Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
może żle analizuje ale widzę - 59,90 za Extra+6C, HBO +20 zł

Zapewne samej oferty za 59pln nie mógł wybrać tylko całość z HBO więc nie ma co się podniecać że jest lepiej :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ Canal+ (6) 59,90,-

HBO 20,00,-

History/H2 2,99,-

CineMax 0,-

FilmBox 0,-

Multiroom 0,-

Redligh 0,- (6 mieś)

UltraBox+ 0,-

 

12 miesięcy 82,89,- Nie jest to moja oferta a możliwa do wynegocjowania, i napisałem że jak by było jeszcze -10,- pln od ceny wyjściowej to by było fajnie

Pakiet jest odpowiednikiem Superpremium+ FilmBox, tak że postęp jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki numer zadzwonić, żeby wyrwać sam pakiet comfort+ za 24,90zł? Niestety wypowiedzenie przegapiłem wysłać.

 

Nie złożyłeś wypowiedzenia nie powinieneś podlegać pod DUK ale zadzwoń wszyscy inni dowiedzą się czy chcą rozmawiać z takimi bez wypowiedzenia. Umowa pewnie do końca września?

tel. 12 294 78 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca wrzesnia wypowiedzenie wyslane.Dzisiejszy telefon z nr+48 12 294 78 79 Pani przedstawiła się ze jest z działu utrzymania klienta (widac jeszcze to istnieje) oferty

extra+6c+ za 69.9 na 24m-ce

extra+8c+ z c+ vod za 79.9 na 24 m-ce

sam extra+ za 59.9 na 15 m-cy

start + 19.9 na 15m-cy

Powiedziałem ze mogę wziąć start na 24m-ce za 9.9 naradziła się z kierownikiem i była odmowa,to powiedziałem ze jeszcze poczekam i milo zakończyliśmy rozmowę.

 

To tel. z Centrum Promocji, czyli dawnego DUK, wykręć pod ten numer a się przekonasz.

To widocznie klamala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery dziś zdane bez problemów. Teraz wnioski z obserwacji:

1.Koło 15:00 po pracy nie było ludzi - kupujących zero. Cisza jak na pogrzebie organisty. No ale i zdających muszę przyznać też nie było. Może miałem szczęście. Na wystawie dwa kwadratowe dekodery.

2. Babeczka -ładna i miła - chciała mi dać super ofertę. W sumie nie dziwię się - chciała coś zarobić: Extra+ z 8C+ za około 100 zł. Nie skusiłem się bo to tak normalnie drogo jak na necie + aktywacja 50 zł i jakieś nowe dekodery o których słyszałem, że straszny badziew. Poza tym dałem sobie na wstrzymanie.

3. Dziewczyna potwierdziła, że podczas wypowiedzenia jak ma się daną cenę to mają zakaz jej obniżania. W sumie niepotrzebnie spędziłem na forum 3 miesiące obserwacji i wykonałem z 5 rozmów bo i tak by mi nie dali mniej, niż to co miałem czyli 119.00 zł. I to się sprawdziło.

3. W pewnym momencie padło z ust sprzedawcy stwierdzenie: "sama nie mam Canal+ bo to strasznie drogo jest..."

 

Mało nie wywinąłem orła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ Canal+ (6) 59,90,-

HBO 20,00,-

History/H2 2,99,-

CineMax 0,-

FilmBox 0,-

Multiroom 0,-

Redligh 0,- (6 mieś)

UltraBox+ 0,-

 

12 miesięcy 82,89,- Nie jest to moja oferta a możliwa do wynegocjowania, i napisałem że jak by było jeszcze -10,- pln od ceny wyjściowej to by było fajnie

Pakiet jest odpowiednikiem Superpremium+ FilmBox, tak że postęp jest

 

