Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Ja jestem zdania że warto zastanowić się co oglądacie i wynegocjować odpowiednią cenę za to co Wam potrzeba,a nie brać kanałów zapychaczy i narzekać że drogo.

 

 

Bardzo chętnie. Tylko szkoda ,że NC+ nie daje takiej możliwości. Bo ja bym chciał zrezygnować z takich kanałów jak TVP1, TVP2, TVN, TVN24 i całej reszty masówki. Chciałbym sobie zostawić Canal plusy, hbo, filmboxy , cinemaxy i kilka pojedynczych kanałów. Czy mogę to zrobić ? NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwisz walczą o swoje prowizje.Wciskają to co im się najbardziej opłaca a inni może mają inną taktykę i chcą podpisać jak najwięcej umów.Mi osobiście nigdy nie oferowali umowy na 24 miesiące raz tylko sam pytałem co mi zaoferują przy tak długiej umowie.@piotredy a który operator oferuje same kanały premium?Z tego co wiem wszędzie musi być jakiś podstawowy pakiet.Gdyby tak było że można sobie wybrać pojedyncze kanały większość brała by 20-30 kanałów.A cena ich wcale by nie była tania bo np.prawa sportowe czy filmowe nie są tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą zaproponawali Comfort za niecałe 25, ale wybrałem Start 9.90 + Eurosport2 razem prawie 15 zeta przez 15 miesiecy. Nie chcieli zebym płacił 59 to z łamańca 53.26 zjade na 15.

 

Nawet zjade na 9.90, bo mimo zaakceptowania wczoraj umowy nie miałem dziś Eurosportu 2, zadzwoniłem wiec zapytać o co chodzi, konsultantka powiedziała że faktycznie powinienem mieć tak jak zaakceptowałem i że zaraz włączy....a za chwile, że jednak nie ma takiej technicznej możliwości i nie bedę miał E2. Miał ktoś podobną sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem, możesz w każdej chwili włączyć Eurosport 2 http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji/22-12-2014/szczegolowe_warunki_swiadczenia_opcji_dodatkowej_eurosport2_hd_22,-d-,12,-d-,2014.pdf

 

Włączaj i wyłączaj co drugi miesiąc więc wyjdzie średnio 2,5 zeta na miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby, niech wszyscy zaczna placic w miare po rowno. Albo papa, nie chce takich abonentow w nc+, ktorzy ciagna platforme w dol. Niech "buduja na nowo pozycje/marke silnej oferty Cyfry+". Ale z takimi tanimi abonentami, po za platforma. :brawo:

 

hahaha-Ty tak na poważnie>>>??? :lol2:

 

Miały być wielkie zmiany w ramach paczki C+ .. i co z tego wyszło.. wielkie "minus". Utrata praw sportowych, powtórki, groteskowy C+ z przesunieciem godzinnym.. itd. Ech.. szkoda słów... :censored:

 

Chłopie, zrozum ,że większy abonament to czysty zysk dla Francuzów, a kasa gdzie poszła na pozyskanie praw do ekstraklapy, stare, przeterminowane seriale zza oceanu ...Przez takie komentarze jak Twój to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem, możesz w każdej chwili włączyć Eurosport 2 http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji/22-12-2014/szczegolowe_warunki_swiadczenia_opcji_dodatkowej_eurosport2_hd_22,-d-,12,-d-,2014.pdf

 

Włączaj i wyłączaj co drugi miesiąc więc wyjdzie średnio 2,5 zeta na miesiąc ;)

Zawsze może sprawdzić czy w punkcie jest dalej oferta za 3.99 za ten kanał bo zyska praktycznie żaden na tych kombinacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby, niech wszyscy zaczna placic w miare po rowno. Albo papa, nie chce takich abonentow w nc+, ktorzy ciagna platforme w dol. Niech "buduja na nowo pozycje/marke silnej oferty Cyfry+". Ale z takimi tanimi abonentami, po za platforma. :brawo:

 

hahaha-Ty tak na poważnie>>>??? :lol2:

 

Miały być wielkie zmiany w ramach paczki C+ .. i co z tego wyszło.. wielkie "minus". Utrata praw sportowych, powtórki, groteskowy C+ z przesunieciem godzinnym.. itd. Ech.. szkoda słów... :censored:

 

Chłopie, zrozum ,że większy abonament to czysty zysk dla Francuzów, a kasa gdzie poszła na pozyskanie praw do ekstraklapy, stare, przeterminowane seriale zza oceanu ...Przez takie komentarze jak Twój to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

Dlatego ze za darmo rozdawali pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo zwątpiłem.

