Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa na "łamaniec 53" skończyła się po wypowiedzeniu 31.08. Poczekałem do 2.09 i przedłużyłem umowę na pakiet Extra+, C+6, Cinemax na 6 m-cy z opcją wyłączenia, Pace PVR, Sagemcom i Multiroom Standard na 24 miesiące za 69,90 zł. Wrzesień darmowy, umowa od października, uprawnienia już oczywiście na kartach.

 

W praktyce oznacza to kolejnego "łamańca" :-) Począwszy od tego miesiąca, będę płacił 67,10 zł przez 25 m-cy.

 

Opcji na rok w tej cenie nie ma już podobno wg konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca roku. Mam extra+ 8xcanal+multiroom po cyfrze+dwa deki od nich. Place 69.90zl. Dzis telefon z oferta na 15 miesiecy to co mam oprócz dwoch nowych canali, zest i sprtklubu. Dodatkowo filmbox'y na 1 miesiac gratis. Oplata 69.90zl. Podziekowalem poniewaz w nie mam na chwile obecna czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mój czas na negocjacje chyba się zbliża, ale to co piszecie, nie napawa optymizmem

 

Ofertę mam teraz całkiem ok jak na realia te dzisiejsze

 

comfort+ extra+ 8 działających C+ hbo cinemax multiroom wg starego systemu i płace za to 89,90zł

umowa do końca roku

 

jak bardzo się wkurzę, słysząc propozycje? jakie będą? chciałbym utrzymać co mam, ewentualnie bez cinemax i 6C+ a nie 8C+ (te seriale to nie włączyłem jeszcze discovery sporadycznie)

przyłączam się też do zdania, że to co NC+ zrobiło z ligami, pregrywajac wloską, francuską i przede wszystkim hiszpańską to masakra, do tego w moim odczuciu gigantycznie przepłacając za polską

mam tez wrażenie, ale może to była kwestia wakacji, że oferta filmowa tez się pogorszyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ja sobie zasłużyłem że dla mnie nawet po umowie taki pakiet jest za 59,90 zł?

Nie jesteś sam. Ja też dostałem ofertę - gołe Extra+ za 54,90 zł + dekoder z nagrywarką 5 zł, a więc też wyszło 59,90 zł. Nie mam pojęcia jakim cudem ludzie dostają Extra+ za 44,90 plus jeszcze jakieś dodatki w gratisie. Mi tam nawet History HD, które warte jest 2 zł miesięcznie, nie chcieli dać w gratisie :?

 

A tak swoją drogą odkąd złożyłem wypowiedzenie nikt nie zadzwonił z nc+. Przed złożeniem telefony średnio co 2 dni przez 2 miesiące. Dziwneee.

 

Jednak można, dwa dni bez telewizji a dzisiaj telefon z NC+ ze znaleźliśmy dla Pana tę ofertę na COMFORT 24,90 i EXTRA za 44,90 (do tego 6m Free do wyboru CINEMAX-FILMBOX-i coś dla dorosłych) Paczka z C+ nadal ceny 59,90 i 69,90 na 24 m

 

Wziąłem to co chciałem czyli COMFORT 24,90 MRP 0 zł 15 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy sie w styczniu 2016 jednak dzisiaj telefon na polski nr i okazało sie że to NC+.Posiadam Comfort,Multi, Extra i 8x C+ ,Hustler Hd + 2 xKarta Cameleon za 80zł calość.

Dzis to samo na ,uwaga, 24 miesiące za 89.90+5zł Hustler lub z 6 C+ za 79.90+5 Hustler.Ofert na 15 miesięcy lub 69zł nie było.Konsultant bardzo nachalny i zdziwiony że nie przedłuzyłem.

Podejrzewam że będzie to moja ostatnia umowa.Z Cyfrą od 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że będziesz płacił wiecej o 20 zł za ...MNIEJ i UWIĄZANY zostałeś na ....25 miesięcy :brawo:

Nie 20 zł więcej, tylko 14 zł. Dlaczego piszesz nieprawdę? Oczywiście, zgadzam się że za mniej... 2 lata to długo, ale za rok i tak bym pewnie znowu przedłużał, a taniej niż teraz, już chyba nie będzie...

 

Zależy mi na Lidze Mistrzów i Ekstraklasie. Za Serie A płaczę najbardziej, ale gdzie mi ją dadzą? W Polsacie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem na swoim przykładzie. Płaciłem 70 zł za extra i 6xC, w sieci już chyba 3 lata albo dłużej. Czytałem forum i chciałem dostać 6C i Comfort za 59 zł, bo reszta pakietu extra nie była mi potrzebna. Miałem kilka telefonów i nikt nie chciał mi tego dać - nie ma takich możliwości dla Pana. Szkoda mi było bo przyzwyczaiłem się do programów i dekodera. Niestety miałem coraz większe wrażenie, że oni mnie nie chcą i te 59 zł to dla nich zbędna rzecz, mimo, że ludzie to dostawali. Przeszedłem do CP z wielką niepewnością ale płacę tyle co chciałem programy mi odpowiadają. Dla ciekawości powiem, że na dekoderze nc działają mi tylko Canal+, reszta nie. Także te dwa tygodnie jeszcze sobie je pooglądam. Szkoda i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że będziesz płacił wiecej o 20 zł za ...MNIEJ i UWIĄZANY zostałeś na ....25 miesięcy :brawo:

Nie 20 zł więcej, tylko 14 zł. Dlaczego piszesz nieprawdę? Oczywiście, zgadzam się że za mniej... 2 lata to długo, ale za rok i tak bym pewnie znowu przedłużał, a taniej niż teraz, już chyba nie będzie...

