Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć wykupiony pakiet Canal+ to znaczy 6 C+ komfort+ za 59,90 zł.

 

Pewnie nie tyle Canal+ co - od Comfortu HBO dają - bo tak się dziś ten konsul zapierał - czyli jednak. A szkoda, że w piątek nie klepnąłem - było by ciekawie. Martwiło mnie w tamtej ofercie z kolei to, że min. 15 mcy umowa bo na 12 jest w opcji z Canalami+ - tak się dziś dowiedziałem - taką matrycę mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Hbo jest do wzięcia beż żadnej łaski za 20 zł z Hbo go na koncie,mam taka możliwość / długość umowy 6 m nie widzę w regulaminie innej opcji po co się prosić .

 

"*Opcja HBO i kolekcja nc+go TV HBO GO w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie przez okres 6 kolejnych miesięcy, świadczona na zasadach określonych w „Warunkach Promocji HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł 6 m dla Abonentów”."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech stracę ,30 zł nie majątek :) ,przejrzałem konkurencje ,nigdzie nie ma niczego konkretnego: :)

 

 

Comfort+ 24,90

Eurosport 2 4,99

MR 2 karty

Pace pvr

Cinemax 6 m free - z opcja wyłączenia po 6 m

Hustler 6 m free

C+ Sport C+SPORT 2 1 m za free

Miesiąc październik dopełnienie oferty Extra+ na 1 m

 

Umowa na 15 m. Cena 29,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Hbo jest do wzięcia beż żadnej łaski za 20 zł z Hbo go na koncie,mam taka możliwość / długość umowy 6 m nie widzę w regulaminie innej opcji po co się prosić .

 

"*Opcja HBO i kolekcja nc+go TV HBO GO w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie przez okres 6 kolejnych miesięcy, świadczona na zasadach określonych w „Warunkach Promocji HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł 6 m dla Abonentów”."

 

Jaki masz pakiet? Nie mogę tych warunków namierzyć by sprawdzić czy "łaska" nie obejmuje np Comfortu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń jeszcze raz ....każdy gada coś innego...

Przecież Hbo jest do wzięcia beż żadnej łaski za 20 zł z Hbo go na koncie,mam taka możliwość / długość umowy 6 m nie widzę w regulaminie innej opcji po co się prosić .

 

"*Opcja HBO i kolekcja nc+go TV HBO GO w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie przez okres 6 kolejnych miesięcy, świadczona na zasadach określonych w „Warunkach Promocji HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł 6 m dla Abonentów”."

 

Jaki masz pakiet? Nie mogę tych warunków namierzyć by sprawdzić czy "łaska" nie obejmuje np Comfortu :)

 

 

Taką opcje miałem wcześniej i teraz od godziny nowe warunki to co w podpisie i dalej mi świeci taka opcja w moim koncie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego opisu wynika, że z powrotem zaczęli rozdzielać w Canal+ sport od filmu. Ile Ci powiedzieli za te kanały po tym gratisowym miesiącu?

To jest chyba tylko taki chwyt marketingowy żeby zobaczyć kilka meczy, przecież to dla wszystkich chyba jest teraz.

info ze strony, punkt 10: 10. Dodatkowe kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 dostępne w promocji na 1 miesiąc w prezencie. Po okresie promocyjnym nastąpi automatyczne wyłączenie usług promocyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podziału na kanały sportowe i filmowe w C+ , jest opcja aby mieć miesiąc za darmo C+Sport , to czemu nie brać tego, zawsze parę meczy pójdzie jeszcze pooglądać,

 

@ awakeman

 

Jak będziesz siedział i tylko biadolił,że do Ciebie nie dzwonią, to zadzwoń sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się z dniem dzisiejszym. Do tej pory posiadałem łamańca 53.26 wraz z MR Premium (1/2 roku za 0 zł i 1/2 roku za 12 zł).

 

Około 3 tygodni temu przeprowadziłem bardzo miłą rozmowę z wyjątkowo "kumatą" konsultanką. Powiedziałem, że nie chcę się bawić w negocjacje i "ciosy" tylko proszę o wyłożenie wszystkich ofert, jakie są w systemie z możliwościami doboru gratisów. Rzeczywiście - przedstawione oferty odpowiadały temu, o czym piszecie na forum, tj. od Startu za 9,90 do VIP+Max za 199 zł. Powiedziano mi wtedy, że do każdej z ofert jest możliwość przedłużenia MR Premium za 0 zł na całą długość umowy. Prosiłem o późniejszy kontakt, jednak prób połączeń ze strony NC+ było mało i to wtedy, kiedy akurat rozmawiać nie mogłem.

