Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze jak aneksuje umowe, to kanaly, ktore jakis czas temu dolaczyly do Comfort + zostana mi wlaczone, tak ? Teraz place w lamancu 48,8zl jakos za Comfort i cala paczke C+, licze, ze pod koniec roku uda mi sie to wyrwac za max 65zl (bez C+Seriale i C+Discovery) i milo by bylo jakby te "nowo" dodane kanaly (Discovery Historia itd.) znalazly sie w Comforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ja sobie zasłużyłem że dla mnie nawet po umowie taki pakiet jest za 59,90 zł?

Nie jesteś sam. Ja też dostałem ofertę - gołe Extra+ za 54,90 zł + dekoder z nagrywarką 5 zł, a więc też wyszło 59,90 zł. Nie mam pojęcia jakim cudem ludzie dostają Extra+ za 44,90 plus jeszcze jakieś dodatki w gratisie. Mi tam nawet History HD, które warte jest 2 zł miesięcznie, nie chcieli dać w gratisie :?

 

A tak swoją drogą odkąd złożyłem wypowiedzenie nikt nie zadzwonił z nc+. Przed złożeniem telefony średnio co 2 dni przez 2 miesiące. Dziwneee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 18:00 uległem i wyraziłem zgodę na COMFORT+ za 24,90 z MRP za 0 zł, do tego na jeden miesiąc dopełnienie do Extra+ oraz 2xC+Sport. Umowa na 15 miesięcy.

 

Na dzien dzisiejszy świeci tylko comfort (bez kanałów z pakietu extra!) oraz 8xC+.

 

Jak widać bajzel mają nawet w nadawaniu uprawnień.

 

Bo za te pieniądze dostaniesz comfort i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 18:00 uległem i wyraziłem zgodę na COMFORT+ za 24,90 z MRP za 0 zł, do tego na jeden miesiąc dopełnienie do Extra+ oraz 2xC+Sport. Umowa na 15 miesięcy.

 

Co miałeś wcześniej i do kiedy była umowa?

 

Co prawda pisałem kilka stron wcześniej, ale się powtórzę ;)

 

Umowę miałem do wczoraj. Oferta to znany łamaniec za 53.26 (5x0+10x79,9) z Multiroomem Premium w promocyjnej ofercie 6x0 i 9x20. Pakiet skłądał sie z oferty Comfort+Extra, wszystkie C+ wraz z C+VOD, Hbo, do tego miałem promocyjnie Cinemax na bodajże 2 miesiące.

 

Z racji tego, że w domu oglądamy mniej telewizji, a oferta C+ znacznie upadła w porównaniu do tej sprzed 15 miesięcy, celowałem w jak najniższy pakiet, głównie dla kanałów: TVN24, Domo+ i TVP Seriale, jak i podstawowych typu TVN czy TVP. Około 3 tygodni temu rozmawiałem z wyjątkowo rozumną konsultanką - powiedziałem, ze nie chcę się bawic w targowanie, gratisy itp. i proszę o wyłożenie wszystkich ofert jakie widnieją w systemie. Podano mi wówczas oferty od Start+ za 9,9 do VIP+Max za 179 albo 199 zł (już nie pamiętam dokładnie) - pani konsultantka powiedziała mi wtedy, że nie da się - tak jak przed 15 miesiącami - dawać w gratisie HBO na cały okres umowy, za to do każdego z pakietów można dobrać MRP za 0 zł na cały okres umowy. Chcąc jeszcze przeanalizowac wymagania i przedyskutować tą kwestię z domownikami, poprosiłem o póxniejszy kontakt, który jednak nie nastąpił. W międzyczasie zdecydowałem się na START+ z MRP za 9,90 i czekałem na kontakt, żeby przedstawić swoją decyzję. W dniu końca umowy, tj. 31. 08 byłem wręcz bombardowany telefonami, jednak okazało się, że MRP można dobrać dopiero do pakietu COMFORT+, który oferowano mi najpierw za 29,9 na 12 msc, potem za 24,9 na 24 msc z gratisami Extra+ na 1m i 2xC+Sport na 1m, by wreszcie zaproponować tą umowe na 15 miesięcy, ale bez bonusu w postaci C+Sport. Mimo tłumaczenia konsultantowi, że oferta Start+MRP za 9,9 była mi przedstawiana i nie chcę być przekupywany gratisami, gdyż zależy mi na kanałach znajdujących się w Starcie, ten był nieugięty. W końcu - w poczuciu swojej porażki - zgodziłem się na Comfort za 24,9 z MRP za 0zł, do tego 1 miesiąc jest z dopełnieniem do oferty Extra+ oraz dwoma sportowymi kanałami C+.

