Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy chce dostać jak najwięcej za mniej więc nie ma się co dziwić ale jak mówi przysłowie "jak się nie ma co się lubi to sie lubi co się ma"

Może Dziabolek7 myślał wcześniej ze jak będzie taki bezwzględny na forum to NC+ sie przestraszy. Nie ma co wypominać, chciał taniej nie udało się decyzja kolegi i tyle.

Sam pewnie tez wezmę coś czego bym 2 miesiące temu nie ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziabolek7- taki zapalczywy byłeś, a się ugiąłeś jednak... mi proponowano w tej cenie jeszcze cinemaxy, sundance, nc+ go i pisałeś, że byś tego nie wziął... jednak nc+wie co robi dyktując swoje warunki

 

Sytuacja się zmieniła, oglądacze w domu po tygodniu zamiany dekoderów na ten ze Startem stwierdzili, że brak im kilku kanałów, zastanawiałem się długo na Comfortem, ale tam też brak Kino Polska Muzyka i Eurosportu2. Samo Extra+ nie opłaca się brać, więc dołożyłem za wygodę oglądania LM, PL i Ligi+ Extra. Popatrzy się też pewnie na Legię w LE. Umowa na rok, jak stracą PL to raczej paczki C+ już nie wezmę...

 

Maila z aktywacja nadal nie ma (w SPAMie też). Ile czekaliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerry2006 brak asertywności.Mnie jeszcze na początku lipca proponowano Extra+ z 6xC+,Filmboxem i Cinemaxami za 59 zł.Liczyłem że później uda się zamienić któryś z dodatków na ManPack a tutaj zamiast zamiany pojawiła się podwyżka :D

Wobec takiego obrotu sprawy zredukowałem swoje płatności i zamiast 59/miesiąc jest 29.Nie mam zamiarów ulegać kaprysom operatora :D który w jednej rozmowie proponuje cenę x a za dwa dni cenę y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar wziąć pakiet za 79,90zł i chyba wezmę tak jak mi proponują, czyli na 2 lata (z pełną paczka CANAL+). Ekstraklasę maja na 4 lata, LM na 3. Podobnie LE. Najbardziej mi było żal utraty piłki ręcznej, ale podobno do momentu ewentualnego włączenia do Eleven mecze polskich drużyn będą w TVN Turbo, więc jak dla mnie wszystko co oglądałem, wciąż mam w nc+. Trochę martwię się o prawa filmowe, bo w tej kwestii niewiele wiadomo (a głownie dla filmu właśnie mam CANAL+).

 

Podobnie jak @dziabolek7 brakowało mi niektórych kanałów, wiec pozostanie na najniżej opcji (proponowano mi Strat+6C+ za 54,90zł, Comfort+6C+ za 59,90zł i Extra+6xC+ za 69,90zł) wydawało mi się nieopłacalne przy tak niewielkiej różnicy w wysokości pozostałych abonamentów (brakowało mi w Starcie+: nSport+, Polsat News, Comedy Central i Eurosport2).

 

Poza tym mam jeszcze Multiroom za czasów Cyfry+ i dekoder z nagrywarką, więc oferta według mnie nie jest jeszcze taka zła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziabolek7- taki zapalczywy byłeś, a się ugiąłeś jednak... mi proponowano w tej cenie jeszcze cinemaxy, sundance, nc+ go i pisałeś, że byś tego nie wziął... jednak nc+wie co robi dyktując swoje warunki

 

Sytuacja się zmieniła, oglądacze w domu po tygodniu zamiany dekoderów na ten ze Startem stwierdzili, że brak im kilku kanałów, zastanawiałem się długo na Comfortem, ale tam też brak Kino Polska Muzyka i Eurosportu2. Samo Extra+ nie opłaca się brać, więc dołożyłem za wygodę oglądania LM, PL i Ligi+ Extra. Popatrzy się też pewnie na Legię w LE. Umowa na rok, jak stracą PL to raczej paczki C+ już nie wezmę...

 

Maila z aktywacja nadal nie ma (w SPAMie też). Ile czekaliście ?

 

Myślę, że wszyscy się przeliczyliśmy, uważaliśmy, że będzie lepiej a jest coraz gorzej.

Jeśli komuś zależy na kanałach autorskich nc+ a w alternatywie nie ma kablówki, to niestety jest skazany na nich, a oni dobrze o tym wiedzą i robią co chcą, badając kres wytrzymałości i możliwości abonentów, niestety im na więcej abonenci pozwolą, tym więcej oni to będą wykorzystywać.

Ja zdecydowałem się na CP- wychodzi znacznie taniej, a dla uzupełnienia oferty jak na święta dadzą jakąś promocję to uzupełnię ofertę o alekino i planete, za nie więcej niż 10 zł (mi proponowali tylko za 20 zł- więc wyśmiałem i pogoniłem)

 

Ps. Ponoć mają 24h na emaila, ktoś tak pisał kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka aby aktywować ofertę miałem po 6 minutach , zadzwoń spytaj się , niech wyślą jeszcze raz , od anulowałeś wypowiedzenie, żeby Ci jutro nie walnęli ceny normalnej ,linka musisz klepnąć do północy,ale szczerze mówiąc ,by darowali sobie z tymi emailami, przedłużam przez telefon,nie wystarczy im tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka aby aktywować ofertę miałem po 6 minutach , zadzwoń spytaj się , niech wyślą jeszcze raz , od anulowałeś wypowiedzenie, żeby Ci jutro nie walnęli ceny normalnej ,linka musisz klepnąć do północy,ale szczerze mówiąc ,by darowali sobie z tymi emailami, przedłużam przez telefon,nie wystarczy im tyle.

