Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, będąc tyle lat w tej platformie, nie spotkałem się z czymś takim,że najpierw mi coś za darmo włączą i sami mi to wyłączą.... Widzę,że teraz konsultanci są bezczelni,że wszystko powiedzą aby tylko dostać prowizję od sprzedaży.

 

Kolejny telefon i to samo , Start+ 9,90 ,Comfort+24,9 ,Extra+ 39,90 ale jak coś na 15 m. ,Comfort+ 6C+ 59,90 na 12 m, Extra+ 6C+ 15 M za 69,90 zł,

 

I jeszcze raz :) inny konsultant , co by mnie interesowało... dobra oferta to się rozłączył, z takim podejściem to jak bym u siebie podszedł do klienta ,to bym go stracił, a pracownik wyleciał z dyscyplinarką,ale w Nc+ widać mogą wszystko.

 

Mam małe pytanko, patrzę teraz na eleven przez player.pl ,lecą skróty ostatnich kolejek , co dziwnego pokazali ligę Polską Extraklapę mecz Śląsk -Bielsko o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możliwe jest w ogóle uzyskanie "Extra+ z CANAL+" za 39,9 ? Większość osób dostaje po negocjacjach za 69,9 - a Twój post sprawił, że zacząłem się zastanawiać, nad tym , że nc+ może mieć jeszcze sens (wkurzyli mnie utratą praw do kilku lig piłkarskich i LM w ręczną). Dostał ktoś taką ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny telefon i to samo , Start+ 9,90 ,Comfort+24,9 ,Extra+ 39,90 ale jak coś na 15 m. ,Comfort+ 6C+ 59,90 na 12 m, Extra+ 6C+ 15 M za 69,90 zł,

 

 

Nie wiem od czego to zależy, ale mnie w ogóle nie chcą dać takich cen. Start dają za 19.9 , comfort za 39,9, a extra za 54,9. i słyszę że taniej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to jest aneks a nie nowa umowa podpisywana poza siedzibą firmy czy na odległość.Więc o odstąpieniu po akceptacji oferty na meila można zapomnieć.

 

 

Oczywiście ,że od aneksu można odstąpić. Sam to robiłem i nie było problemu.

Twierdzisz że po akceptacji warunków umowy odstąpiłeś od tej umowy pomimo ze wszystko zgadzało się z ustaleniami.Bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, patrzę teraz na eleven przez player.pl ,lecą skróty ostatnich kolejek , co dziwnego pokazali ligę Polską Extraklapę mecz Śląsk -Bielsko o co chodzi?

 

Eleven od tygodnia pokazuje skróty naszej Eks.....Być może kupił pakiet na pokazywanie skrótów, ale żadnego info nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za pakiet Comfort 24,9 zł a zwłaszcza Extra za 39,9 zł to bardzo dobre oferty.

 

A możliwe jest w ogóle uzyskanie "Extra+ z CANAL+" za 39,9 ? Większość osób dostaje po negocjacjach za 69,9 - a Twój post sprawił, że zacząłem się zastanawiać, nad tym , że nc+ może mieć jeszcze sens (wkurzyli mnie utratą praw do kilku lig piłkarskich i LM w ręczną). Dostał ktoś taką ofertę ?

 

Extra+ z CANAL+" za 39,9 to jest nie możliwe, Dostałem dziś propozycję Extra+ Pace Mr za 39,90 zł, to i tak nic nie zmienia ,bo nie przedłużam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to jest aneks a nie nowa umowa podpisywana poza siedzibą firmy czy na odległość.Więc o odstąpieniu po akceptacji oferty na meila można zapomnieć.

 

 

Oczywiście ,że od aneksu można odstąpić. Sam to robiłem i nie było problemu.

Twierdzisz że po akceptacji warunków umowy odstąpiłeś od tej umowy pomimo ze wszystko zgadzało się z ustaleniami.Bardzo ciekawe.

 

 

Odstępowałem od aneksu w orange i nie było z tym najmniejszego problemu. Stwierdzono ,że aneks to też umowa. Jeśli NC+ uważa inaczej to można zapytać się federacji konsumentów. W innych sieciach można odstępować bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za pakiet Comfort 24,9 zł a zwłaszcza Extra za 39,9 zł to bardzo dobre oferty.

 

A możliwe jest w ogóle uzyskanie "Extra+ z CANAL+" za 39,9 ? Większość osób dostaje po negocjacjach za 69,9 - a Twój post sprawił, że zacząłem się zastanawiać, nad tym , że nc+ może mieć jeszcze sens (wkurzyli mnie utratą praw do kilku lig piłkarskich i LM w ręczną). Dostał ktoś taką ofertę ?

