Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 31 lipca i Platinium + HBO+ Pace 500GB za 99 zł. 2 tygodnie temu dostałem maila, że mają dla mnie niesamowitą ofertę i żebym się odezwał. Oczywiście olałem. W zeszłym tygodniu jak byłem na wakacjach zadzwonił telefon z nc+ :D Pani się przedstawiła ale zanim zaczęła cokolwiek więcej mówić to ją pożegnałem i powiedziałem, że będę dostępny dopiero po świętach.

Liczę na: albo obniżenie abonamentu do ok 79 zł, albo dodania Cinemax i Filmbox w obecnej cenie :) Przy obecnej kwocie abo ciężko będzie zejść niżej niż te 79 zł a bardziej realne wydaje mi się zostanie przy obecnej cenie i dodanie ww. pakietów. w sumie satysfakcjonowałoby mnie to ale bez wypowiedzenia się raczej nie obędzie.

 

Mialem platyne za 99 Pln

Za ta sama cene dodatkowo dostalem filmboxy HBO i Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin225 masz rację, że o wiele łatwiej w tej kwocie zmieścić kolejne opcje dodatkowe niż obniżyć abonament, ale od tego jest wypowiedzenie i negocjacje żeby za mniej dostać więcej, toteż ja na Twoim miejscu tak łatwo bym się nie poddawał.

 

@bolu pole manewru jest, gdzieś dychę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Witam. Umowa z Cyfrą+ kończyła mi się w październiku, poszedłem więc do salonu żeby odnowić umowę tym razem już z nc+. Wyszło tak, że płacę 89 zł miesięcznie, 79 za telewizje + wynajem dekodera ale nie mam C+ i C+ Sport podczas gdy w Cyfrze to miałem. Na C+Sport zależało mi bardziej niż bardzo ale jako, że rodzice opłacają rachunki to nie naciskałem na to żeby płacili 100+zł więc przyjąłem do wiadomości, że zostanę bez C+Sport(wiem, że wtedy można było telefonicznie wynegocjować ekstra warunki ale wyszło jak wyszło). Problem w tym, że jak teraz patrzę na ofertę dla nowych klientów to w tej samej cenie mają te kanały na których mi zależy. Ja mam umowę z C+ od około 5 lat i czuję się po prostu wyr******. Czy istnieje możliwość, że w salonie udałoby mi się wynegocjować dodanie C+Sport i C+ do tego pakietu który mam w tej samej cenie? Jeśli nie to czy udałoby się to gdyby zaproponować, że będę płacił 100 zł(a biorąc pod uwagę aktualną ofertę wydaje mi się, że powinni na to pójść)?

 

2. Co oznacza to 6 miesięcy w prezencie za Extra+ na stronie nc+? Czyli po 6 miesiącach od podpisania umowy zaczyna się płacić np. 79,90 zł za pakiet Sport&Film a wcześniej to jest w prezencie czyli płacimy mniej tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poszedłem więc do salonu żeby odnowić umowę tym razem już z nc+. Wyszło tak, że płacę 89 zł miesięcznie, 79 za telewizje + wynajem dekodera ale nie mam C+ i C+ Sport podczas gdy w Cyfrze to miałem.

 

 

Wybacz ale jesteś żywym przykładem na jakich ludziach nc+ zarabia prawdziwe pieniądze i w jaki sposób nie należy przeprowadzać jakichkolwiek negocjacji z tą platformą.Po prostu wykorzystują niewiedzę abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Pytanie do negocjatorów: Obecnie mam pakiet odpowiadający w aktualnej ofercie COMFORT + EXTRA + i 6xCanal, umowa kończy mi się w czerwcu, płacę 59 zł. W zasadzie nie oglądam nic poza podstawą czyli COMFORT + porównywalny pakiet w Polsacie mogę mieć za 19,99 zł, ale z lipnym dekoderem... Pytanie czy jest szansa na wyrwanie COMFORT + za 19,99 zł ? Do ilu mogę zejść z obecnych 39,99 zł z zachowaniem dekodera obecnego - turbobox?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ,że nadal misji nc+ przyświeca cel jak tu oskubać klienta.Wyjaśniam:

Doczekałem się listu od nich po przedłużeniu umowy.W nim aż roi się od błędów.Zawiera np regulamin promocji na HBO na...9 miesięcy.Podczas przedłużania umowy i rozmów z konsultantami bezapelacyjnie co do tej paczki mówiono o bezpłatnym dostępie przez 2 lata

Mam też potwierdzenie z ICA na mailu.

