Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...chciałbym mr standard (wczesniej nie mialem) za to chcą 10 miesiecznie wiec znowu wpadam w 82,40 myslicie, że można wynegocjowac MR za darmo?

Z tego co tu się da wyczytać to MR za 0 zł dają tylko tym którzy mają go już w starej umowie. Nowe MR są traktowane normalnie czyli aktywacja 49 zł plus opłata ABO 10 zł

A ja chyba przystanę na Comfort + za 24,9 ...Chyba tak zrobię....

Ja tak chcę zrobić od tygodnia ale nikt nie chcę mi dać COMFORTu za takie pieniądze, jedynie mają za 39,90 i do tego dzisiaj nawet umowę na 15 m proponowali a nie na 12 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło sie komus, że przedłużył umowe na 6 C+ a świecą mu 8 ?

 

Ja właśnie, przedłużyłem tydzień temu i do teraz świecą wszystkie.

 

Pewnie od września zgasną ;)

 

P.S Na Internetowym Centrum Abonenta mam ciągle aktywną starą umowę. Więc tam pewnie wejdą nowe warunki od 1 września i tak samo pewnie będzie już pewnie na dekoderze :) Bez obaw, za dużo to oni nigdy nie dadzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MR standard od ITI i proponowali mi dziś za 69,90 Extra 6 C+ wraz z multi w cenie.
Dziś znowu telefon z DUK i Extra 6C+ oraz multiroom standard w cenie 69.90zł- odrzucona.
Do mnie też dzwonią

Oferta - Extra + 6c za 69,90zł na 12 mięsiecy.

(...)oni nieugieci klepią to samo że oni mają lepsza ofertę HD niż CP i zaproponowali

Extra 6C+ 69.9

(...)

Extra + Cinemax na 6 m 59.9

(...)

MRS ZA DYCHE dodatkowo płatne.

A właśnie że wczoraj telefon DUKu krakowskiego z ofertą Ekstra+ 6C+ + HBO na 6miesięcy po tym okresie automatyczne wyłączenie w cenie 69,90zł
(...)składa ofertę standard Extra/6c+ za 69,90
Dziś kolejny telefon i trzy opcje.

1) Extra+ i 6xC+ + PVR + Multiroom Standard za 69,90zł/12 miesięcy

Ja dziś przedłużyłem w ofercie Extra+ z 6 x C+, do tego HBO na 6 miesięcy za darmo bez konieczności korzystania po tym okresie ( po konsultacji z przełożonym), najem pace za darmo, umowa na 12 miesięcy - 69,90. Niestety nic lepszego obecnie nie ma, a i tak z tym HBO udało się coś ugrać dodatkowo.

Od ponad dwóch miesięcy tego oczekuję. Od miesiąca stawiam warunek: albo Extra+ z CANAL+(6) i HBO na 6m za 69,90 albo chcę zrealizowania złożonego wypowiedzenia.

Kompletnie nic się nie zmienia. Za każdym razem ich odpowiedź(oferta) to "nie ma takiej opcji. Tylko Extra+ z CANAL+ za 79,90".

W wygasającej ofercie miałem(mam) to co jest obecnie w Extra+(stare Comfort & Film? nie pamiętam), CANAL+, HBO na 7m, Cinemax i być może coś jeszcze filmowego na kilka(2-4) miesięcy w cenie 79,90.

 

Chcę mniej pakietów(kanałów), a pakiet CANAL+ już teraz ma mniejszą ofertę. Chyba nie przesadzam z wyceną tego na 10 zł. Tym bardziej, że widzę te oferty za 69,90 u innych.

 

Widzę już chyba co najmniej 30. raz, że ktoś stąd otrzymał ofertę 69,90 za Extra+ z CANAL+(6) i HBO w gratisie. Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego mi akurat nie są w stanie takiej oferty przedstawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wygasającej ofercie miałem(mam) to co jest obecnie w Extra+(stare Comfort & Film? nie pamiętam), CANAL+, HBO na 7m, Cinemax i być może coś jeszcze filmowego na kilka(2-4) miesięcy w cenie 79,90.

Widzę już chyba co najmniej 30. raz, że ktoś stąd otrzymał ofertę 69,90 za Extra+ z CANAL+(6) i HBO w gratisie. Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego mi akurat nie są w stanie takiej oferty przedstawić?

 

Ja chyba wiem dlaczego nie chcą Ci zaproponować oferty za 69,90zł. Wygląda na to że jednak jest nadal zależność od tego co się miało do tej pory i za ile. Ty płaciłeś 79,90 za to co ja miałem średnio za 59 zł więc od Ciebie chcą nadal więcej kasy, bo skoro mogłeś płacić do tej pory to możesz nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już chyba co najmniej 30. raz, że ktoś stąd otrzymał ofertę 69,90 za Extra+ z CANAL+(6) i HBO w gratisie. Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego mi akurat nie są w stanie takiej oferty przedstawić?

