Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie Universe + 6 C+ , MR standard 49 zl , wypowiedzenie wysłane , umowa do końca kwietnia.

 

Wcześniejszy tel z ofertą przemilczę bo średnia była coś 80zl z groszami.

Propozycja z przed chwili:

 

Comfort

Extra

Multi

6 Canal +

MR standard

HBO na całą umowę 59,90zl ( 4x0 + 11x 79,90).

 

Czekać jeszcze czy brać ? Ma dzwonić we wtorek bo powiedziałem, że się muszę zastanowić. Konsultant mówił ,że nie ma ofert ze stała ceną bo polsat daje gratisowe miesiące i oni nie chcą być gorsi :lol2: Zastanawiam się czy moge jeszcze coś ugrać taniej albo wyrwać jakieś kanały? Pozdr

 

Czy numer tel 22 310 45 45 to DUK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurcze, przedłużyłem! :D

Chciałem taniej ale ostatecznie zgodziłem się na ciut drożej. Mianowicie:

 

Było: Silver+6C+MR+Pace za 69zł

 

Jest: Comfort+Multi+Extra+6C+HBO+Redlight+MR+Pace wszystko na 15 miesięcy w stałej cenie 69,90zł przez cały okres umowy.

 

Konsultant bardzo rzeczowy, rozmowa trwała z 10-15min. W sumie to celowałem w obniżkę arpu ale jak zaproponował stałą cenę przez całą umowę i dołożył HBO i Redlight na 15 miesięcy to nie miałem serca odmówić. :lol2: Ogólnie jestem zadowolony. Biorę pod uwagę, że bez reklamacji może się nie obyć ale nie mam zamiaru sobie strzępić nerwów przed świętami więc spokojnie poczekam na nowy rachunek. Jakby co rozmowa nagrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest bardzo dobra. Wymianę dekodera na Pace PVR odpuściłeś?

 

 

Zapomniałem zapytać bo się trochę spieszyłem. Kiedyś pytałem ale nie było odp czy tego pace pvr trzeba łączyć przez wifi albo przez kabel z drugim dekoderem w MR ? Czy do niego idą dwa kable z satelity ( jeśli tak to wymiana konwertera bo nie mam miejsca ).

Mam dwa dekodery sagemcom hd , w tym jeden swój i 2 karty Cameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jest opcja nadal "Full extra", godzinę temu Pani do mnie dzwoniła i proponowała za 139zł......"Specjalnie dla mnie, na święta :oops: "

Specjalnie dla ciebie :lol2:

Chyba o wiele za wiele chciała ci to zaoferować .....coś o tym wiem ile kosztuje ..... :D

No to kurcze, przedłużyłem! :D

Jest: Comfort+Multi+Extra+6C+HBO+Redlight+MR+Pace wszystko na 15 miesięcy w stałej cenie 69,90zł przez cały okres umowy.

Gratulacje :brawo:

" czerwone światło " cię nie zawiedzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest bardzo dobra. Wymianę dekodera na Pace PVR odpuściłeś?

 

 

Zapomniałem zapytać bo się trochę spieszyłem. Kiedyś pytałem ale nie było odp czy tego pace pvr trzeba łączyć przez wifi albo przez kabel z drugim dekoderem w MR ? Czy do niego idą dwa kable z satelity ( jeśli tak to wymiana konwertera bo nie mam miejsca ).

Mam dwa dekodery sagemcom hd , w tym jeden swój i 2 karty Cameleon

 

Nie trzeba łączyć kablem. WI-FI też nie jest potrzebne. Jedna karta w nim, a druga w sagemcomie. Tak idą 2 kable od LNB. Wymiana na quda.

 

Pakiet CANAL+ Platinum + HBO za 130, 90 zł, za ile można to teraz lub coś podobnego wziąć od konsula?, bo nie będę już tak dużo płacił.

69 z wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane.

Ja z kolei otrzymałem taką ową propozycję:

Umowa na 24 m-ce

6 miesięcy za 0 zł, 18 miesięcy za 79.90 zł czyli 59.92 zł/miesięcznie.

W ofercie - Comfort+, Ekstra+, Multi+, 6xC+, Filmbox, Cinemax, HBO na 6 miesięcy.

 

Ofertę odrzuciłem, bo chciałem umowę na 15 miesięcy, ale teraz zastanawiam się czy nie postąpiłem pochopnie. Jakie macie zdanie na temat takiej oferty? Warto? Wolę spytać, tak na zaś na wypadek dalszych negocjacji :)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane.

Ja z kolei otrzymałem taką ową propozycję:

Umowa na 24 m-ce

6 miesięcy za 0 zł, 18 miesięcy za 79.90 zł czyli 59.92 zł/miesięcznie.

W ofercie - Comfort+, Ekstra+, Multi+, 6xC+, Filmbox, Cinemax, HBO na 6 miesięcy.

 

Ofertę odrzuciłem, bo chciałem umowę na 15 miesięcy, ale teraz zastanawiam się czy nie postąpiłem pochopnie. Jakie macie zdanie na temat takiej oferty? Warto? Wolę spytać, tak na zaś na wypadek dalszych negocjacji :)

Pozdrawiam...

 

Dokładnie dostałem identyczną jednak zdecydowałem się na to w sumie 59.92pln za taki wachlarz nie jest żle,fakt pierwsze 6 za free potem po 79.90pln ale mozna przy tych darmowych spokojnie sobie na boku odkładać małe sumy by potem rozłożyć by wyszło ogółem 59.92pln,miedzy czasie na 100% w ciagu 2 lat jakiś kanał zniknie i ta umowa tak nie będzie cała do realiazacji oczywiście opcja z wypowiedzeniem jak będzie coś wycofywane.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 24 m-ce

6 miesięcy za 0 zł, 18 miesięcy za 79.90 zł czyli 59.92 zł/miesięcznie.

