Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi zaproponowano po 6 latach (cyfra+nc+) upust 5 złoty przy abonamencie 179 plus 10 złoty za dekoder

 

To co wyprawia nc+ ze stałymi klientami którzy nie złożyli wypowiedzenia to jest szukanie "jeleni", platforma chce żerować na nieświadomości klientów. Przedstawiają swoje oferty jako jedyne w swoim rodzaju i dostosowane indywidualnie do klienta no i do tego kosmiczna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zaproponowano po 6 latach (cyfra+nc+) upust 5 złoty przy abonamencie 179 plus 10 złoty za dekoder

 

To co wyprawia nc+ ze stałymi klientami którzy nie złożyli wypowiedzenia to jest szukanie "jeleni", platforma chce żerować na nieświadomości klientów. Przedstawiają swoje oferty jako jedyne w swoim rodzaju i dostosowane indywidualnie do klienta no i do tego kosmiczna cena.

 

 

A Ty prowadząc swoją firmę rozdawałbyś produkt za darmo, lub za półdarmo? To jest pewnego rodzaju "wojenka". My jako abonenci chcemy płacić jak najmniej, a oni jako firma oferująca pewną usługę chce zarobić jak najwięcej. Proste. Kto będzie sprytniejszy ten zyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem skąd co poniektórzy mają takie oferty. Jestem z nimi może i krótko 2 lata... ale najniższa oferta to Comfort+Extra z 6C+ za 69 zł miesięcznie. Umowa wygasa za 6 dni. Wypowiedzenie zarejestrowane z 1,5 miesiąca temu... Do tej pory miałem Gold+ (dodatkowo 6C+, HBO, Sundance, Mediabox) za 99 zł...

Jest jeszcze jakaś nadzieja?

Jaką oni mają zazwyczaj strategię, czy mogę liczyć na jakieś telefony przez samiuśkim końcem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa również kończy się z końcem miesiąca i spokojnie czekam. Miałem na razie tylko 2 telefony , a tylko w pierwszym konsultant złożył ,,najlepszą możliwą '' dla mnie ofertę Comfort + extra + 6xC+ + MR + tuner PACE + HBO umowa na 15 miesięcy za 79,90. Podczas drugiej rozmowy konsultant stwierdził, że coś jest u mnie nie tak w systemie i się rozłączył. Od 2 tygodni cisza, ciekawe kiedy się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem skąd co poniektórzy mają takie oferty. Jestem z nimi może i krótko 2 lata... ale najniższa oferta to Comfort+Extra z 6C+ za 69 zł miesięcznie. Umowa wygasa za 6 dni. Wypowiedzenie zarejestrowane z 1,5 miesiąca temu... Do tej pory miałem Gold+ (dodatkowo 6C+, HBO, Sundance, Mediabox) za 99 zł...

Jest jeszcze jakaś nadzieja?

Jaką oni mają zazwyczaj strategię, czy mogę liczyć na jakieś telefony przez samiuśkim końcem umowy?

3 dachy Ci zjeżdżają, to mało? 69 to dobra oferta. Pamiętaj, że niższe ceny zazwyczaj mają Ci co mało płacili i nie mają na wyposażeniu tego tworu ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lizbona9 ciężko się nie zgodzić z większością wywodu Kolegi ircios :mrgreen: Poza tym to gra bez gwarancji sukcesu, ale z telefonem do nich wstrzymałbym się do wtorku. Szanse na lepszą ofertę wciąż są a nawet jak ostatecznie przyjdzie Ci przyjąć trochę gorszą to odbijesz sobie za rok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się pisać do nich jaką ofertę chcemy uzyskać? Czy lepiej np. napisać że chcemy kontaktu od nich (na ich stronie tak jest)? Wcześniej tak robiłem i dzwonili i właśnie dostałem taką propozycje.

 

Najlepszą jak dotąd dostałem średnia 58,59 za Comfort, Extra, 6xCanal+, HBO - 9 miesięcy i Multiroom Standard. Chciałem HBO na cały okres i dlatego nie podpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno mnie tu nie było. Napiszę krótko. Umowa do końca kwietnia (w cyfrze od 2007), w nc plus od kwietnia 2013. Najpierw telefony w styczniu i lutym z kosmicznymi ofertami. W marcu telefon i za to co mam 10 zł drożej. Pani była tak bezczelna, że padło nawet z jej ust sformułowanie, że już do mnie nie zadzwonią więcej. Zadzwonili na początku kwietnia gdy dostali wypowiedzenie :lol: . Po negocjacjach dzisiaj ustąpiłem, gdyż nie mam już więcej chęci na negocjacje (wg mnie oferta do przyjęcia jednak pewnie znajdzie się ktoś kto powie, że miałem czekać do końca umowy ale słaby ze mnie negocjator).

Podsumowując: Do tej pory Universe + 6xC+ + Pace 500 gb za 69 zł.

Nowa umowa: Comfort + Extra + hbo + Cinemaxy + pace za średnio 58,60 (umowa na 15 m-cy z czego 4 m-ce za 0 zł reszta za 79,90). Kanały włączone od dzisiaj umowa od 1 Maja.

Mogę iść wymienić pace na mediaboxa ale za 5 zł m-c. Mam czas do 15 maja na wymianę lub pozostanie z pace. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Już poprawiam: Nowa umowa: Comfort + Extra + 6xC+ +hbo + Cinemaxy + pace. Hbo i Cinemaxy na cały okres umowy. Co do mediaboxa nic nie wspomniał o aktywacji. Powiedział, że mogę zdać pace i jeżeli wezmę mediaboxa to on dopisze około 15 maja pięć złotych więcej. Coś tam wspomniał, że dodał mi kupon na mediaboxa i mogę się do połowy maja zastanowić.

 

p.s. hbo i cinemaxy już świecą

 

edit: właśnie wszedłem na swój profil i mam tam już wpisane takie cuś:

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

HBO

Premium Sport &Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...