 

Zależy mi na Lidze Mistrzów i Ekstraklasie. Za Serie A płaczę najbardziej, ale gdzie mi ją dadzą? W Polsacie?

 

Pozdrawiam

 

Przecież sam przyznajesz że będziesz płacił WIĘCEJ o 14 zł za.......MNIEJ PROGRAMÓW? Tak? To teraz dodaj do tego programy które Ci ZABRALI i policz o ile więcej bys płacił. Lub inaczej ile zapłacił bys obecnie za pakiet który posiadałeś? Fakt że każdy wybiera pakiet który go interesuje w Twoim przypadku jest to LM i polska liga lecz zapłacisz za niego ....WIECEJ NIZ DO CHWILI OBECNEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok i tak bym pewnie znowu przedłużał, a taniej niż teraz, już chyba nie będzie...

 

No niekoniecznie - jak byś miał płacić podobne pieniądze a możliwość oglądania co chcesz i kiedy chcesz (netflix) ? :)

Będę tam miał cały sport z NC+ ? A poza tym, tv przez internet to dla mnie bardzo ciekawy dodatek, a nie główna opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października za to co w podpisie. Wypowiedzenie złożyłem 1 września. Dzisiaj przedłużyłem ponownie.

Rewelacji nie ma, ale o tym to już wszyscy wiemy. Na dwoje babka wróżyła - pewnie pod koniec października wywalczyłbym więcej, ale.... czy aby na pewno ? Kto to wie... Dla jasności, nie jestem takim "bohaterem" jak niektórzy tutaj, którzy przez 20 postów żegnają się z nc+, po to, by w 21 poście poinformować, że właśnie przedłużyli umowę. Na 100 % bym i tak przedłużył. A że umowy na 12 miesięcy są w zaniku więc zdecydowałem się na to co jest. Uprzedzając komentarze, że to bez sensu, że :censored: itp. od razu Wam odpowiadam - to MOJA umowa i JA jestem zadowolony (w miarę :wink: ), Wy nie musicie.

Reasumując:

umowa na 12 miesięcy od listopada

extra + 6C - 89,90 zł

HBO - 6 m 0 zł + 6 m 25 zł

hustler hd - 6 m 0 zł + 6 m 4,99 zł

filmbox 1 m 0 zł, potem wyłączenie

 

średnia - 104,90 zł

 

W sumie 10 zł mniej niż dotychczas, do kosza poszły cinemaxy (w których przez 15 miesięcy obejrzałem tylko "Kontrę") adventure, zest, sprtklub i C+ Discovery (w których nie obejrzałem nic), C+ VOD (nie skorzystałem ani razu) oraz C+ Seriale ( jedynie tego trochę mi szkoda).

Pozdrawiam wszystkich, już się nie odezwę. Idę odkładać zaoszczędzone "dyszki", za które kupię sobie nową Vitarę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do listopada (łamaniec 55,25).Wypowiedzenie złożone 01.09.

Dzisiaj telefon.Propozycja Exstra,6C+ za 69,90/2 lata.Nie przyjąłem.

P.S.

Czekam na uruchomienie netflixa,który zrobi konkretne zamieszanie na rynku.Jeśli wierzyć informacją,miesięczny abo. ma wynosić 7,99.

Jeśli ktoś szuka kanałów eleven sport,alternatywą jest kablówka z netii.Można go mieć w pakiecie sportowym.Cena pakietu to 15 zł, a w jego skład wchodzą: Eleven, Eleven Sports, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, Orange Sport, Sport Klub, FightKlub HD, Polsat Play, DTX HD, TVN Turbo HD, Polsat Viasat Explorer, Extreme Sports ,Family Sport HD.

Może komuś ta informacja się przyda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca wrzesnia wypowiedzenie wyslane.Dzisiejszy telefon z nr+48 12 294 78 79 Pani przedstawiła się ze jest z działu utrzymania klienta (widac jeszcze to istnieje) oferty

extra+6c+ za 69.9 na 24m-ce

extra+8c+ z c+ vod za 79.9 na 24 m-ce

sam extra+ za 59.9 na 15 m-cy

start + 19.9 na 15m-cy

Powiedziałem ze mogę wziąć start na 24m-ce za 9.9 naradziła się z kierownikiem i była odmowa,to powiedziałem ze jeszcze poczekam i milo zakończyliśmy rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może taką sytuację, że przedłużając umowę 31 sierpnia 2015 r., link aktywacyjny dostał 01 września 2015 r. i za wrzesień naliczoną cenę abonamentu ma z kosmosu? (wg danych z ICA)

Rozumiem, że reklamacja jak najbardziej zasadna i z jej uznaniem nie powinno być kłopotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca października. Obecnie E+, 8c+, HBO, History 1 i multiroom premium w cenie 99zł (multiroom w cenie 20zł, gdyż jest to jakaś wersja z dekoderem MR na własność). Propozycje są dwie. Za 114,90 Superpremium z 6c+ i za 119,90 z 8c+ (w cenie już multiroom za 20zł).

Jednym słowem podwyżka o 15zł (tracę dwa canale a zyskuję Cinemaxy) lub 20złotych (zyskuję cinemaxy)

Nie wiem co zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...