 

Extra+ z CANAL+" za 39,9 to jest nie możliwe, Dostałem dziś propozycję Extra+ Pace Mr za 39,90 zł, to i tak nic nie zmienia ,bo nie przedłużam...

 

A ja czekam na ofertę za 39,90 za Extra+, ale dla mnie niestety nie mają. Na dzień dzisiejszy najtańszą opcją była oferta za 44,90, zasadniczo cena wynosiła 49,90. Z takimi cenami żegnam się z operatorem już za 2 dni. Buziaczki NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres denerwowania się mam już za sobą. Teraz zaczynam się coraz lepiej bawić. Konsultant zaproponował utrzymanie tego co mam w tej samej cenie na 12 m - superpremium + hustler HD za 114,90 zł. Powiedziałem, że może się i zgodzę jak mi dorzuci jeszcze jakiś chociaż symboliczny bonus. Poszedł więc się konsultować z przełożonym i jak wrócił.... powiedział, że bardzo, bardzo, bardzo serdecznie przeprasza, nie wie jak to jest możliwe, ale to co mi wcześniej proponował, to nie ma dla mnie takiej możliwości :) Ot bonusa mi załatwił :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam myśleć, że Oni chyba zaczęli być "uczciwi" i specjalnie dają "super" oferty abyśmy ich nie przyjmowali.

Okrojone z kanałów nie powinny być sprzedawane w takiej cenie i może sumienie ich męczy :) - a może wyrywają z tego kraju.

Bo za co mają żyć jeśli tak pięknej i szczodrej oferty mało kto nie zawiera?

Może czas podsumować i zrobić jakiś bilans ile kasy odejdzie? Może nie warto już tak kroić abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za pakiet Comfort 24,9 zł a zwłaszcza Extra za 39,9 zł to bardzo dobre oferty.

 

A możliwe jest w ogóle uzyskanie "Extra+ z CANAL+" za 39,9 ? Większość osób dostaje po negocjacjach za 69,9 - a Twój post sprawił, że zacząłem się zastanawiać, nad tym , że nc+ może mieć jeszcze sens (wkurzyli mnie utratą praw do kilku lig piłkarskich i LM w ręczną). Dostał ktoś taką ofertę ?

 

Extra+ z CANAL+" za 39,9 to jest nie możliwe, Dostałem dziś propozycję Extra+ Pace Mr za 39,90 zł, to i tak nic nie zmienia ,bo nie przedłużam...

 

@Hektorek22

A dlaczego nie przedłużasz nawet na Start+ za 9,90 na przetrzymanie na jakiś czas, czy na samo Extra+ za 39,90 zł tak tanio? Masz dwa Camele za darmo w tym starym dobrym Multiroomie dwie niezależne karty Cameleon! Extra+ w sumie na jedną niezależną kartę wychodzi miesięcznie 19,95 zł czyli mega się opłaca ten pakiet w tej cenie. Naprawdę przemyśl to dobrze Ci mówię :-)

Odpisz na priv mi jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę. 12 miesięcy Extra+6C. Dodatkowo filmbox jeden miesiąc gratis i paczka HBO na 6 miesięcy gratis. Ponoć oba gratisy mają się same dezaktywować po okresie bezpłatnym. Całość koszt 69,90zł. Nie chcieli zejść niżej. W pierwszej rozmiwe dzisiejszej nie chcieli dać bonusów, a w drugiej udało się :) Powodzenia dla wszystkich przedłużających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i paczka HBO na 6 miesięcy gratis. Ponoć oba gratisy mają się same dezaktywować po okresie bezpłatnym. ...

Zasada nr. 1 - nie wierz konsultantowi. Przeczytaj dokładnie warunki promocji. Po pierwsze, czy będziesz mógł wyłączyć ten gratis HBO (bo często dawali ostatnio na 6 m free i 6 m 25 zł) po drugie dopilnuj sam żeby miesiąc przed końcem gratisu zadzwonić i sprawdzić czy się wyłączą. Ja w zeszłym roku miałem FILMBOX na 6 m i miał się sam wyłączyć a okazało się że za jeden miesiąc zapłaciłem za nim zdążyłem go dezaktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio miałem HBO na 4 miesiące gratis, po 6 zobaczyłem ze jeszcze działa i że doliczają mi do rachunku - reklamacja została przyjęta i zwrócili mi kasę. Oczywiście przy zawieraniu umowy zastrzegłem, że po okresie promocji maja wyłączyć. Teraz zrobiłem to samo z Hustlerem na 6miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...