Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... i paczka HBO na 6 miesięcy gratis. Ponoć oba gratisy mają się same dezaktywować po okresie bezpłatnym. ...

 

Poprzednio miałem HBO na 4 miesiące gratis, po 6 zobaczyłem ze jeszcze działa i że doliczają mi do rachunku - reklamacja została przyjęta i zwrócili mi kasę. Oczywiście przy zawieraniu umowy zastrzegłem, że po okresie promocji maja wyłączyć. Teraz zrobiłem to samo z Hustlerem na 6miesięcy.

 

Jak pisałem konsultant przy podpisywaniu też mówił ze zaznacza żeby promocja zakończyła się automatycznie ale na warunkach promocji było ze mam to zrobić sam i gdybym zadzwonił miesiąc przed końcem zapytać to nie byłoby problemu. Nawet w Twoim przypadku łatwiej było zadzwonić i się upewnić niż potem się denerwować, składać reklamację. W moim przypadku reklamacja nic nie dała bo nie znałem po kilku miesiącach daty i godziny rozmowy z konsultantem a warunki mówiły wyraźnie że kanały same się nie wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w poprzednim tygodniu przeprowadziłem "najlepszą" rozmowę z konsultantką Nc+ ze wszystkich rozmów z konsultantami:

Dzwoni tel. widzę, że nr z NC+ odbieram, pani się przedstawia, a za chwile "Aaaaa, już nić" i się rozłączyła :jupi:

 

Tak, czy siak, kilka dni później dzwonił ktoś inny, i nadal oferta bez zmian:

Extra+ 54,90 zł, Extra+, 6xC+ 74,90 zł, do tego trzeba dodać 5 zł za mediabox+. Plus jakieś tam nieistotne bonusy, które wyłączają się po miesiącu lub dwóch.

Chyba jestem kiepskim klientem dla nich, skoro czytam na forum, że niektórzy samo Extra+ dostają za 39,9 zł albo za 44,90 zł. Za 44 bym wziął, a konsultanci mi mówią, że takich ofert nie ma.

A zatem jak to jest? Nieatrakcyjny klient, czy trafiam pechowo na takich konsultantów? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się spoznilem umowa do końca września. Czy jak dzisiaj wyślę wypowiedzenie, to liczy się data stempla pocztowego? Na jaki adres się to wysyłało? Mam full ofertę z canal plus i HBO. I nie chcę zapłacić niepromocyjnej ceny. Obecnie płaciłem niecałe 60zł. Wiem że nie ma co liczyć teraz na podobne promocję. Ale nie chce się nadziać na niepromocyjny abo prawie 200pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Umowa do dzisiaj, mam taką ofertę i chciałbym ją przedłużyć na takich samych warunkach - [69,27zł/15m]: Comfort+;Multi+;Extra+;8xC+;VODC+;2xMRS Kilka razy rozmawiałem z konsultantami i oferują mi to samo za ~79 zł. W cenie ~69 zł zabierają C+D i C+Ser i to przy umowie na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietekzuqwertyl

Jedyne na co możesz liczyć to, że skrócą Tobie aneks z 24 na 12/15m. Jeśli chodzi o cenę, NIC nie ugrasz. Pakiet Extra+ z 8C+ taniej niż 79zł nie dostaniesz. Do tej ceny możesz sobie ewentualnie jakieś bonusiki wywalczyć na jakiś okres czasu za darmo.

 

@Intermario

I tu masz 100% racji, że to kwota jest za niska, żeby opłaciło się walczyć w sądach, poświęcać czas i pieniądze za sprawę. I tu znów wygrane z tego punktu widzenia jest nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za [beep]chy :) W piątek dzwonili - pertraktacje na wysokim poziomie, cios za cios:) Stanęło na starcie za 9.90 + HBO za 29,90. Nie zatwierdziłem jednak. Dziś kolejny telefon i konsul mówi, że nie ma możliwości by do startu dokupić HBO. Pytam go zatem co by było, gdybym w piątek zatwierdził? Powiedział, że by nie zadziałało. Nie kumam tej tv :)

Czy nadal jest tak, że podpisując jutro umowę - wrzesień mam za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...