Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myl wypowiedzenia z rezygnacją ze świadczenia usług, bo to drugie masz czas dostarczyć do końca lipca. Odpowiednik aktualnej oferty w okolicach 100zł po "wypowiedzeniu" i negocjacjach jest do wzięcia.

Racja. Nie dostałem regulaminu i opierałem się na warunkach promocji, a to co innego. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa do końca września

wypowiedzenie niewysłane

 

obecnie posiadam platinum + 2 karty + sagemcom płacę 109 zł/m

 

dziś propozycja

comfort+ extra+

c+

HBO

Cinemax

c+ vod

 

umowa na 15 m.

do tego najem pace pvr 500 gb (doradźcie czy będę zadowolony wymieniając sagemcom na pace)

wszystko razem za 109,90

 

co jeszcze mogę zyskać ? zależy mi przede wszystkim na zmniejszeniu abonamentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Sagema na Pace PVR jak najbardziej ma sens, ale chyba nie o to tylko chodzi? Nie bardzo widzę żeby ta propozycja wypełniała podstawowe kryterium, czyli zmniejszenie abonamentu. Nie licz na to, że będąc w gorącej wodzie kompanym uda Ci się wygrać z NC+ to przeciąganie liny. Zazwyczaj dopiero wypowiedzenie i nieuchronnie zbliżający się koniec umowy pozwala przekonać operatora do Naszych racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Sagema na Pace PVR jak najbardziej ma sens, ale chyba nie o to tylko chodzi? Nie bardzo widzę żeby ta propozycja wypełniała podstawowe kryterium, czyli zmniejszenie abonamentu. Nie licz na to, że będąc w gorącej wodzie kompanym uda Ci się wygrać z NC+ to przeciąganie liny. Zazwyczaj dopiero wypowiedzenie i nieuchronnie zbliżający się koniec umowy pozwala przekonać operatora do Naszych racji.

 

Pytanie tylko ile tego rabatu mogę zyskać...

Nie wiecie czy jest możliwość uzyskania 3 karty przy przedłużeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dziś przedłużyłem umowę.

Miałem:

Universe

4xCanal +

HBO

za wszystko płaciłem 59 zł

 

wypowiedzenie wysłane, wczoraj telefon z DUK i propozycja:

Comfort i Extra

6xCanal+

HBO

oraz kilka opcji do wyboru za free na 6 miesiecy

lekko ponegocjowalismy i dali to co powyżej plus Cinemaxy na 9 miesięcy za 0 zł, umowa na 15 miesięcy, pierwsze 4 mies 0 zł, kolejne 11 79,90, średnia /miesiąc= 58.59

Ja jestem happy bo płącę mniej a mam wiecej o całkiem niźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dotychczas Universe + 6 Canal +, Mr standard 49zł. Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane.

Dziś umowa przedłużona na warunkach:

 

Comfort+

Multi

Extra

6 Canal+

HBO na całą umowę

Canal+ VOD

dodatkowo wymiana sagecom na pace 500gb za darmo

 

Niestety łamana oferta ale jestem zadowolony ( 5x0, 10x79,90 ), średnia 53,30zł.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...