Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem z Cyfrą od 1992, od wielu lat płace rachunek w okolicach 150 zł, full pakiet, nie licząc erotyków. Ostatnio zadzwonili i zaproponowali wszystko to co mam plus jakieś netvod za 4,9 zł więcej niż obecnie! Także rachunek wyniósłby już ponad 150 zł. Czasy co raz cięższe, postanowiłem, że pora zakończyć takie duże opłacenie. Raz konsultantowi odmówiłem, bo nie spodobała mi się ta propozycja, zadzwonili znowu i znowu namawiali do tego samego mimo ciągłego powtarzania, że nie zgodzę się na podwyższenie abonamentu. Umowa kończy się we wrześniu, czy wysłanie wypowiedzenia coś pomoże? Chciałbym mieć oczywiście wszystkie pakiety, czy jest szansa płacić coś koło 100 zł plus do tego jakiś erotyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mi umowa kończy się z końcem miesiąca. Proponowali mi pakiet z wszystkimi kanałami filmowymi, z wszystkimi pakietami za 139 zł. Ponad miesiąc temu wysłałam wypowiedzenie i do tej pory nikt do mnie nie zadzwonił i nie zaproponował mi czegoś innego, korzystniejszego! Z każdą umową płacę więcej, tłumaczą, że dostaję w zamian coś, co dla nowych klientów jest płatne i takie tam mydlenie oczu. Jutro daję im ostatnią szansę i sama zadzwonię, ciekawe czy zaproponują coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi za ile jestem w stanie dostać taki pakiet:

 

Wszystkie C+

multiroom (obecnie mam stary i chciałbym przy nim zostać) 0 zł obecnie

mam dekoder pace pvr (chciałbym zostać przy nim) 0 zł obecnie

nowy dekoder do drugiego pokoju (nie mam a chciałbym dostać)

 

interesuje mnie pakiet abym miał wszystkie kanały sportowe. (wcześniej ten pakiet nazywam się c+optimum czy coś takiego)

 

obecnie płacę 64 zł (proponowali mi ofertę 79 zł za podobny pakiet bez multiroomu oraz dekoderów, chyba sobie kpią do końca umowy mam 2 miesiące. Pewnie wyślę wypowiedzenie bo nie mam zamiaru płacić więcej za mniej.

 

Ktoś za ile wytargował taki pakiet ? gdzieś była fajna rozpiska w pdf jakie dane osoby zaakceptowały oferty gdzie to znajdę ?

 

 

Comfort+

extra+

multi+

multiroom

pace

6xC+

HBO i FilmBOX na 5 mc

 

cena 5 x 0 zl i 10 x 79,90 = srednio 53,27 zl

 

DAM RADĘ JESZCZE WYTARGOWAĆ DRUGI TUNER ZA 0 ZŁ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Mam umowę do końca lipca 2014, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane u nich w systemie. W tej chwili mam Universe+, 6xCanal+ i C+VOD za 59zł/miesiąc.

 

Dzisiaj dzwonili do mnie z DUK-a i zaproponowali jak mi się wydaję całkiem dobrą propozycję przedłużeniową tzn.:

 

Umowa na 15 miesięcy,

Comofrt+ Multi+ Extra+, 6xC+, HBO (jak to napisali cały pakiet czyli jak mniemam 3 kanały HBO) na całą umowę,

Filmbox na 5 miesięcy w prezencie

Opcję Nc+ Go za 0 zł przez całą umowę

 

Darmowe opcje NC+GO:

nc+GO Sport – 0 zł

nc+GO Da Vinci Learning - 0 zł

nc+GO Dzieci - 0 zł

nc+GO Kino Świat - 0 zł

nc+GO Multi+ - 0 zł

nc+GO PictureBox - 0 zł

nc+GO nSport - 0 zł

 

Multiroom: 10 zł miesięcznie oraz 49 zł jednorazowa aktywacja dodatkowego dekodera.

Cena gwarantowana: 53,26 zł przez całą umowę od 1 miesiąca(czyli nie łamaniec).

 

Czy ta oferta jest waszym zdaniem OK? Czy da się coś więcej ugrać, np darmowy multiroom?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...