W ofercie - Comfort+, Ekstra+, Multi+, 6xC+, Filmbox, Cinemax, HBO na 6 miesięcy.

 

Ofertę odrzuciłem, bo chciałem umowę na 15 miesięcy, ale teraz zastanawiam się czy nie postąpiłem pochopnie.

 

Wszystko zależy od tego ile płaciłeś wcześniej i czy pasuje Ci łamaniec? Ja wychodziłem z założenia, że przyjmę łamańca jeśli średnio wyjdzie 10zł mniej niż płaciłem dotychczas. Ale takiej propozycji nie otrzymałem. A oferta sama w sobie do przyjęcia. Może warto powalczyć o HBO na całą umowę zamiast Filmboxów bo programowo jednak HBO lepsze. I nie przejmuj się, że pochopnie odrzuciłeś. Jeszcze zadzwonią. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wracam po roku na forum, bo umowa zeszłoroczna dobiega końca :) Mam kilka pytań, odpowiedź na nie mogła już paść gdzieś, ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie. Dopiero dzisiaj wysłałem wypowiedzenie, także na razie nie dzwoni DUK, tylko 'normalny' dział.

 

Miałem teraz na rok umowę na Universe+6C+ za 69 zł, Multiroom 2xCameleon za 0 zł, dekoder Sagemcom za 0zł.

 

Zależy mi przede wszystkim na dekoderze na kartę Cameleon, żeby działal Multiroom. No i tu pojawia się problem, bo już któryś konsultant mówi mi, że na te dekodery NIE MOŻE dać rabatu. Czy ktoś dostał rabat na taki dekoder. Spodziewałbym się, że jednak DUK będzie mógł to zrobić...

Dzisiaj oferta od konsultanta na taki sam zestaw jak mam: 6 miesięcy po 10 zł, 18 miesięcy po 90 zł, średnio 70 zł, czyli tyle ile płacę, no niestety plus opłata za dekoder. Aa no i HBo i Filmboxy na 6 miesięcy za darmo. Powiedziałem, że się zastanowię, ale oczywiście przy kolejnym telefonie to odrzucę.

 

Swoją drogą, czytałem już opinie kilku osób, że woli mieć stała opłatę, niż odpowiadającego jej łamańca. Dlaczego? Przecież z finansowego punktu widzenia łamaniec jest bardziej opłacalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie universe+ z 6xCanal+ za 49zl. umowa do kona kwietnia. wypowiedzenie wyslane.

 

dzis pierwszy raz sam zadzwonilem i zaproponowali:

Comfort+, Ekstra+, Multi+, 6xC+ i HBO na 4 miesiace - 5 miesięcy za 0 zł, 10 miesięcy za 79.90 zł czyli 53.26 zł/miesięcznie.

 

nie zgodzilem sie. powiedzialem ze jesli dostane HBO na caly okres trwania umowy to zalatwiamy papiery i konczymy rozmowe.

po dwukrotnej konsultacji z managerem zgodzili sie i otrzymalem rowniez potwierdzenie oferty na maila.

 

Reasumujac:

Comfort+, Ekstra+, Multi+, 6xC+ i HBO - 5 miesięcy za 0 zł, 10 miesięcy za 79.90 zł czyli srednia 53.26 zł/miesięcznie.

po 30min HBO juz dzialaly!

 

ps- Ciekawostka: w opisie oferty wzmianka ze platnosc do 18go kazdego miesiaca. w przypadku nieopłacenia rachunku w terminie od kolejnego dnia naliczane będą odsetki plus 20zl opłaty odwieszającej.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dnia dzisiejszego : wszystkie tematyczne + 6xcanal , umowa na 24 miesiace , 12 pierwszych 49,90zl kolejne 12 79,90zł, do tego hbo na 12 miesiecy gratis. Na sugestie z mojej strony , ze licze na wiecej, konsultant odpowiedział, ze to ostatnie chwile tak super promocyjnej oferty, bo po swietach bedzie juz tylko drozej. Wiec grzecznie podziekowałem ozmajmiajac, ze poczekam na kolejny telefon z nc plusa, na to pan po drugiej sluchawki majacy wyraznie zły dzien, stanowczo stwierdził, ze wiecej do mnie dzwonic nie bedzie i infolinia jest do 21. Odpowiedziałem, ze telewizja to nie jest towar pierwszej potrzeby wiec z koncem kwietnia sie rozstaniem. Uprzejmy pan przedstawił tez druga oferte na 15m-c ale potraktowalem ja jak żart (59zł przez 15m-c, goly comfort 3xcanal, na 7m-c wszystkie canale i tematyczne)

Myslicie, ze jest cos w tym prawdy, ze po swietach beda gorsze oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie orientujecie sie czy mozna zawrzec umowe z NC+ po jej rozwiazaniu?

 

Wyslalem juz wypowiedzenie ktore skutkuje 30.04, wiem, ze po tym okresie mam 14 dni na zwrot dekodera, ale wlasnie czy w tym czasie moge zawrzec z DUK nowa umowe na moim dekoderze?

 

Slyszalem, ze po rozwiazaniu dekoder wcale nie jest deaktywowany, ale daja niby czas na zastanowienie sie czy nie zechcialbym kontynouowac wspolpracy, ale nie wiem czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...