Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Moja podpisana oferta na 12mies.

Start oferty wrzesień 2015

Pakiet Superpremium+, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD (2 karty)

Kwota 119,9zł

Umowa bez wypowiedzenia. Wiem że drogo ale i tak będę płacił mniej o 1 zł ale zyskałem cinemaxy. (poprzednio miałem Universe + History hd+ Mr+HBO+ Canal+P)

Nikt do mnie nie dzwonił, dostałem sms od nich że zbliża sie koniec umowy i sam zadzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Moja podpisana oferta na 12mies.

Start oferty wrzesień 2015

Pakiet Superpremium+, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD (2 karty)

Kwota 119,9zł

Umowa bez wypowiedzenia. Wiem że drogo ale i tak będę płacił mniej o 1 zł ale zyskałem cinemaxy. (poprzednio miałem Universe + History hd+ Mr+HBO+ Canal+P)

Nikt do mnie nie dzwonił, dostałem sms od nich że zbliża sie koniec umowy i sam zadzwoniłem.

 

Ciekawe ile takie coś warte jest z wypowiedzeniem. Celuję w podobny pakiet. Więcej niż 89 zł nie zamierzam za to przepłacać( bez multiroom) :wink:

Do marca nc+ z odpływem abonentów, w końcu zmięknie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Moja podpisana oferta na 12mies.

Start oferty wrzesień 2015

Pakiet Superpremium+, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD (2 karty)

Kwota 119,9zł

Umowa bez wypowiedzenia. Wiem że drogo ale i tak będę płacił mniej o 1 zł ale zyskałem cinemaxy. (poprzednio miałem Universe + History hd+ Mr+HBO+ Canal+P)

Nikt do mnie nie dzwonił, dostałem sms od nich że zbliża sie koniec umowy i sam zadzwoniłem.

Dostalem propozycje bardzo podobnej oferty: Superpremium, MRx2 w cenie 124.90, 12 miesiecy

@aniol: a ty masz karty do MR czy dostales osobne dekodery? I czy jeden czy dwa dodatkowe dekodery?

I na jaki okres-12 czy 24 miesiace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie za to jak zostaliśmy potraktowani przez wspaniałą nc+ w podziękowaniu za wszystkie lata, które z nimi byliśmy proponuję zgodnie z zasadą: STU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NIGDY NIE ZROBI CI TAKIEJ REKLAMY, JAKĄ ANTYREKLAMĘ ZROBI CI JEDEN NIEZADOWOLONY KLIENT "reklamować" ich wszędzie i każdemu. Wczoraj tak na koniec zadzwoniłem do DUK, łudząc się że a nóż widelec coś się pozmieniało, z pytaniem gdzie mam zdać dekoder bo mi się umowa skończyła z końcem lipca. I wiecie co: ani jednego pytania dlaczego, czy może zmieniłem zdanie, po prostu zero propozycji, tylko informacja o punktach i dodatkowa informacja, żebym na pewno nie zapomniał niczego, bo w komplecie jest dekoder, pilot, karta i zasilacz, a jak czegoś będzie brakowało to obciążą mnie kosztami. Olali nas całkowicie. Mają nas po prostu w d.... Tak więc chwalmy ich i reklamujmy

 

Też miałem taki kontakt z "miłą" panią.

po 15 latach , czas się pożegnać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że po prostu namnożyło się klientów którzy wypowiadali umowy w celu osiągnięcia lepszych ofert i to jest właśnie ruch w ich/naszym kierunku. Wielce prawdopodobne jest to, że zostało powiedziane konsultantom, żeby nie poruszali żadnych tematów związanych z nową umową, tylko informowali o tym co powinniśmy oddać, gdzie i kiedy. Do czego ich ten ruch zaprowadzi to zobaczymy niebawem, jak na razie to jest zdecydowanie nie za dobra pora na negocjacje poprzez wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz na nr infolinii w sprawie rachunku, na koniec rozmowy przełączyła mnie na DUK, całkiem inna rozmowa niż jak oni dzwonią.Mówię,że kończy mi się umowa ,czy coś może zaproponuje Ciekawego,

Extra+ 8c+, Pace 2 karty MR 69,90 zł ,

chyba miękną ,

Extra+ Pace,Mr 39,90 zł ,

Extra+ 6c+,Pace,Mr 59,90,

Comfort+ 6c+ Eurosport2,Pace Mr 54,90 zł ,49,90 bez Eurosport2 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz na nr infolinii w sprawie rachunku, na koniec rozmowy przełączyła mnie na DUK, całkiem inna rozmowa niż jak oni dzwonią.Mówię,że kończy mi się umowa ,czy coś może zaproponuje Ciekawego,

Extra+ 8c+, Pace 2 karty MR 69,90 zł ,

chyba miękną ,

Extra+ Pace,Mr 39,90 zł ,

Extra+ 6c+,Pace,Mr 59,90,

Comfort+ 6c+ Eurosport2,Pace Mr 54,90 zł ,49,90 bez Eurosport2 ....

 

Ja przed chwilą wybrałem numer 12 294 78 79, czyli ów popularny DUK i bardzo miły pan mi powiedział, że na dzień dzisiejszy może mi zaproponować Extra+, 6xC+, MR za 89zł i że była możliwość otrzymania tego za 59,90zł, ale do końca lipca. Mówią co chcą na to wychodzi, skoro koledze Hektorkowi proponowali to 59,90zł dzisiaj, kilka minut temu. Prawda jest taka, że 10 sekund od wybrania numeru rozmawiamy z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz na nr infolinii w sprawie rachunku, na koniec rozmowy przełączyła mnie na DUK, całkiem inna rozmowa niż jak oni dzwonią.Mówię,że kończy mi się umowa ,czy coś może zaproponuje Ciekawego,

Extra+ 8c+, Pace 2 karty MR 69,90 zł ,

chyba miękną ,

Extra+ Pace,Mr 39,90 zł ,

Extra+ 6c+,Pace,Mr 59,90,

Comfort+ 6c+ Eurosport2,Pace Mr 54,90 zł ,49,90 bez Eurosport2 ....