Bym tutaj poprzestawiał sobie to by inaczej cena wyglądała. Usuwamy Filmbox Red na 12/cała umowa . Usuwamy H1/H2 rzucamy hasło HBO GO na całą umowe i pytamy się o rabaty na dodatkowo płatne kanały jakie nas interesuja. Bo jak będziemy chcieli mniej i mniej to zawsze dadzą za wyższa kase. Reszta jest dostępna i tak w Polsacie czyli Sundance History w cenie Cinemax Filmbox .W usłudze plus smartdom to nie licząc abo plusa można połaczyć Nc z Polsatem do 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery dziś zdane bez problemów. Teraz wnioski z obserwacji:

1.Koło 15:00 po pracy nie było ludzi - kupujących zero. Cisza jak na pogrzebie organisty. No ale i zdających muszę przyznać też nie było. Może miałem szczęście. Na wystawie dwa kwadratowe dekodery.

2. Babeczka -ładna i miła - chciała mi dać super ofertę. W sumie nie dziwię się - chciała coś zarobić: Extra+ z 8C+ za około 100 zł. Nie skusiłem się bo to tak normalnie drogo jak na necie + aktywacja 50 zł i jakieś nowe dekodery o których słyszałem, że straszny badziew. Poza tym dałem sobie na wstrzymanie.

3. Dziewczyna potwierdziła, że podczas wypowiedzenia jak ma się daną cenę to mają zakaz jej obniżania. W sumie niepotrzebnie spędziłem na forum 3 miesiące obserwacji i wykonałem z 5 rozmów bo i tak by mi nie dali mniej, niż to co miałem czyli 119.00 zł. I to się sprawdziło.

3. W pewnym momencie padło z ust sprzedawcy stwierdzenie: "sama nie mam Canal+ bo to strasznie drogo jest..."

 

Mało nie wywinąłem orła.

Mają zakaz obniżania a są na forum osoby które za to samo płacą mniej niż do tej pory :lol2: A co do nowych dekoderów to sie nie wypowiadaj jak nie miałeś z nimi do czynienia.Sam jeden posiadam i nie jest to żaden badziew działa bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kilka dni temu będąc przy punkcie NC+ trafiłem na klienta który był zadowolony że podpisując kolejną umowę zaoszczędzi 60 zł, nie wiem jak on to zrobił ale cieszył się że będzie płacił mniej. Myślisz że wziął gorszą ofertę? raczej nie.

Ja tak właśnie myślę. Płacił np 199 za wszystko, odrzucił coś tam i ma 139 zł. Albo płacił 119zł za Platinum czy jak to się tam zwało po fuzji a teraz sam Extra. W salonach/punktach sprzedaży oferty są kiepskie raczej.

Parę stron temu było ostrzeżenie żeby trzymać się tematu, widać nie poskutkowało. Ja mam nadzieję że kiedy przyjdzie mój czas na negocjacje to ten offtopicowy syf się skończy bo trudno coś znaleźć na forum na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja mam nadzieję że kiedy przyjdzie mój czas na negocjacje to ten offtopicowy syf się skończy bo trudno coś znaleźć na forum na dzień dzisiejszy.

 

Niestety oferty NC+ tak szybko się zmieniają że nie ma po co przeszukiwać tematu z przed kilkunastu dni tylko trzeba czytać informacje na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim dniu sierpnia, po odwołaniu wypowiedzenia przedłużyłem i ja umowę. Warunki superpremium za 99 pln na 24 miesiące, do tego 6 miesięcy hustlera i 6 miesięcy filmbox za 0 pln, MR z osobnymi kartami jak poprzednio za 0 pln, Pace500 tez w dzierżawie za 0 pln. Do tego konsultant sam od siebie włączył mi za darmo na 1 miesiąc Soudance, h1, h2 i adventure, w opcji automatycznego wyłączenia. Płaciłem do tej pory podobnie, miałem łamanca słynnego, gdzie w ostatnich miesiącach dobieralem hbo i wychodziło tez 99 pln. Niestety już musiałem wysłać reklamacje, bo obiecanego podczas rozmowy filmboxa nie ma, zakładam ze po odsłuchaniu rozmów sie pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...