Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mój post, z opisem oferty

Witam,

temat obserwuję od blisko 90 stron.

Klient n.pl od 4 lat (specjalnie brana na poprzednie Igrzyska). Umowa do 23.04.2014

Aktualna oferta otrzymana po migracji do nc+: Pakiet CANAL+ Gold + Opcje dodatkowe: Filmbox, HBO. Dodatkowo Seriale+.

Od samego początku Dekoder 5720SX 500GB (rozszerzony z 250GB, po którymś z przedłużeń oraz kilku odwołaniach o niespełnionych warunkach).

W okolicach połowy stycznia zadzwoniła do mnie pani z nc+ z informacją, że już niedługo, już wkrótce kończy mi się umowa i mam 3 miesiące na wypowiedzenie (bujdy!). Przeprowadziła ze mną 'wywiad' co oglądam, czy ewentualnie pozbyłbym się czegoś, by mieć taką samą cenę. Odpowiedziałem: nie.

Po tym, skontaktowałem się na własną rękę z konsultantami. Zaproponowałem Comfort+ z HBO i C+ 6. Wyklikane na stronie pokazuje teraz 119PLN (wydaje mi się, że wtedy to było jakieś 139). Oficjalnie, poprzez rozmowę nic więcej nie uzyskałem.

 

Wypowiedzenie złożone 10.02.2014 w APS. Zaniosłem własne pismo. Dostałem potwierdzenie na piśmie wydrukowanym z systemu. Od razu zarejestrowane.

Kontakt z DUK, dziś 9.38 z tel 12 294 78 79.

Krótki opis rozmowy:

- Pan powiedział, że wypowiedzenie wisi w systemie, a że jestem dobrym klientem, to się do mnie zwraca z propozycją. To samo co mam, w tej samej cenie, od początku lutego na 12 miesięcy.

- Powiedziałem, że wolałbym coś mniejszego, bo interesuje mnie C+6 + HBO, bez seriali i Filmboksa, bo i tak nie mam czasu oglądać wszystkiego. Zrobiłem rozeznanie na rynku i w Netii mogę mieć takie coś za 64 PLN. Dodatkowo, sama telewizja naziemna w przypadku braku czasu, może wystarczyć.

- Pan powiedział, że przecież 89 to super oferta i powinienem brać.

- Odpowiedziałem, że w ten sposób licząc to rocznie wychodzi ~1000 PLN.

- Pan się zjeżył i powiedział, że tak to możemy przeliczać na dni, czy na minuty.

- Wkurzył mnie, zacząłem dyskutować, że w przypadku szukania oszczędności rezygnuje się z rzeczy, które są niepotrzebne, jak telewizja.

- Pan powiedział, że nie ma innej opcji, jak 89 PLN.

- Pożegnałem go uprzejmie.

 

Czytając forum zauważyłem, że pakiet na którym mi zależy krąży w okolicach 69 PLN, a zdarza się nawet 59 PLN. W związku z tym, wstrzymuję się z jakimikolwiek decyzjami, bo oferta na kolana mnie nie powaliła.

 

Nie potrzebuję kanałów dla dorosłych. Nie potrzebuję żadnych VOD (często i tak są to powtórki z C+ czy HBO). Nie potrzebuję dostępu do wszelkiego VOD przez net (może, gdyby net był szybszy ;P). Nie potrzebuję MR.

Czy mam nazbyt wygórowane wymagania, czy to może tak nc+ 'zależy' na klientach?

Drugi post

Miałem chwilę temu telefon z DUK.

Powiedziałem, to co napisane powyżej. Nie chcę Filmboksa. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze jakieś VOD z których i tak nie korzystam oraz Seriale+. Zależy mi na C+ oraz HBO

Propozycja 1.

Odcinamy Filmboksa, Seriale+ oraz VOD, a zostawiam Comfort + Multi+ oraz C+ x6, C+ VOD i HBO za 79, na 15 miesięcy.

Poinformowałem w odpowiedz, że jeśli dostanę to za 69 na 15 miesięcy, to od razu biorę.

 

Propozycja 2.

Zostawiamy Filmboksa, wycinamy powyższe i HBO za 68,57 (mogę mylić grosze). Ponieważ zależy mi na C+6 oraz HBO, to powiedziałem, że nie.

 

Skończyłem rozmowę i chcę odciąć się od nc+ Jeśli jednak dostanę za 69 to zostawię umowę na najbliższy okres.

 

Dziś dwa telefony. Pierwszy około 13:00 który odebrałem, ale odmówiłem rozmowy, z powodu braku czasu. Drugi przed chwilą.

Moje pierwotne założenie uległo zmianie (zacytowane powyżej). Postanowiłem zrezygnować z wszystkich kanałów premium, a pozostawić podstawkę, czyli Comfort+ z Multi+ oraz Extra+

 

Pani powiedziała, że za ten pakiet, może mi zaproponować 49,90 na 15 miesięcy. Powiedziałem, że za 39,90, tak jak napisane jest na stronie, to od razu akceptuję.

Po konsultacji z przełożonym zaproponowała: 24,90 przez 2 pierwsze miesiące, kolejne 13 za 44,90. Średnio wychodzi 42,23 PLN. Umowa kończy mi się z końcem lipca 2015.

 

Wiem, że przez forum przewijają się osoby, które otrzymały te pakiety w kwocie 29,90. Być może dałbym radę ugrać ofertę niższą, ale i tak uważam za sukces zmniejszenie pierwotnej kwoty o 50% (z wycięciem kanałów). Zastanawiałem się nad przejściem do CP, ale za tę samą cenę, miałbym trochę mniej ogłupiaczy do oglądania :)

 

PS Płatność do 18. każdego miesiąca. Miałem przeczytane, że za spóźnienie 20 złotych, plus odsetki ustawowe za każdy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o info na temat oferty jaką mi przedstawiono:

Comfort+, extra+, 6 x canal +, hbo na cały czas trwania umowy

Dekoder Pace Pvr za 0 zł

Umowa na 15 mc-y, w tym 5 mc-y za 0 zł, 10 mc-y za 79,90. Średnia oplata wychodzi ok 53,20.