 

Bo za te pieniądze dostaniesz comfort i nic więcej.

Oczywiście, na takie warunki przystałem. W mojej wypowiedzi zwróciłem jednak uwagę, że mimo zapewnienia o dopełnieniu na 1 miesiąc do Extra+, te kanały zgasły, ale świecą wszystkie Canal+. Stąd moje słowa o "bajzlu" w nadawaniu uprawnień.

 

 

Trzeci raz już przedłużam umowę z ta platformą. Rozpocząłem swoją przygodę od promocji (jeszcze za czasów "n") FULL HD za 99 zł (WPT+4nPremium+HBO+Filmbox+nSeriale+MRP za 0 zł), przy migracji oraz pierwszym aneksie już za nc+ też szło się dogadać. Teraz jednak mam wrażenie, że nc+ przestałą patrzeć na klienta jak na partnera. Byłbym w stanie płacić i 99 zł za Superpremium z MRP (bo taką ofertę też mi przedstawiono), gdyby oferta Canal+ przypominała tą z początków tej platformy, które nie sa tak odległe. Jednak de facto z C+ zrobiono 5 w miarę dobrych kanałów - +1, Seriale czy Discovery to dla mnie dewaluacja marki, która na polskim rynku wiele znaczyła. Obecna oferta C+ w mojej opinii potwierdza tezę, że ilośc jest przeciwnie proporcjonalna do jakości. Nie chcąc jednak rezygnowac z bardzo dobrego sprzętu i niektórych kanałów dostępnych tylko na tej platformie w tak korzystenj cenie, zdecydowałem się na COMFORT, choć nie ukrywam, że pluje sobie w brodę za nieprzyjęcie 3 tygodnie temu oferty Start z MRP za 9,9.

 

Czytając Wasze opinie mam wrażenie, że podzielacie moje zdanie. Oby nc+ po tej serii negocjacyjnej zmieniła politykę, zadbała o jakość oferowanych usług, a wtedy nawet wyższe ceny nie będą problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla szukających aktualnych "promocyjnych" cen za pakiety NC+ (info z godziny 19:00)

start - 19,90 PLN umowa 15 lub 24 miesiące

comfort - 24,90 PLN umowa 15 lub 24 miesiące

extra - 44,90 PLN umowa 15 lub 24 miesiące

 

Co miałeś do tej pory że dostałeś takie propozycje?

Startowałem z Comfort + Multi + Extra z abo w kwocie 35 PLN, także rewelacji brak. Fakt faktem nie dzwonili do mnie praktycznie wcale, przed końcem kontraktu miałem może 3 telefony od nich, no i oczywiście sztywne i wyższe ceny za uboższą ofertę programową. Myślę, że wyznacznikiem nowej oferty ma być zawsze +10 lub +20 złotych do warunków z poprzedniego kontraktu, taki plan sobie założyła NC-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyznacznikiem nowej oferty ma być zawsze +10 lub +20 złotych do warunków z poprzedniego kontraktu, taki plan sobie założyła NC-

 

W moim przypadku będzie to -76zł. Z tego co widzę, większość tu piszących stara się obniżyć ARPU operatora do 0 lub najtańszego, możliwego do wyrwania pakietu.

Abonenci znowu nie zrozumieli oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 1.09. jestem w grupie ktora chce doprowadzic do spadku ARPU do.....0 !!! Płaciłem w tzw. łamańcu 54 zł ,lecz nie dostawałem żadnej sensownej propozycji więc pozostało się tylko pożegnać.

Decyzje taka podjąłem nie dlatego że nie było mnie stać płacic wiecej lecz dlatego że NIE BĘDE PŁACIŁ WIĘCEJ O 30% ZA........MNIEJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ja sobie zasłużyłem że dla mnie nawet po umowie taki pakiet jest za 59,90 zł?
Do tego kupię podstawowy pakiet polsatu za 15 PLN miesięcznie i będę mieć satysfakcjonujący mnie pakiet za 40 PLN miesięcznie. Dla mnie ok. Na kanałach i tak prawie nic nie oglądałem, będzie mi brakować tylko ligi mistrzów, za to zyskam polsat sport.

 

Po pierwsze znowu ktoś dostał COMFORT za 24,90 co u konsultantów jest dla mnie nie osiągalne a po drugie jaki pakiet za 15 zł w Polsacie? Polsat Sport to chyba też jest dopiero w droższym pakiecie bo ja go w Familijnym nie widzę. Niech ktoś mnie oświeci jak nie mam racji.

