Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle osób ubolewa nad końcową wysokością oferty łamanej.Ciekawe gdyby dałoby się potargować nad włączeniem gratisów tuż zanim skończy się umowa.Jakby nie było konsultant bierze pod uwagę ile i za co aktualnie płaci klient.Byłby to dobry punkt do kolejnych negocjacji.

 

Rozumiem, że chciałbyś mieć 5 ostatnich miesięcy umowy za 0zł i przy negocjacjach rzucać: "Panie, jakie 79zł? Przecież ja mam to wszystko za darmo!"? Dobre!!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
koledzy za jaką cenę można kupić full pakiet dla osób przedłużających?

Ciekawe co miałeś na myśli z tym "full" :?:

Można mieć " All Incl " lub " Full Extra" :

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

Full extra podobno już nie do dostania....

Podobno :wink:

choć warto się dopytywać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, w DUK w Krakowe siedzą oszuści polujący na łosiów. Umowę miałęm do końca kwietnia. Wypowiedzenie 24.03. Juz 27.04 pierwszy telefon z DUK i sam byłem w szoku,że juz tego dnia przedłuzyłem umowę. Dostałem ofertę taką ,że musiałem: 6 x canal+; 3 x HBO; wszystkie tematyczne, multiroom standard, seriale+, netVOD podstawowe - wszystko to na całe 15 miesięcy + jeszcze filmboxy na 8 m-cy. Cena - średnio 76 PLN/m-c. Jak tu się nie zgodzić? W zeszłym tygodniu chcę włączyć serial. Nie ma, wyłączone. Po dyskusjach na infolinii przyznali w końcu ,że powinienem mieć, włączają. Za chwilę patrzę nie mam HBO. Ponowny telefon i zonk. Nie włączą bo w"tej ofercie HBO nie ma". Rozmowy nie odsłuchają. Mam złożyć wniosek o dosłuchanie. Nic nie daje tłumaczenie,że ja nie chcę słuchać, bo wiem co mówiłem, oni nie są za bardzo zainteresowani. Mam złożyć reklamację. Złożyłem ustnie i mam czekać do 30 dni. Jaja sobie robią.Poczekam chwilę i oddam sprzęt, najwyżej się posądzę z nimi. Nagrania przecież są.

 

Zadzwonili. Przyznają ,ze mam rację, rozmowa odsłuchana. Nie znaczy to jednak ,że będę miał to co ustalono w czasie rozmowy. Zadzwoni do mnie ktoś aby renegocjować warunki. Paranoi ciąg dalszy.

 

Teraz to juz przegieli. Wczoraj zadzwonili. jednak podobno miałem rację ale nie do końca. "Profesjonalista" opisał moja rozmowę z konsultantem,że niby zgodziłem się na HBO na kilka miesięcy, serial + na kilka miesięcy itp. Podobno zgodziłem się na takie warunki ,ze przy założeniu ,że nic nie wyłączę będę płacił grubo ponad 120 PLN/m-c. Co osoba to mówi co innego. Po rozmowie włączyli mi HBO, miałem Canal+ i kilka innych kanałów, wyłączyli seriale. Po resecie.....ekran aktywacyjny :-) Zero programów. Po interwncji włączyli ......wszystko to co miałem przed 27.04 i według pani "ostatnie ustalenia, w wyniku błędnych informacji od konsultanta zostały anulowane". Nadal jestem na wypowiedzeniu do końca kwietnia !!! Anulowali umowę telefoniczną!!! Jakby jej nie było. Nie widzą żadnego problemu. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem już umowę na 24 mce przy czym 5 mcy za 39,90 potem 59 zł comfort+extra i multi do tego hbo 9mcy bez wypowiedzenia mi to odpowiada.Pozdrawiam

Mam pytanie wchodząc na nowe konto w ica bo numer abonenta mi się zmienił patrząc na moje oferty mam

 

pakiet

Comfort+59zł

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+0zł

Multi+15zł

EXTRA+ HB ITI30zł

104 zł

czy mam się tym przejmować? od maja ma to być aktywne dopiero ,ale cena się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem już umowę na 24 mce przy czym 5 mcy za 39,90 potem 59 zł comfort+extra i multi do tego hbo 9mcy bez wypowiedzenia mi to odpowiada.Pozdrawiam

Mam pytanie wchodząc na nowe konto w ica bo numer abonenta mi się zmienił patrząc na moje oferty mam

 

pakiet

Comfort+59zł

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+0zł

Multi+15zł

EXTRA+ HB ITI30zł

104 zł

czy mam się tym przejmować? od maja ma to być aktywne dopiero ,ale cena się nie zgadza.

 

Ja się nie przejmowałem i po kilku dniach miałem niemiłą niespodziankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą telefon i propozycja:

***Comfort+, Extra+, 6xC+, MR + możliwość wymiany na Pace 500GB lub Philips 250GB.

***6x0zł i 18x79.90 czyli średnia prawie 60zł.

***HB0 free 6 miesięcy (ale i tak tego nie oglądam)

 

Co sądzicie o takich warunkach ? Da się coś lepszego wytargować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem już umowę na 24 mce przy czym 5 mcy za 39,90 potem 59 zł comfort+extra i multi do tego hbo 9mcy bez wypowiedzenia mi to odpowiada.Pozdrawiam

Mam pytanie wchodząc na nowe konto w ica bo numer abonenta mi się zmienił patrząc na moje oferty mam

 

pakiet

Comfort+59zł

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+0zł

Multi+15zł

EXTRA+ HB ITI30zł

104 zł

czy mam się tym przejmować? od maja ma to być aktywne dopiero ,ale cena się nie zgadza.

 

AKTYWACJA PREMIUM MR150150zł

MRP 20zł0zł

Aktywacja turboBox+0zł

Multi+15zł

EXTRA+ HB ITI30zł

Premium Sport &Film69zł

MR Prem akt. dek. Uzup. HB ITI150zł

Multiroom Premium20zł

493zł

 

Mam się przejmować? :woot:

oczywiście nie, bo to ceny standardowe z ponowną opłatą za aktywacje multiroomu- swoją ciekawe dlaczego..

Po otrzymaniu 1 faktury jeśli coś by się nie zgadzało to dopiero napisz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche sobie ponegocjujemy :D

Poprzednia oferta (odrzucona) comfort+,extra+,sport+,film+,paczka filmbox, paczka hbo na 9 miesięcy za 84zł

Dzisiejsza oferta (odrzucona) comfort+,extra+,sport+,film+ bez filmboxa i hbo za 79,90zł

Czyli co telefon to gorzej :) . Mówie mu wiem w jakich to cenach dajecie i nawet robicie gratisowe miesiace abonamentu .Proszę Pana to tylko abonanentom o długim stażu a rozdajnictwo universe 6xcanal i hbo za 59zł było naszym błędem i teraz nikt nie dostanie takiej oferty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...