka możliwość gdy dochodzi do rozmowy płenta wygląda tak 99 za aktywacje i 20 co miesiąc ile to potrwa nie wiadomo zapewne jest to związane z nowym boxemWi-Fi w którym siedzi cameleon :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...