 

 

Comfort za 24,9 otrzymałem bez probelmu, extra mogłem mieć bodaj za 44 czy jakoś tak, ale nie potrzebuję to brałem pakiet tańszy. Sprawę załatwiłem z konsultantem z Krakowa.

Jeśli chodzi o CP, to Polsat Sport jest już w najtańszym pakiecie, przypatrz się dobrze. Kosztuje on 19,9 płatne przez 18 miesięcy przy umowie na 2 lata, stąd średnia 15 PLN.

Czy jest to program niegwarantowany? Hm.... tutaj mam teraz zagwostkę. Muszę popytać, bo kontrakt długi. Z drugiej strony kanał jest dostępny w tym pakiecie już tyle czasu.....

Z nc+ już mam kontrakt do końca przyszłego roku, chyba się zwiążę z CP na te dwa lata dla Polat sport i History....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam iż wątek ten został założony w celu wymiany informacji o ofertach dawanych przez konsultantów nc+ dla osób na aktywnych umowach, którym się one kończą i przedłużają (lub nie).

Jeśli ktoś dostał cudowną ofertę Cyfrowego Polsatu - wspaniale, tu jest dział Cyfrowego Polsatu: viewforum.php?f=7

Jeśli ktoś chce przekazać wyrazy oburzenia na drożyznę i utratę praw sportowych - tu jest od tego wątek: viewtopic.php?f=174&t=30730

 

Proszę nie zaśmiecać tego tematu, bo są osoby czekające tu na konkretne oferty nc+ w określonych przypadkach umów posiadanych do tej pory, aby wiedzieć na co mają szansę, o co można walczyć itp. Wszystko inne ma trafiać do stosownych wątków na forum. Tylko od wczoraj do teraz było tu 78 zgłoszonych postów przez innych użytkowników w związku z dyskusją nie na temat i innymi naruszeniami. Rozmowy nie na temat będą leciały do kosza, a autorzy offtopów będą nagradzani ostrzeżeniami i czasowymi blokadami kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni mi dziś babka, nawija jaką to ma super promocje dla mnie , Comfort+ 8 c+ Pace Mr za 79,90 zł , pytam czy się nie pomyliła ,ona ,że nie , na koniec dodaje ,że umowę już przedłużyłem ,rzeczywiście błąd w systemie, nawijała z 6 minut ...P no widzę,że Nc nie wyrabia już , ale oferta naprawdę świetna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni mi dziś babka, nawija jaką to ma super promocje dla mnie , Comfort+ 8 c+ Pace Mr za 79,90 zł , pytam czy się nie pomyliła ,ona ,że nie , na koniec dodaje ,że umowę już przedłużyłem ,rzeczywiście błąd w systemie, nawijała z 6 minut ...P no widzę,że Nc nie wyrabia już , ale oferta naprawdę świetna :)

 

Do mnie też dziś dzwonili, pomimo wczorajszego przedłużenia. Niestety miałem zajęty tel ;) Ciekawe co by zrobili gdyby drugą ofertę też się zaakceptowało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oferty były w granicach maj/ czerwiec :> Teraz to juz zupełnie inna kwota.

Nie maj /czerwiec, tylko przed 11 maja.

@lizbona9. Po co ciśnienie podnosisz, skoro wiesz, że to jest nieosiągalne po 11 maja.

 

 

Nie przed 11 maja tylko również i po. Ja jestem najlepszym przykładem . Przedłużałem umowe pod koniec maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kaeres. Pakiet superpremium+ taki jak jest na stronie nc+. Ja sie sie targowalem,tylko zadzwonilem ,ze chce przedluzyc na rok. Pewnie jak bym sie targowal ,to wiecej bym ugral. Ale mi tylko chodzilo o umowe na rok,tak jak sie okaze ,ze straca angielska to odchodze,bo akurat za La liga nie tesknie,ale wkurzylem sie ,ze stracili seriea . Tylko po to bralem kilka lat temu canal+,bo moglem ogladac Milan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oferty były w granicach maj/ czerwiec :> Teraz to juz zupełnie inna kwota.

Nie maj /czerwiec, tylko przed 11 maja.

@lizbona9. Po co ciśnienie podnosisz, skoro wiesz, że to jest nieosiągalne po 11 maja.

 

 

Nie przed 11 maja tylko również i po. Ja jestem najlepszym przykładem . Przedłużałem umowe pod koniec maja.

 

Nie jesteś żadnym przykładem. Masz jedną z tańszych ofert po 11 maja, ale nie masz takiej oferty jaką dawali przed 11 maja. Bo tak w tej cenie miałbyś i HBO na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...