 

Najbardziej zainteresowany jestem najtańszą ofertą, tj. Start z racji tego, że realna oferta jest w mojej opinii gorsza, a kanały, które wszyscy domownicy oglądają zamykają się właśnie w pakiecie startowym. Rozgrywki tenisowe spokojnie podejrzę na niemieckim Eurosporcie czy Supertennis HD, zaś Ligę Mistrzów, dla której de facto miałem C+ i tak oglądam najczęściej w pubach ;) .

 

Jednak do rzeczy - dzisiejszy telefon konsultanta mnie rozczarował. Okazało się, że START dla mnie jest wyłącznie za 14,9 i to bez możliwości doboru MR Premium za 0 zł, a jedynie ze standardową ceną, tj. 20 zł. Zaproponowano mi za to Comfort+ z MRP w cenie za 29,9 na rok. Po moim zdziwieniu i próbie wynegocjowania Startu za 14,9 z multiroomem, jak mnie poprzednio zapewniano, konsultant zaproponował Comfort za 24,9, ale na dwa lata z gratisem w postacji C+Sport i C+Sport2 oraz Extra+ na 1 miesiąc z autowyłączeniem. Powiedziałem, że nie interesują mnie gratisy i nie chcę się bawić w targowanie o gratisy, ale jak najbardziej korzystną ofertę stałą, która mi zresztą wcześniej proponowano. Podziękowałem, ale pan konsultant był wyjątkowo u[beep]liwy - to bardzo dobra oferta, czemu nie chcę, że jestem strasznie wybredny. Owszem, gdyby zależało mi na Comfort, byłbym bardzo zadowolony, ale oglądam ostatnio bardzo mało telewizji, jednak z racji na innych domowników, chciałbym mieć dostęp do DOMO+, TVP Seriale i TVN24.

 

Cóż.....zobaczymy, co się dzisiaj uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podziału na kanały sportowe i filmowe w C+ , jest opcja aby mieć miesiąc za darmo C+Sport , to czemu nie brać tego, zawsze parę meczy pójdzie jeszcze pooglądać,

 

@ awakeman

 

Jak będziesz siedział i tylko biadolił,że do Ciebie nie dzwonią, to zadzwoń sam .

 

Dzwonilem do nich 2 razy i wzialem na wstrzymanie, czy twoj post jest odpowiedzia na moje pytanie, bo jakos nie znalazlem w nim informacji na temat, który mnie interesuje..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Umowa do dzisiaj, mam taką ofertę i chciałbym ją przedłużyć na takich samych warunkach - [69,27zł/15m]: Comfort+;Multi+;Extra+;8xC+;VODC+;2xMRS Kilka razy rozmawiałem z konsultantami i oferują mi to samo za ~79 zł. W cenie ~69 zł zabierają C+D i C+Ser i to przy umowie na 24 m-ce.

@mietekzuqwertyl

Jedyne na co możesz liczyć to, że skrócą Tobie aneks z 24 na 12/15m. Jeśli chodzi o cenę, NIC nie ugrasz. Pakiet Extra+ z 8C+ taniej niż 79zł nie dostaniesz. Do tej ceny możesz sobie ewentualnie jakieś bonusiki wywalczyć na jakiś okres czasu za darmo.

Hmmmm.... dzwoniłem przed chwilą na nr z którego dostałem smsa o pierwszym dzwonku i faktycznie tak jak napisałeś 79 zł za to co mam plus HBO na 6m-cy. Za 49.99 zł dają pakiet Extra+ bez C+ na 15 m-cy a za 44,99zł na 24 m-ce. Konsultantka mówiła, że trwają rozmowy w sprawie La Ligi i może być powtórzony przetarg jeśli Eleven nie uruchomi w ciągu 2 m-cy nadawania transmisji meczów z jakiejkolwiek platformy cyfrowej (wtf :shock: ). A i że trwają rozmowy z dwoma wytwórniami na temat praw do nowych filmów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...