Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czarne_oczy. To Ty szcześciaż jesteś,jak Ci HBO wciskaja.

 

Dla Ciebie szczęściarz, a ja się wkurzam bo HBO mi generalnie wisi. A tego na czym mi zależy czyli obniżenia abo jakoś mi nie wciskają... :lol2:

 

qler85 dostanie drugą kartę bo jest w Canal+. Tylko uparcie pisze w złym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)

No trudno sie polapac, a koncu tez jestem stalym abonentem. Migracja sadzilem ze to temat dla posiadaczy N-ki... okej czyli infolinia dla najlepszej oferty

wypowiedzenie - nie zdaze zlozyc przed uplywem 30 dni, w punkcie jak zloze to sie bedzie liczyc od tego dnia czy tez iles dni wczesniej trzeba zaniesc ?

z tym srednim abonamentem nic nie znalazlem.... o co tu chodzi w koncu ? o ewentualne podwyzki tak jak sadzilem ?

zalozmy ze srednia wychodzi te 53zl 5x 0zl + 10x 79zl, za ile zatem sie oplaca brac staly abonament ? 60zl ?

tylko nie odsylajcie mnie juz do szukania.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz odpowiedź... Pomyliłem się i pisałem w złym wątku ale otrzymałem odpowiedzi i już wiem prawie wszystko, więc nie wiem czy jest sens przenosić pytania do nowego wątku.

No trudno sie polapac, a koncu tez jestem stalym abonentem. Migracja sadzilem ze to temat dla posiadaczy N-ki...

 

Dlatego liczę, że na te ostatnie pytania, mogące dotyczyć także abonentów NC+, uzyskam odpowiedź już do końca w tym wątku.

okej czyli infolinia dla najlepszej oferty

wypowiedzenie - nie zdaze zlozyc przed uplywem 30 dni, w punkcie jak zloze to sie bedzie liczyc od tego dnia czy tez iles dni wczesniej trzeba zaniesc ?

z tym srednim abonamentem nic nie znalazlem.... o co tu chodzi w koncu ? o ewentualne podwyzki tak jak sadzilem ?

zalozmy ze srednia wychodzi te 53zl 5x 0zl + 10x 79zl, za ile zatem sie oplaca brac staly abonament ? 60zl ?

tylko nie odsylajcie mnie juz do szukania.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam obecnie abo za 69, wypowiedzenie wysłałem wczoraj (wiec nie maja jeszcze w systemie), ale pytanie moje jest nastepujące.

Czy spodziewam sie zbyt dużo??

 

Umowa na 24 mc

Comfort & Extra + Canal+ Sport Film + HBO + RedLight HD(na kilka m-c gratis) + canal +

VOD- PVR 500GB (wymiana bez dierżawy - obecnie Philips 250 GB z N )

za całość chce zaplacic -stała cena 79zł

 

Czy jest to realne że konsultant sie na to zgodzi, Doradzcie :

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiem szczerze że niepokoi mnie brak kontaktu z ich strony mamy 17 a tylko jeden telefon miałem w tym miesiącu a umowa do końca miesiąca chyba będę się żegnać z nc+

 

Jak ircios mawia: jeszcze Cię ucho zaboli od ich telefonów. Mamy jeszcze dwa tygodnie, do mnie też nie dzwonią, ale wcale się nie przejmuję, bo wiem, że biorą mnie na przetrzymanie. Nawet jak wyłączą sygnał to póki nie zdasz sprzętu to jest jeszcze możliwość aneksowania umowy więc luz :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się 31 maja. Miałem już kilka telefonów, ale nie trafiłem na osobę z którą można było sensownie porozmawiać. Wczoraj poszło wypowiedzenie. W tej chwili płacę 99 zł za C+Platinium, HBO, MRS (2 karty), własne dekodery. Chciałbym zbić z ceny. Czy ktoś miał negocjacje z taką kwotą? Przeczytałem wątek, ale większość osób miała startowe opłaty niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wysłaniem wypowiedzenia z ciekawości zadzwoniłem do duk jakie mają do mbie propozycje i przedstawili mi 2:

1. pakiet full extra czyli universe 6xc 3hbo 2cinemax 5filmbox history hd sundance channel hd i wszystkie kolekcje vod z multiroom standard za 109,90 na 24 miesiące. Pytałem o przejście na multiroom premium to aktywacja 99zl i 20 zl miesięcznie.

2. to opcja pakiet full extra plus multiroom standard na 12 miesięcy 99,90 i następnie 12 miesięcy za 109,90.

Obie oferty odrzucone. Teraz wysyłam wypowiedzenie. Umowa do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wysłaniem wypowiedzenia z ciekawości zadzwoniłem do duk jakie mają do mbie propozycje i przedstawili mi 2:

1. pakiet full extra czyli universe 6xc 3hbo 2cinemax 5filmbox history hd sundance channel hd i wszystkie kolekcje vod z multiroom standard za 109,90 na 24 miesiące. Pytałem o przejście na multiroom premium to aktywacja 99zl i 20 zl miesięcznie.

2. to opcja pakiet full extra plus multiroom standard na 12 miesięcy 99,90 i następnie 12 miesięcy za 109,90.

Obie oferty odrzucone. Teraz wysyłam wypowiedzenie. Umowa do końca sierpnia.

 

kolego multiroom premium to straszny syf nie bierz go bo nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wysłaniem wypowiedzenia z ciekawości zadzwoniłem do duk jakie mają do mbie propozycje i przedstawili mi 2:

1. pakiet full extra czyli universe 6xc 3hbo 2cinemax 5filmbox history hd sundance channel hd i wszystkie kolekcje vod z multiroom standard za 109,90 na 24 miesiące. Pytałem o przejście na multiroom premium to aktywacja 99zl i 20 zl miesięcznie.

2. to opcja pakiet full extra plus multiroom standard na 12 miesięcy 99,90 i następnie 12 miesięcy za 109,90.

Obie oferty odrzucone. Teraz wysyłam wypowiedzenie. Umowa do końca sierpnia.

Oferta F.E za 100 jest dobra. Na darmowy MR to raczej nie licz

 

@ marcin79. Niestety nikt tu brailem nie pisze. A jak masz dobry wzrok to na tej stronie znajdziesz wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...