Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z góry przepraszam, ale nie mam czasu przegladac całego watku

Obecnie posiadam

Pakiet Uniwerse+

6 x C+

Multiroom „pocyfrowy” – karta cameleon

Najem Pace PRV

Za 59,- PLN

Umowa do 31 maja - wypowiedzenie wyslane

Co można ugrac w podobnej konfiguracji i za identyczna cene?

Najbardziej zależy mi na 6 x C+ i multiroomie „pocyfrowym”

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wycofane i umowa przedłużona na 15 m-cy:

 

Szczegóły i detale (czyli jak to czyta konsultant):

1. Comfort+ : 5 x 0zł + 10 x 29,90zł = 299,00zł

2. Extra+ : 5 x 0zł + 10 x 10,00zł = 100,00zł

3. 6xC+ : 5 x 0zł + 10 x 40,00zł = 400,00zł

SUMA: 5 x 0zł + 10 x 79,90zł czyli standardowy "łamaniec ze średnią" : 53,27zł miesięcznie x 15 miesięcy

 

Ponadto w umowie jeszcze:

4. Multi+ : 15 x 0zł

5. HBO : 15 x 0zł

6. MR (posiadany 2x Cameleon) : 15 x 0zł

7. Pace PVR (posiadany): 15 x 0zł

8. Z uwagi na niepoprawne działanie posiadanego modułu CAM (nieszczęsny 11411) zaproponowano dobranie Sagemcom HD i jego zrabatowanie czyli: 15 x 0zł

 

PS. Co miałem jest w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant z numeru 223104546 dzwonił wczoraj (był to 2 lub 3 telefon od złożenia wypowiedzenia w lutym, w tym jeden z nich tydzień temu był typowo z DUK, tj. spod 223346180) i przedstawił prawie to samo, tylko ze średnia ponad 59 i HBO na mniej miesięcy. Ciśnienia nie miałem, bo nc+ to nie żyć albo nie żyć :) Powiedziałem, że się muszę zastanowić bo nie jestem przekonany. Powiedział, że zadzwoni dzisiaj. I zadzwonił jak mówił. Oferował to co wczoraj, po krótkiej wymianie zdań wyszło co napisałem wcześniej. HBO wstępnie też chyba było na mniej miesięcy, skończył się na 15 miesiącach. Aha. Jeszcze Filmbox na 5 miesiecy za free dawał a później samemu odłączyć ale nie chce tego nawet za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam warunki oferty promocyjnej.

 

Pakiet Comfort + Extra + Sport i Film 79,9 zł 15m + 4 m gratis

- umowa na 15m od 01.05.2014 do 31.07.2015r. Po okresie 15 m możliwość zakończenia umowy. Obowiązuje jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

- kanały tematyczne z pakietu Comfort + na 15m

- kanały tematyczne z pakietu Extra + na 15m

- kanały Premium w pakiecie na 15m: Canal + Family 1 HD i Canal + Family 2 HD, Canal + HD , Canal + Sport HD, Canal + Film 1 HD, Canal + Film 2 HD

- Usługa Multiroom Standard: 1szy dekoder dodatkowy : 6m gratis i 9m po 10zł, 2gi dekoder dodatkowy 15m po 10zł

 

Co sądzicie o tej propozycji brać czy jeszcze ich przeczekać??? Dodam że umowa kończy się w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Właśnie dziś zakończyłem negocjacje i przedłużyłem umowę. Przypominam ze wysłałem wypowiedzenie i ostatecznie zgodziłem się na poniższe warunki:

1.umowa na 15 mies. od 01/05/2014 do 31/07/2015 z 1 mies okresem wypowiedzenia (5 mies za 0,00 zł + 10 mies za 79,90, średnio to 53,27 zł/mies)

2.Comfort+ na 15 mies

3.Extra+ na 15 mies

4.wszystkie Canal+ na 15 mies

5.Canal+ Vod na 15 mies

6.Programy HBO na 9 mies (do końca stycznia 2015)

7.Opcja NOC na 6 mies (do końca października 2014)

Generalnie nie było łatwo odmawiałem kilkakrotnie i w końcu ta oferta na którą przystałem

Co sądzicie o tej ofercie??? Będę wdzięczny za komentarze.

