Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - na czym polega usługa Multiroom w obecnej NC+ ? Kiedyś były moduły, albo dawali drugą kartę. Ja mam splitter, C+ i niedługo migruję na NC+, mam swoje dekodery.

Jak to obecnie wygląda ?? Widziałem różne warianty Multiroom Standard i jakiś inny rodzaj.

Weź drugą kartę cameleon jeszcze przed migracją. Po migracji powinna być za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z DUK. Do końca kwietnia mam Universe + 6xC+ za 49 pln. Dzisiejsza propozycja: Comfort, Multi, Extra, 6xC+, 3xHBO na 12m-cy/free (2 tyg temu na 6m-cy/free). Oferta łamana 5x0 + 10x79,90, średnia około 54pln. Chciałem stałą cenę 59 pln/m-c, mówię babce, że zarobią na mnie w porównaniu z łamańcem ;) Niby nie da rady, więc thx z mojej strony i prośba o adres najbliższego punktu, gdzie mam zdać sprzęt. Ma dzwonić po Świętach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatność płatnościami, ile saldo wynosi ?

 

 

Twoje saldo wynosi:

0,00 zł

Więc masz 0 teraz. Jeśli w tym saldzie znajdzie się kwota do zapłaty nie zgodna z Twoimi uzgodnieniami,to wtedy reklamuj

 

Mam pytanie - na czym polega usługa Multiroom w obecnej NC+ ? Kiedyś były moduły, albo dawali drugą kartę. Ja mam splitter, C+ i niedługo migruję na NC+, mam swoje dekodery.

Jak to obecnie wygląda ?? Widziałem różne warianty Multiroom Standard i jakiś inny rodzaj.

No to już wiesz, dodam tylko, abyś następne pytanie zadał we właściwym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - na czym polega usługa Multiroom w obecnej NC+ ? Kiedyś były moduły, albo dawali drugą kartę. Ja mam splitter, C+ i niedługo migruję na NC+, mam swoje dekodery.

Jak to obecnie wygląda ?? Widziałem różne warianty Multiroom Standard i jakiś inny rodzaj.

Weź drugą kartę cameleon jeszcze przed migracją. Po migracji powinna być za free.

Okej... Sytuacja wygląda tak, że dziś ma być telefon w sprawie nowej oferty.

Zatem jak to załatwić ? Starą drugą kartę uzgadnia się na infolinii i odbiera w punkcie ? Czy może od razu powiedzieć że chce 2 nowe karty free bo mi się należy ? ;)

 

Jak masz splitter, i nadal chcesz go używać, to musisz zostać na starej karcie (cameleon) i dotychczasowym sprzęcie. Czyli przy migracji nie daj sobie wcisnąć sprzętu ADB sparowanego z kartą.

Masz na myśli - ADB = nowy dekoder tak ? Bo nowe karty, jeśli mam swój sprzęt, nie mogą być parowane, czyli chyba niczym się nie różnią od starych Cameleon w C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płatności to nie ma co na nie patrzeć. U mnie pokazuje kosmiczne sumy chociaż abo jest inny. Zawsze tak było

 

Moja oferta:

Comfort+ 59zł

 

Opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD 20zł

Multi+ 15zł

EXTRA+ HB ITI 30zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

 

Co daje łącznie 218zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z DUK. Do końca kwietnia mam Universe + 6xC+ za 49 pln. Dzisiejsza propozycja: Comfort, Multi, Extra, 6xC+, 3xHBO na 12m-cy/free (2 tyg temu na 6m-cy/free). Oferta łamana 5x0 + 10x79,90, średnia około 54pln. Chciałem stałą cenę 59 pln/m-c, mówię babce, że zarobią na mnie w porównaniu z łamańcem ;) Niby nie da rady, więc thx z mojej strony i prośba o adres najbliższego punktu, gdzie mam zdać sprzęt. Ma dzwonić po Świętach ;)

Tak...najlepiej sobie odmrozić uszy i się obrazić..

Łamaniec z prostej przczyny:

Comfort i multi+ za 39zł

Paczka canal+ w cenie 40 zł ceny promocyjne

a reszta w gratisie

Jak dają to to lepiej brać niż narzekać(dopóki są takie gratisy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja przed chwila!!

 

6m-c :10 zł

18 m-c:89 zł !!

 

w tym

comfort

extra

C+sport film

hbo(tylko 6 mc)

filmbox(tylko 6mc)

canal+ VOD na 24 mc

mediabox 5zł (dzierżawa)

 

 

Ech jak myślicie??nie maja mojego wypowiedzenia zarejestrowanego, wiec może zmienia podejście co do mojej osoby i ich żenujących propozycji. Umowa do 31 maja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, pewnie troche smieszne, ale niestety nie siedze w temacie.

Czy aktualny odpowiednik pakietu Universe+ to comfort + i extra+ ?

Czy daja jeszcze umowy na 12 mcy czy juz minimalna to 15 mcy?

Pytam bo czeka mnie tel do DUK, a chce byc troche przygotowany. Obecnie mam U+ i pace za 49zl/m i chcialbym przy tym zostac, ewentualnie urwac cene.

Z gory dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...