[beep],chaos,niekompetencja....to jest nc+.Zaczęło się od weryfikacji umowy na drugi dzień gdy padła kwota 99,90...taaa bo konsultant coś nie zaznaczył.

Nigdy nie padła taka kwota ani 9 wobec HBO. O umówione 79,90 i 89,90 musiałem się upomnieć.

Reklamacje,związane z odsłuchaniem rozmowy,walka o swoje tak wygląda obsługa w nc+.Jeszcze ten list.Próby jak wywinąć wałek i skubnąć klienta.Ktoś kto go wysłał popełnił niedbalstwo.No cóż w s[beep]aniu wielu spraw nc+ jest mistrzem.Żenada i kompromitacja operatora na każdym kroku.

Aktualizacja:

Zwróciłem się przez formularz ICA o wyjaśnienie tej żenującej sytuacji,operując się na tel.potw.warunków umowy w przypadku gdy stwierdzono na moją korzyść inną sprawe o którą walczyłem.

Tymczasem odpisano,że moja prośba o wysłanie też w formie listu i o ogólnie sprostowanie zostało przekazane do odpowiedniego działu .....celem weryfikacji....CYRK NA KÓŁKACH....i kompromitacja nc+ na całej lini.

 

Uzewnętrzniam tą sprawę w celu ostrzeżenia,żeby do końca nie ufać operatorowi.Żądać potwierdzenia warunków i im nie odpuścić w żadnym wypadku-walczyć o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich przebojach z nc+ wiem jedno. Telefoniczne ustalenia przedłużenia umowy wchodzą w życie tylko jeśli są korzystne dla nc+. Jeśli niekompetentny konsultant coś ustali niekorzystnego dla nc+ to po prostu się z tego wycofują. Anulowali mi uzgodnienia "z uwagi na błędne informacje przekazane przez konsultanta". Liczą na to ,że trafili na łosia, który po prostu da sobie spokój i przyjmie inną, gorszą propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem czerwca mam koniec umowy.

 

Obecnie posiadam:

Comfort+, wszystkie Canaly +, N sport, Multiroom - wszystko za 65 zł.

 

Niedawno zadzwonił konsultant z super korzystną ofertą: wszystko to co mam + 4 nowe kanały sportowe (całkowicie nieatrakcyjne dla mnie) za 79 zł / miesięcznie. Czyli własciwie dostałem to samo 14 zł drożej.

 

Pytanie:

1) za około ile mogę wynegocjować obecny mój pakiet (Comfort+ z N Sport, Multiroom)?

2) Co mogę wynegocjować z budżetem max 69 zł miesięcznie.

 

z góry dziękuję za jakiekolwiek porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pierwszy tel z ofertą z numeru 223346182. Wcześniej 5 głuchych połączeń z tego numeru.

Aktualnie: Universe, 6xC+, PacePVR 500Gb 49zł, umowa do końca maja.

Oferta: Comfort+Extra+6xC za 59zł na 24 m-ce.

W prezencie HBO za free na 4 m-ce.

Potem zaproponował to samo na 15 m-cy.

 

Konsultant nie wspomniał, że to średnia cena. Dopiero jak dopytałem to przytaknął że to 4x0 zł i 11x 79.70zł

 

Reasumując zaproponowali 10zł podwyżki - grzecznie podziękowałem.

Ps. Ten numer to chyba nie DUK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...