Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ orzel8787

Oby nie było niespodzianki.Oferta super.Poprosiłeś o przesłanie oferty na maila?

 

 

Chciałem żeby przesłał ale powiedział, że nie może i coś tam ściemniał. Przy poprzednim przedłużaniu inny też nie mógł ale nie było niespodzianki więc mam nadzieje że będzie tak samo. Rozmowa nagrana

 

A tak mam w ICA

Aktualnie posiadasz

 

pakiet

Comfort+59zł

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD20zł

Multi+15zł

EXTRA+ HB ITI30zł

HBO25zł

Premium Sport &Film69zł

CANAL+ VOD29zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i u mnie się zaczęło. Jestem już po dwóch rozmowach - jak na razie konsekwentnie odmawiam.

 

Do tej pory: Universe+ i 6Canal+ - 59 zł.

 

Ostatnia propozycja: to co mam to tej pory plus HBO na 9 miesięcy za free - 64,90 zł przez cały okres trwania umowy, umowa na 24 miesiące. W miarę atrakcyjnie zważywszy na to, że nie wysyłałem wypowiedzenia, ale jeszcze poczekam bo umowę mam do końca czerwca. Acha. Jakbym chciał nowy dekoder to 10 zł/mc więcej + jednorazowo 49,90 za aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie oferta od DUK jak uważacie.. dodam że to mój drugi telefon od nich.. umowa do 30 kwietnia

 

comfort+,mulit+,extra+,C+x6, Hbo na 12 miesiecy

5x0 i 10x79,90 = 53,26 miesięcznie

 

multiroom premium - 6x0 i 9x20 - średnio 12

 

łacznie 53,26 + 12= ~ 65

 

obecnie: comfort+, multi+, 6xC+, multiroom premium w cenie 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też właśnie teraz, 26.04. history hd rusza z drugą serią Wikingów. :? Trudno, twardym trzeba być. Swojego czasu dobrałam history hd specjalnie ze względu na ten serial i jak tylko się skończył - podziękowałam. Teraz jestem na wypowiedzeniu, jeszcze nie chce mi się z nimi gadać (umowa do końca maja) - nie będę więc w tej sytuacji domawiać nowego kanału. Poczekamy na powtórki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry PLN

Czytam te wątki i jakoś nie mogę się doczytać za ile można wyrwać od nich obecny tzw zestaw:

teraz płace 69 PLN składa się na to:

Pakiet Universe+ z 6C+ 49 PLN

Dekoder Pace 0 PLN

Drugi dekoder 20 PLN

Multiroom 0 PLN

 

Wypowiedzenie nie wysłane

Miałem już 2 telefony

Pierwsza propozycja 99,90 PLN 24 miesiace

Druga 6 miesięcy 0 PLN pakiet chyba Sport Film bez extra tylko opłata za dekoder do multiroomu 20 PLN

18 miesięcy za 79.90 + 20 PLN za dekoder.

 

Srednia 79,92 PLN miesiecznie 10 PLN więcej niż obecnie

 

Narazie odmowa ich propozycji.

 

Uprzejmie poproszę forumowiczów o przedstawienie mi za ile ten pakiet można obecnie wynegocjować aby był akceptowalny tzn stała cena 69 PLN

 

Z góry serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów

 

Aktualnie posiadam (wyciag z ica)

pakiet:

CANAL+ Silver109zł

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD 20zł

Najem ultraBOX +20zł

Kanały CANAL+ Film i Premiere 40zł

HBO 25zł

 

 

Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane przed swiętami.

Za wszystko płaciłem 69zł bez HBO, HBO włączyłem na ostatni miesiąc czyli ostatni rachunek będzie 94zł.

 

Jeden dekoder mam na własność + pace pvr 500 na wypożyczenie za 0zł.

-Chciałbym wymienić mój dekoder na nowszy.

-Multiroom

-Paczke kanałów zbliżoną do tej którą posiadam z Canal+ 6x

-HBO

 

Liczac na Wasza pomoc i doświadczenie w negocjacjach, pytam się Was jaka cena będzie optymalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o info na temat oferty jaką mi przedstawiono:

Comfort+, extra+, 6 x canal +, hbo na cały czas trwania umowy

Dekoder Pace Pvr za 0 zł

Umowa na 15 mc-y, w tym 5 mc-y za 0 zł, 10 mc-y za 79,90. Średnia oplata wychodzi ok 53,20.

 

To juz trzecia propozycja, umowa do 30 kwietnia, wypowiedzenia wysłana. Poprosiłam przed decyzja o ofertę na meila.

 

Jaka jest Wasza opinia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dawna obserwuje to forum. Dzisiaj postanowiłem dołączyć, aby podzielić się informacją o tzw. bałaganie w nc+

Wypowiedzenie wysłane i potwierdzone dostarczenie przez pocztę 15.04 ale nadal nie zarejstrowane.

Za to dziś 5! telefonów z identyczną propozycją - nic lepiej nic gorzej - constans. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...