Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest napisane łamaniec że średnią i miesiąc aneksu za free czyli chyba logiczne że przedłużenie było w terminie na zdanie sprzętu.Bo nie dawali w ofercie miesięcy za free w takiej konfiguracji.Zresztą w historii wątku jest wiele takich przypadków jak mój.Umowa podpisana po zakończonej poprzedniej umowie to miesiąc za free i kolejna wchodzi z następnym miesiącem kalendarzowym bo tak są liczone umowy w NC+.

 

Którego miesiąca podpisałeś umowę i do kiedy ja masz? Ja na tym forum jestem od niedawna ale na N/NC+ już od 2012 roku i o czymś takim nie czytałem.

W tym roku w lutym i jest na 15 miesięcy.Było pisane setki razy że negocjujesz do dnia zdania sprzętu i dostajesz warunki jak inni lub nawet lepsze.Ja takim sposobem wywalczyłem prócz praktycznie miesiąca za free jeszcze opcję Noc.@martusia83 wysłać wypowiedzenie zawsze można ale umowy teraz stara i nowa się sumuje.A akceptacja przez meila to już pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ponoć można do 14dni zrezygnować jeśli podpisuje się na odległość, czy się mylę?

 

Rezygnacja w 14 dni nie ma nic wspólnego ze składaniem rezygnacji z umowy na koniec okresu oznaczonego. Jeśli przyjmą Ci rezygnację z tej nowej umowy w terminie 14 dni to Ty masz jeszcze baaaardzo dużo czasu na wypowiedzenie tej kończącej się na koniec listopada. Swoją drogą jesteś tu na forum bardzo aktywna/y i dostajesz na maila umowę klikasz i przestaję Ci się podobać? Jak była nie odpowiednia to było nie akceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie dlaczego na 3 dni przed końcem mojej umowy i napisanym ponad miesiąc temu wypowiedzeniu nikt z NC+ do mnie nie dzwoni :) Dzwoniłem do nich sam pierwszy raz jakieś 3 tygodnie tamu, a drugi raz 2 tygodnie temu i dostałem propozycję Extra+, 6xC, MR na 24 miesiące za 79zł. Oczywiście odrzuciłem i powiedziałem, żeby skontaktowali się ze mną jak będzie możliwość lepszej oferty. Wychodzi na to, że lepszej oferty nie będzie i im klient ubedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu Umowy konsultantka pytała, czy chce skorzystać z możliwości odstąpienia od aneksu, wtedy oferta aktywowałaby się z miesięcznym opóźnieniem. Ja wybrałem opcje bez możliwości odstąpienia i oferta aktywowała się ok 2 h po akceptacji maila. Swoją drogą to trochę bez sensu, bo cała ta zmiana miała umożliwić zapoznanie się z ofertą i ew odstąpienie od niej, ale nc+ widocznie tak interpretuje ustawę.

 

@awakeman Ktoś tu kiedyś pisał, że miał podobnie. Okazało się, że miał zaznaczoną opcję braku zgody na kontakty marketingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z MR ale ja nie mam, nie miałem i nie potrzebuję, a oferty są dla mnie takie same jak dla Was z MR gratis, i już nie raz przedłużam umowę i za każdym razem dokładnie tak samo, a konsultanci w ogóle nie są w tym temacie negocjowalni.

 

Ja mam umowę do końca sierpnia, po wypowiedzeniu jeszcze z nimi nie gadałem, poczekam do poniedziałku i odbiorę. Zakładam różne scenariusze ...tylko dekodera szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed momentem telefon (może czytają forum) :)

Niestety dla mnie oferta za 69,90 jest już niemożliwa (nawet po konsultacji) - wyczerpały się wszystkie, pozostaje Extra+ wraz z 6xC+ za jedyne 79,90....

 

Cóż, nie przyjąłem więc dostałem psychologiczne info o zdaniu sprzętu do 14 dni oraz piękne info w jakich punktach mojej miejscowości mogę sprzęt zdać.

 

będzie integracja z rodziną i DVBT - myślę, że się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne 12m z nc+, przedłużyłem na takich warunkach:

- Extra

- 6 Canal+

- Multiroom Standard

- 3xHBO na 6 miesięcy (automatyczne wyłączenie po 6m)

- Filmbox na 1 miesiąc

 

w cenie 69,90zl

Dzwonili z Krakowa? Powiem tak, że dziadom przystałbym na te warunki. Na rok, żeby zobaczyć jak się sytuacja z Eleven rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne 12m z nc+, przedłużyłem na takich warunkach:

- Extra

- 6 Canal+

- Multiroom Standard

- 3xHBO na 6 miesięcy (automatyczne wyłączenie po 6m)

- Filmbox na 1 miesiąc

 

w cenie 69,90zl

 

 

Fajna drożyzna :) Cena się utrzymuje od maja , jeszcze w w czerwcu oferta była kiepska ,ale szło ją zaklepać, teraz to co oni proponują jest już śmieszne , Canał + leży i kwiczy, Mega premium z wczoraj to Kilerów 2 :)Już widzę ,że operator bezpłatnie dołączy Wam kanały Eleven... , Sprawdził bym czy na pewno będziesz mógł te HBO wyłączyć po 6 m, czy jest taka możliwość. Znajomy też dostał Hbo na 6 m., a regulaminie który dostał pocztą jest informacja ,że Hbo jest 6m za darmo a 9 m płatne 25 zł :) .Przedłużał umowę na 15 m.

 

Pudełko klasyczne ,dekoder spakowany, żegnaj Nc+ :)

 

00100a166dd54c54med.jpg

 

 

6a725532e664aa30med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne 12m z nc+, przedłużyłem na takich warunkach:

- Extra

- 6 Canal+

- Multiroom Standard

- 3xHBO na 6 miesięcy (automatyczne wyłączenie po 6m)

- Filmbox na 1 miesiąc

 

w cenie 69,90zl

Dzwonili z Krakowa? Powiem tak, że dziadom przystałbym na te warunki. Na rok, żeby zobaczyć jak się sytuacja z Eleven rozwinie.

 

Tak z Krakowa

 

No to kolejne 12m z nc+, przedłużyłem na takich warunkach:

- Extra

- 6 Canal+

- Multiroom Standard

- 3xHBO na 6 miesięcy (automatyczne wyłączenie po 6m)

- Filmbox na 1 miesiąc

 

w cenie 69,90zl

 

Miałeś multiroom wcześniej czy dobrałeś teraz za 0zł?

 

Miałem już multiroom.

No to kolejne 12m z nc+, przedłużyłem na takich warunkach:

- Extra

- 6 Canal+

- Multiroom Standard

- 3xHBO na 6 miesięcy (automatyczne wyłączenie po 6m)

- Filmbox na 1 miesiąc

 

w cenie 69,90zl

 

 

Fajna drożyzna :) Cena się utrzymuje od maja , jeszcze w w czerwcu oferta była kiepska ,ale szło ją zaklepać, teraz to co oni proponują jest już śmieszne , Canał + leży i kwiczy, Mega premium z wczoraj to Kilerów 2 :)Już widzę ,że operator bezpłatnie dołączy Wam kanały Eleven... , Sprawdził bym czy na pewno będziesz mógł te HBO wyłączyć po 6 m, czy jest taka możliwość. Znajomy też dostał Hbo na 6 m., a regulaminie który dostał pocztą jest informacja ,że Hbo jest 6m za darmo a 9 m płatne 25 zł :) .Przedłużał umowę na 15 m.

 

Mam na warunkach HBO 6m dla abonentów i sam konsul wyłączył mi opcje na koniec lutego w systemie podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...