 

Ja przed chwilą wybrałem numer 12 294 78 79, czyli ów popularny DUK i bardzo miły pan mi powiedział, że na dzień dzisiejszy może mi zaproponować Extra+, 6xC+, MR za 89zł i że była możliwość otrzymania tego za 59,90zł, ale do końca lipca. Mówią co chcą na to wychodzi, skoro koledze Hektorkowi proponowali to 59,90zł dzisiaj, kilka minut temu. Prawda jest taka, że 10 sekund od wybrania numeru rozmawiamy z konsultantem.

Jak potwierdzi to wiecej forumowiczow, to wtedy mozna uznac to co @Hektorek22 tu wypisuje, za prawdziwe oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz na nr infolinii w sprawie rachunku, na koniec rozmowy przełączyła mnie na DUK, całkiem inna rozmowa niż jak oni dzwonią.Mówię,że kończy mi się umowa ,czy coś może zaproponuje Ciekawego,

Extra+ 8c+, Pace 2 karty MR 69,90 zł ,

chyba miękną ,

Extra+ 6c+,Pace,Mr 59,90,

 

Nie zauważyłem żadnej różnicy, zostałem przełączony do DUK, gdzie ponownie musiałem potwierdzić swoje dane i żadna interesująca oferta nie została mi przedstawiona.

Standard czyli:

Extra+ 6c za 69,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane. Do tej pory łamaniec za 53,26zł z Extra i 6xC+.

Propozycje z dzisiaj:

1. Extra, 6xC+, umowa na 12 miesięcy, 79,90 zł

2. Comfort, 8xC+, umowa na 12 lub 24 miesiące, 69,90 zł

3. Entry, 8xC+, umowa na 12 lub 24 miesiące, 64,90 zł

4. Start, umowa na 12 lub 24 miesiące, 19,90 zł. Taniej dostają ponoć tylko osoby, które miały do tej pory podstawowe pakiety.

 

Do każdej z tych opcji MR dodatkowo płatny przez pierwszą połowę umowy 5 zł, przez drugą połowę 10 zł. Gdybym miał już MR to otrzymałbym go za darmo na cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że miękną ?

Dla mnie propozycje następujące:

Extra+,6xC+ 69,90

Extra+ 54,90

Comfort+ 39,90

 

o resztę pakietów i czas trwania umowy nawet nie pytałem.Co prawda była to oferta z infolinii a nie z DUK (dzwoniłem wyłączyć Cinemaxa na koniec września) ale w moim przypadku jest tylko coraz drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda mi oddawać starego poczciwego turborecordera, który moim zdaniem jest rewelacyjny. Stąd pytanie, czy ktoś dostał ostatnio ofertę START za 9,90? Przeczekałbym rok może dadzą później coś lepszego

Ja już mam aktywne. Dzwoniłem zapytac do kiedy mam dekoder oddac oni znowu gadka czy moze jednak bylbym chetny zostac, ja mówię, że za 69zł odpada. Wtedy zaproponowali ten start+ za 9,90 i skusilem sie bo lubię kanały tematyczne z "+" a reszta kanałów też ciekawsza niż na naziemnej więc w sumię za taką kwotę mi nie było, żal. Dziwne jest to ze wg oferty miałem dostac jakies History, H2, Sundance, Adventury i inne dodatkowo platne badziewia na miesiąc (do końca września, sierpień za darmo), i ich nie ma za to wszystkie C+ mam dostępne z powrotem. Nie dzwonie sie pytac czemu bardziej mnie ta konfiguracja cieszy:) Ktoś też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na 12 294 78 79, jak jest inny DUK piszcie bo się w to nie zagłębiałem:

 

12 mies.

Extra+ z 6xC+ za 69zł +10zł Multiroom

Comfort+ z 6xC+ za 59zł +10zł Multiroom

 

24 mies.

Extra+ z 6xC+ za 69zł +5zł Multiroom (przez rok), a potem normalnie 10zł.

 

a moja propozycja wygląda tak:

Extra+ z 6xC+ i Multiroom za 59zł może być na 24 mies.

- jak nie to wezmę Start na przetrzymanie, bo wczoraj odkryłem na moim MINIXie "IPTV PVR" z Paczką C+, HBO, Polsat Sport, Discovery itd. za 15zł/mies. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że miękną ?

Dla mnie propozycje następujące:

Extra+,6xC+ 69,90

Extra+ 54,90

Comfort+ 39,90

 

o resztę pakietów i czas trwania umowy nawet nie pytałem.Co prawda była to oferta z infolinii a nie z DUK (dzwoniłem wyłączyć Cinemaxa na koniec września) ale w moim przypadku jest tylko coraz drożej.

 

 

Miękną,chodziło mi ,że to samo mi proponowali wczoraj i przedwczoraj średnio 5-15 zł drożej.Oczywiście oferta odrzucona, zaraz 5 stałych użytkowników tego forum napiszę ,że już takich dobrych ofert nie ma,że znowu lamentuje ..... ,obecnie mam Extra Muliti Comfort Cinemax,Hbo, c+ C+ Vod Pace i 2 karty Mr za 59 zł ,dadzą Extra+ 8c+ C+ vOD,Pace i MR za 59 to biorę ,inaczej się żegnam ,umowa 31 sierpień 2015 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...