Pozdarwiam wszystkich negocjujących swoje umowy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam prestige hd ,hastler 3d dwa peace pvr i dwie karty cameleon za 154 zł (chyba przepłacałem) teraz proponują comfort+extra+superpremium+,filmbox,history hd,sundance hd ,nc+ go ,seriale+ ,redlight hd i chyba coś jeszcz ale nie pamiętam dokładnie, za 151 zł pierwsza propozycja była coś koło 190 zł co o tym myślicie morze ktoś ma coś podobnego i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzaj się na tą ofertę. Po pierwsze drogo, a po drugie zabiorą Ci niezależne karty. Wymienisz cały sprzęt, a dostaniesz pseudo nowoczesne ADB. MR będziesz miał po kablu lub WiFi. Jak nie masz odpowiedniego routera, to poniesiesz dodatkowe naķłady. Obecnie co masz możesz dostać za max 129,ale z wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie telefonicznej i prośbie o ofertę na e maila, taką oto propozycje dostałam:

 

- pakiet Comfort+ bezpłatnie przez pierwszych 5 miesięcy, następnie w kwocie 29,90 zł przez kolejnych 10 miesięcy,

- opcja Extra+ bezpłatnie przez pierwszych 5 miesięcy, następnie w kwocie 10 zł przez kolejnych 10 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Premium Sport i Film bezpłatnie przez pierwszych 5 miesięcy, następnie w kwocie 40 zł przez kolejnych 10 miesięcy,

- opcja HBO bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- najem dekodera ultraBox+ bezpłatnie przez 15 miesięc

 

Wklejam ponieważ nazwy chyba się pozmieniały, a nie chciałabym gafy strzelić. Potwierdzacie, że jest ok ? Mam szansę na więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Właśnie dziś zakończyłem negocjacje i przedłużyłem umowę. Przypominam ze wysłałem wypowiedzenie i ostatecznie zgodziłem się na poniższe warunki:

1.umowa na 15 mies. od 01/05/2014 do 31/07/2015 z 1 mies okresem wypowiedzenia (5 mies za 0,00 zł + 10 mies za 79,90, średnio to 53,27 zł/mies)

2.Comfort+ na 15 mies

3.Extra+ na 15 mies

4.wszystkie Canal+ na 15 mies

5.Canal+ Vod na 15 mies

6.Programy HBO na 9 mies (do końca stycznia 2015)

7.Opcja NOC na 6 mies (do końca października 2014)

Generalnie nie było łatwo odmawiałem kilkakrotnie i w końcu ta oferta na którą przystałem

Co sądzicie o tej ofercie??? Będę wdzięczny za komentarze.

Pozdarwiam wszystkich negocjujących swoje umowy ;-)

Mogłeś jeszcze potargować się o HBO o cały okres umowy, a za ok. 7 zł więcej jeszcze dostałbyś Cinemaxy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam nc+ i mam pytanie w grudniu podpisałem z nimi umowę. Podpisałem umowę i przyszła kurierem , coś od pana konsultanta słyszałem o 6 canal+ a mam 3. Umowa mi się kończy w grudniu co zrobić żeby wywalczyć 6 canal+ w tej samej cenie . Obecnie posiadam universe+ 3 canal + hbo + sundance + history + mediabox za 69 zł. Dziękuje wszystkim za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ szopenowa1. Te nazwy pakietów są od marca. Oferta pomimo tego, że jest łamana jest dobra. Możesz potargować się o jakąś opcje dodatkową w gratisie na kilka miesięcy za free.

 

@ przemo xd. Dodatkowe c+ miałeś na pewien czas w gratisie. Teraz co możesz ztobić to zamówić je sobie do pakietu. Za opłatą oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla negocjatorów którzy złożyli wypowiedzenie i nie otrzymują korzystnych z warunków w negocjacjach...

 

Jakby się nie powiodło, pamiętacie, że zawsze możecie zawrzeć nową umowę, aktualnie dają za 59,90:

pakiet Universe+ plus HBO plus C+ VOD na 15 miesiecy (całą umowę)

Canal+ premium lub sport na 5 miesiecy

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... -telewizji, nie trzeba przedstawiac faktur od innego operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przejęciowa jest dostępna nie od dziś a tylko co jakiś czas ulega zmianie, natomiast z tego co mnie wiadomo-faktura nie starsza niż 3 m-ce bądź jakieś inne potwierdzenie zmiany operatora jest zazwyczaj wymagane.

 

Wszystko w wątku dla nowych abonentów jest systematycznie uzupełniane.

 

@Wojt@s oczywiście, że możesz nawet dzisiaj, ale najczęściej dopiero oferty pod koniec umowy są satysfakcjonujące. Masz spore szanse na ofertę lepszą niż ta która jest dostępna dla abo przechodzących od innego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...