 

Z tego co kojarzę to po zmianie ustawy od 25.12.2014 roku maja obowiązek wysyłki takiego potwierdzenia na e-mail w przypadku przedłużenia umowy przez telefon. podobnie jest w sytuacji operatorów telefonii komórkowej. Gdybyś przedłużał umowę przez telefon to takie warunki wysyłają też na e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypominam/wspominam, więcej zwracam uwagę, na fakt, że to abonenci się łamią, nawet Ci najbardziej zadeklarowani, a nc+ wręcz przeciwnie- coraz gorsza oferta za coraz drożej, i jak widać strategia nc+ co do zasady się sprawdza.

 

Na tym polega testowanie rynku. To nie abonenci się łamią tylko muszą dopasować się do tego co jest. Jeśli analizują ceny, zawartość i ofertę konkurencji to wybierają to co im bardziej odpowiada za taka cenę jaka jest. Nikt nie będzie rezygnował i przechodził do konkurencji na złość tylko po to żeby pokazać jak jest obrażony. Jeśli ceny będą za wysokie to odpływ się zwiększy a teraz rynek zaakceptował taki poziom.

 

Własnie skończyłem rozmowę po której nie przedłużyłem umowy ale może dlatego ze konsultant mi nie pasował bo ceny były jak ostatnio.

S19,90 C39,90 E59,90 bez C+

EXTRA, 6xC+ 69,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko,czy jak dziś przedłużyłem ,aktywowałem rano ich link , wiadomo ,pakiet aktywuje się niby w tym samym dniu, od 14:30 przestały działać kanały ze starej umowy,czy nie przysługuje mi jakiś rabat na abonament za te brakujące kanały? rachunek był opłacony do 18 i obejmuje pakiet od 1-31 sierpnia 2015 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej? :) Dobrowolnie ?:) To nie wiem, albo chce nowe warunki od 1 września,albo od 1 października , miesiąc wrzesień wtedy na nie promocyjnych warunkach, po normalnych cenach to pakiet stary by mnie kosztował z 250 zł

 

Urwali mi oglądanie filmu, Mega klasyk leci super hiper premium "Pojutrze" ,już nie chodzi o te 1 zł :) ,ale jak zmieniasz warunki u konkurencji to zawsze inaczej to rozliczają,jak coś odłączali/obniżali to był rabat.

 

Jakie teraz pustki są na Pace ,w końcu można się skupić na danych kanałach co się ogląda, dziwnie to wygląda ,brak C+ ,a C+ Sport i Sport 2 świeci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że wszyscy się przeliczyliśmy, uważaliśmy, że będzie lepiej a jest coraz gorzej.

Jeśli komuś zależy na kanałach autorskich nc+ a w alternatywie nie ma kablówki, to niestety jest skazany na nich, a oni dobrze o tym wiedzą i robią co chcą, badając kres wytrzymałości i możliwości abonentów, niestety im na więcej abonenci pozwolą, tym więcej oni to będą wykorzystywać.

Ja zdecydowałem się na CP- wychodzi znacznie taniej, a dla uzupełnienia oferty jak na święta dadzą jakąś promocję to uzupełnię ofertę o alekino i planete, za nie więcej niż 10 zł (mi proponowali tylko za 20 zł- więc wyśmiałem i pogoniłem)

 

Ps. Ponoć mają 24h na emaila, ktoś tak pisał kiedyś.

Sądzę, że największym ich sprzymierzeńcem jest PRZYZWYCZAJENIE.

Człowiek nawet sobie nie zdaje sprawy, że może żyć bez DOMO+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka aby aktywować ofertę miałem po 6 minutach , zadzwoń spytaj się , niech wyślą jeszcze raz , od anulowałeś wypowiedzenie, żeby Ci jutro nie walnęli ceny normalnej ,linka musisz klepnąć do północy,ale szczerze mówiąc ,by darowali sobie z tymi emailami, przedłużam przez telefon,nie wystarczy im tyle.

 

U mnie ten link przyszedł 23h po rozmowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerry2006. Nie przyjąłeś oferty, choć Twierdzisz, że rynek zaakceptował taki poziom. Coś nie tak, prawda? I jest dużo osób co focie strzela i odchodzi do konkurencji.

 

Nie przyjąłem oferty teraz co nie znaczy że lecę do konkurencji. Mogę uczciwie napisać że zostanę w NC+ tylko jeszcze nie wiem na jakich warunkach.

 

Zbyt mało osób odchodzi do konkurencji jak żeby obniżyli ceny. Gdyby było tak jak piszesz już dawno by zauważyli że oferta się nie sprzedaje a jak widać co miesiac dokładają jeszcze po 10 zł żeby sprawdzić ile wytrzymamy. Pewnie kiedyś przesadza ale wtedy dopiero zaczną się promocje z których może uda się skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dzień po wygaśnięciu umowy ktokolwiek dostał lepsze warunki następnego dnia ?

 

Jutro się dowiesz :)

 

 

Widzę postawę NC+ i wątpię u mnie zakończy się podwyżką 10zł. Miesiąc temu miałem lepszą ofertę i zrezygnowałem :cry:

 

Jedyna nadzieja jest w tym ,że wejdą jakieś nowe warunki. Kiedy one się zmieniają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...