 

Wczoraj bardzo miła pani z DUK w Krakowie przekonywała mnie 32min, więc trzeba rozmawiać :jupi: dasz radę :!:

------------

We wcześniejszym poście napisałem Extra+ 6C+ +H1 +Sundance na 12mies + hustler na 6 za 69,90zł więc poleciłem koledze rozmowę, bo jego Extra+6C+Hbo na 6mies za 69,90 jest jak najbardziej realne. 32min bo wiadomo chciałem więcej :lol: wcześniej miałem łamańca za 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wygasającej ofercie miałem(mam) to co jest obecnie w Extra+(stare Comfort & Film? nie pamiętam), CANAL+, HBO na 7m, Cinemax i być może coś jeszcze filmowego na kilka(2-4) miesięcy w cenie 79,90.

Widzę już chyba co najmniej 30. raz, że ktoś stąd otrzymał ofertę 69,90 za Extra+ z CANAL+(6) i HBO w gratisie. Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego mi akurat nie są w stanie takiej oferty przedstawić?

 

Ja chyba wiem dlaczego nie chcą Ci zaproponować oferty za 69,90zł. Wygląda na to że jednak jest nadal zależność od tego co się miało do tej pory i za ile. Ty płaciłeś 79,90 za to co ja miałem średnio za 59 zł więc od Ciebie chcą nadal więcej kasy, bo skoro mogłeś płacić do tej pory to możesz nadal.

 

Nie wiem jaki jest algorytm w nc+ łapania jeleni, ale mogę na swoim przykładzie podać, że jest on co najmniej dziwny i niezrozumiały. Mam 2 umowy w nc+

Umowa 1: słynny łamaniec, ze średnią ponad 53 PLN i do tej umowy było HBO jeszcze oraz są 2 karty, 1 x Pace. Umowa kończyła się 31 lipca.

Umowa 2: słynny łamaniec, ze średnią ponad 53 PLN i do tej umowy NIE było HBO oraz są 2 karty, 1 x Pace (1 x Sagemcom oddany 2 dni temu). Umowa kończy się 31 sierpnia.

 

Umowę nr 1 przedłużyłem za łącznie 24,90 na Comfort+. Się dało.

Umowę nr 2 jeszcze nie przedłużyłem bo za Comfort+ jak dzwonią wołają ... 39,90. Za 24,90 się nie da.

 

Jak przedłużałem umowę nr 1 to był jeszcze START+ za 9,90 i EXTRA+ za 44,90. Jak dzwonią z umową nr 2 to jest START+ za ... 19,90 oraz EXTRA za 44,90.

Po[beep]e z poplątaniem. Pytam konsultanta, czy ma mnie za idiotę, że będę płacił 39,90 za ten sam Comfort+, który w tamtym miesiącu dostałem za 24,90 to następuje chwila ciszy. Umowy podpięte są pod ten sam PESEL. Nie będę krakał, ale sami na siebie bat szykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ martusia83

 

Przecież to super oferty są, nie wiem na co liczysz ,oprócz Startu za 9,90 lub Comfortu za 24,90 zł na nic lepszego nie licz .

 

Ps odebrałem dziś od nich od maja 72 telefon, dodatkowo grubo ponad 100 było prób odrzuconych przez aplikację :)

 

Zgadnijcie co Mi zaproponowali : Oczywiście Extra+ 6c+ Pace Mr za 74,90 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają wam transmisje kanałów eleven na ich stronie internetowej bo u mnie od tygodnia nie działa nic czyżby już zablokowali dostęp.

Propozycja z wczoraj nc+ Pakiet Extra+, 6 kanałów canal +, MRS, za 69,90 plus opłata za najem mediaboxa 5 zł w sumie 74,90 wcześniej łamaniec 64,90 umowa do 31 sierpnia co wy na to 10 złoty drożej ale to co oglądałem to już prawa potracili filmy na c+ to jest ostatnio dramat Kilera puszczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny dzisiaj telefon od DUK (kraków)

Propozycje:

VIP+MAX w cenie 159zł bez VOD "fikołki"

VIP+MAX bez żadnych fikołków 139zł

Extra+ 8C+ 99zł

 

Z VIP+MAX jakoś zeszli delikatnie, ale extra+ nie chcą, pewnie dlatego, że płacimy 140zł miesięcznie za abo.

 

Zapomniałam zapytać konsultanta, może się orientujecie, posiadam teraz MR standard, czy będzie opcja wymiany na premium? I czy to się wiąże z inną instalacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...