Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed końcem lipca otrzymałem ofertę:

Extra+, 6xCanal+, HBO 6m lub Cinemax 12m 59pln/12msc

Umowa wygasła 31.07, dzisiaj dzwonię, żeby zgodzić się na te warunki a w odpowiedzi słyszę info, że tej oferty już dla mnie nie ma... i nigdy nie było ...

To na jaką [beep]ę mi głowę zawracali :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można przedłużyć umowę z pakietem Start+ i Canal+ Sport 1i 2 i za jaką cene Ja mam CP dla kanałów sportowych polsatu i interesują mnie tylko Canal Sport

Pewnie można z tego co pokazuje strona nc+ tylko pewnie Ci się to nie opłaci i na pewno będą chcieli wcisnąć pełny pakiet canal+ za 50zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i kolejna taka sama oferta. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane. Oferta za srednia cena 79.90 extra,6xc+,hbo na 6 msc. Odrzuciłem póki co. Konsul wyraźnie stwierdził, że już nic nie dostane więcej.

Edit bo nie mogę sali. 79.90 to cena średnia ale już z hbo na cały okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ITI szybko się pozbywa tych co chcą dużo i prawie nic nie płacić....

Jeśli chodzi o mnie 99 pln i nic więcej:-D

Nie Ty jedyny ;) . Swoją drogą to już każdy zna Twoją ofertę i w jakiej jest cenie, bo prawie wszędzie o tym piszesz. A siedzę cicho i nie podnoszę chłopakom ciśnienia :-D

 

witam,

co proponuja obecnie za:

Comfort+

 

Opcje dodatkowe

HBO

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

netVOD+ konto podstawowe

History HD

Najem ultraBOX+

Najem HD Multiroom

CANAL+ VOD

 

płaciłem w łamańcu 5x0, 7x79

Teraz możesz za to liczyć stówke. Na mniej nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku dawno nie było przedstawianych ofert proponowanych przez operatora, a można wysłuchać żalow osób które były przekonane, że uzyskają ceny takie jak przy poprzednich negocjacjach. Niestety,nie skończyło się. Minął kolejny miesiąc i nc+ twardo trzyma się swoich cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

To co mam za 69,90 zł- umowa do końca miesiąca -propozycja odrzucona.

 

Kanał Eleven wchodzi z piłka nożna z ligami które stracili a i nie wiadomo co z Hiszpańska a ja mam płacić prawie tyle samo za mniej sportu, niedoczekanie.

 

Zobaczymy co będzie pod koniec miesiąca- jak nie zmienia podejścia to wypalam do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać opłaca im się kosić takich jak my bo z pozostałych 2 mln mają więcej. Ale to ITI więc czemu się dziwić?

 

Uzasadnionym zdaje się być pytanie , czy oferowane ceny za pakiety w nc+ są tak naprawdę warte swojej ceny...??

Można przepłacać tylko po co?Chyba każdy "normalny" klient szanuje swoje ,często ciężko zarobione pieniądze.Dobrze,ze sprawnie -marketingowo działa konkurencja.

Jeśli za podwyżkami kryje się jakaś "rewolucja" programowa. Bynajmniej nie polegająca za dołączaniem odpłatnych nowych kanałów, tworzeniem śmiesznych pakiecików(Man Pack), to czas by nc+ odkryło karty.

Możne być już wkrótce za późno. Monopol na rynku satelitarnym niczego dobrego nie wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do NC+ upewnić się, że dostali moje wypowiedzenie, ponieważ nie dostałem żadnego potwierdzenia. Konsultant powiedział, że dostali i poinformował mnie, że od 1 września mam 2 tygodnie na zdanie dekoderów i zapytał, czy coś jeszcze? ;) Ciekawe, czy ktoś się od nich odezwie, czy jestem już na czarnej liście, ponieważ jakiś miesiąc temu otwarcie dwóm z nich powiedziałem, że napiszę po raz kolejny wypowiedzenie, gdyż bez tego nie jestem w stanie otrzymać lepszych warunków. Pożyjemy, zobaczymy. Jeszcze aż 4 tygodnie do końca trwania umowy mi pozostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezupełnie "przed chwilą" bo w środku nocy raczej nikt nie dzwoni i nie ma komu odebrać;)

Natomiast zupełnie poważnie- oferty są coraz droższe i gorsze, a dla wszystkich identyczne- niezależnie od złożonego wypowiedzenia, wysokości abonamentu, stażu, liczby dni do końca trwania umowy etc. z tym tylko zastrzeżeniem, że im bliżej do końca dotychczasowej umowy tym szansę na pozyskanie lepszej oferty maleją, a szanse na otrzymanie gorszej- rosną.

Tak, to nie przejęzyczenie- u mnie im bliżej końca umowy tym absurdalniejsze oferty, dlatego koniec z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem wyjątkiem chyba albo nie licznym który przez cały Lipiec miał standard albo jeszcze gorzej bo były telefony że gołe extra plus 6C+ za 79,90zł i to była niby super oferta. Skończyło się 31 Lipca po południu chyba ostatnim telefonem: Extra Plus 6C+ Cinemax na 12 miesięcy plus HBO 6 miesięcy i Pace 500 za 0zł wszystko 69,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie za to jak zostaliśmy potraktowani przez wspaniałą nc+ w podziękowaniu za wszystkie lata, które z nimi byliśmy proponuję zgodnie z zasadą: STU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NIGDY NIE ZROBI CI TAKIEJ REKLAMY, JAKĄ ANTYREKLAMĘ ZROBI CI JEDEN NIEZADOWOLONY KLIENT "reklamować" ich wszędzie i każdemu. Wczoraj tak na koniec zadzwoniłem do DUK, łudząc się że a nóż widelec coś się pozmieniało, z pytaniem gdzie mam zdać dekoder bo mi się umowa skończyła z końcem lipca. I wiecie co: ani jednego pytania dlaczego, czy może zmieniłem zdanie, po prostu zero propozycji, tylko informacja o punktach i dodatkowa informacja, żebym na pewno nie zapomniał niczego, bo w komplecie jest dekoder, pilot, karta i zasilacz, a jak czegoś będzie brakowało to obciążą mnie kosztami. Olali nas całkowicie. Mają nas po prostu w d.... Tak więc chwalmy ich i reklamujmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...