 

To juz trzecia propozycja, umowa do 30 kwietnia, wypowiedzenia wysłana. Poprosiłam przed decyzja o ofertę na meila.

 

Jaka jest Wasza opinia ?

 

Bardzo ładna oferta. A jak z tą propozycją na mejla - dostałaś? Bo ja w zeszłym roku mimo nacisków nie wymusiłam. Na szczęście nie trzeba było nic naprostowywać. Teraz znów będę się przy niej upierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o info na temat oferty jaką mi przedstawiono:

Comfort+, extra+, 6 x canal +, hbo na cały czas trwania umowy

Dekoder Pace Pvr za 0 zł

Umowa na 15 mc-y, w tym 5 mc-y za 0 zł, 10 mc-y za 79,90. Średnia oplata wychodzi ok 53,20.

 

To juz trzecia propozycja, umowa do 30 kwietnia, wypowiedzenia wysłana. Poprosiłam przed decyzja o ofertę na meila.

 

Jaka jest Wasza opinia ?

 

Bardzo ładna oferta. A jak z tą propozycją na mejla - dostałaś? Bo ja w zeszłym roku mimo nacisków nie wymusiłam. Na szczęście nie trzeba było nic naprostowywać. Teraz znów będę się przy niej upierać.

u mnie to samo do 30 kwietnia umowa ale odrzuciłem, oferty na maila nie chcieli mi dać bo niby DUK nie przesyła, to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam warunki oferty promocyjnej.

 

Pakiet Comfort + Extra + Sport i Film 79,9 zł 15m + 4 m gratis

- umowa na 15m od 01.05.2014 do 31.07.2015r. Po okresie 15 m możliwość zakończenia umowy. Obowiązuje jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

- kanały tematyczne z pakietu Comfort + na 15m

- kanały tematyczne z pakietu Extra + na 15m

- kanały Premium w pakiecie na 15m: Canal + Family 1 HD i Canal + Family 2 HD, Canal + HD , Canal + Sport HD, Canal + Film 1 HD, Canal + Film 2 HD

- Usługa Multiroom Standard: 1szy dekoder dodatkowy : 6m gratis i 9m po 10zł, 2gi dekoder dodatkowy 15m po 10zł

 

Co sądzicie o tej propozycji??? Ugram coś więcej/lepiej??? Chcę płacić max 89 zł miesięcznie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o info na temat oferty jaką mi przedstawiono:

Comfort+, extra+, 6 x canal +, hbo na cały czas trwania umowy

Dekoder Pace Pvr za 0 zł

Umowa na 15 mc-y, w tym 5 mc-y za 0 zł, 10 mc-y za 79,90. Średnia oplata wychodzi ok 53,20.

 

To juz trzecia propozycja, umowa do 30 kwietnia, wypowiedzenia wysłana. Poprosiłam przed decyzja o ofertę na meila.

 

Jaka jest Wasza opinia ?

 

Dostałem taką samą ofertę i ją przyjąłem... Moim zdaniem oferta niezła, bo płacę mniej (53.20 zł, a płaciłem 59zł) i wpadło jeszcze HBO. Co prawda chciałem jeszcze targować Cinemaxy za łączną kwotę ok. 59-64zł, ale już się nie udało... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dasm ''PS Płatność do 18. każdego miesiąca. Miałem przeczytane, że za spóźnienie 20 złotych, plus odsetki ustawowe za każdy dzień.''

 

Raz piszecie ze oplata 20 zł likwidowana jest raz piszcie ze jest 20 zł plus odsetki to w końcu zdecydujcie sie czy oplata 20 zł czy tylko odsetki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane - umowa do końca maja

 

Kilka dni temu wysłałem przez formularz kontaktowy jakiej oferty oczekuje, wczorajszy telefon i umowa przedłużona.

 

Wcześniej:

Universe+

6xC+

Pace

59 zł

Teraz:

Comfort+, extra+, 6 x canal +, hbo na cały czas trwania umowy (15 miesięcy) - średnio 53,30 zł

Wymiana dekodera na mediabox bez opłaty aktywacyjnej i za 10 zł miesięcznie. Podwyżkę w wysokości 4 zł byłem skłonny zaakceptować a dostaje przecież dodatkowo HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam superpremium po starej C+,teraz nc+....

umowa do konca lipca,wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

,wczoraj 2-gi tel. to co wyżej + Cinemax-y za jedyne 109,90zl. umowa na 24 m-ce wyśmiałem.....

a na miją propozycję 70zł. za 24 m-ce pan powiedzaił ależ prosze pana takich ofert nie ma..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam superpremium po starej C+,teraz nc+....

umowa do konca lipca,wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

,wczoraj 2-gi tel. to co wyżej + Cinemax-y za jedyne 109,90zl. umowa na 24 m-ce wyśmiałem.....

a na miją propozycję 70zł. za 24 m-ce pan powiedzaił ależ prosze pana takich ofert nie ma..... :)

HUMOR DNIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam superpremium po starej C+,teraz nc+....

umowa do konca lipca,wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

,wczoraj 2-gi tel. to co wyżej + Cinemax-y za jedyne 109,90zl. umowa na 24 m-ce wyśmiałem.....

a na miją propozycję 70zł. za 24 m-ce pan powiedzaił ależ prosze pana takich ofert nie ma..... :)

Bo nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...