Opcja Redlight 1 mc 0zł i 5 m 15zł

To jak dziś aktywuje i wyłączę z końcem sierpnia uniknę opłaty czy to jest jakaś podpucha?

https://moje.ncplus.pl/promotion/oferta_dodatkowa/64 wszystko chyba jest wyjaśnione.Man Pack to był + miesiąca.A ta oferta nią nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za biedny na nc+. Niestety w dobrej wierze nie pociągnę jej w dół swoim marnym abonamentem.

Niestety słuchając swojego sumienia zrezygnowałem z tej platformy.

Wstydziłem się żebrać o niski abonament który mi dawali przez 5 lat.

Poszedłem osłabiać konkurencję swoimi marnymi drobniakami.

moqu'ai mi to wyoślił i teraz już to wszystko rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby, niech wszyscy zaczna placic w miare po rowno. Albo papa, nie chce takich abonentow w nc+, ktorzy ciagna platforme w dol. Niech "buduja na nowo pozycje/marke silnej oferty Cyfry+". Ale z takimi tanimi abonentami, po za platforma. :brawo:

 

hahaha-Ty tak na poważnie>>>??? :lol2:

 

Miały być wielkie zmiany w ramach paczki C+ .. i co z tego wyszło.. wielkie "minus". Utrata praw sportowych, powtórki, groteskowy C+ z przesunieciem godzinnym.. itd. Ech.. szkoda słów... :censored:

 

Chłopie, zrozum ,że większy abonament to czysty zysk dla Francuzów, a kasa gdzie poszła na pozyskanie praw do ekstraklapy, stare, przeterminowane seriale zza oceanu ...Przez takie komentarze jak Twój to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

Dlatego ze za darmo rozdawali pakiety.

Jakby były droższe to mieliby 0,5 mln abonentów mniej i mogliby co najwyżej wykupić prawa do rozbójnika rumcajsa z telewizji czeskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wątek czytam już od dłuższego czasu ale zdecydowałem się zarejestrować i zabrać głos, bo niektóre wpisy przeprawiają mnie o mdłości.

Tak więc i ja miałem do końca lipca łamańca za 53 zł.

Oferty jakie mi przedstawili (znane tu na forum), to jakaś kpina.

Wypowiedzi typu "chciałbyś za darmo", to kompletne nieporozumienie.

Skoro można było płacić za te programy kwotę 53 zł do tej pory, to nie widzę podstaw aby płacić więcej jak 60 za to samo ale NIGDY 70 zł. Tego typu oferta to kompletny brak szacunku dla stałych abonentów.

Co do pakietu extra+ w cenie 45 zł, to też łachy nie robią, bo o ile się nie myle, to u konkurencji podobny pakiet, dla NOWYCH klientów jest w łamańcu za około 45 zł i ma chyba dodatkowo filmboxy i cinemaxy.

Zero logiki w działaniu, szczególnie, że czasy się zmieniły i darmocha w internecie zaczyna być coraz bardziej popularna.

Na tych warunkach na mnie już nie zarobią.

Ci co chcą płacić więcej - droga wolna, ich wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po 9 latach chyba mi przyjdzie pożegnać się z Cyfrą/NC+. Obecnie miałem łamańca za 58,60 z pakietem Comfort+/Extra+/Multi+/HBO/Cinemax/Premium Sport i Film/Najem Ultrabox. Po wysłanym w czerwcu wypowiedzeniu okazało się, że nie zostało ono zarejestrowane (mój błąd bo wcięło mi potwierdzenie z poczty). Ponowne wypowiedzenie wysłane w połowie lipca. Obecnie sprawa wygląda tak, że mam za sierpień do zapłacenia 232,90 :). Pierwsza i sensowna oferta jaka była to 59,9 bez HBO i Cinemax. Może i bym się zgodził ale mój znajomy dzień wcześniej bez negocjacji dostał jeszcze HBO na pół roku za tą samą cenę. Dla mnie niestety takiej oferty nie mieli. Później to już podbijanie stawki. Czyli to co mam minus HBO i Cinemax za minimium 69,90. Jeżeli z HBO i Cinemaxem to minimum 89,90. Ostatnia rozmowa to już straszenie ze strony konsula, że jak nie podpiszę to będę musiał zapłacić za sierpień normalną stawkę. Od dwóch tygodni żadnej odezwy ze strony NC+. Zobaczymy co przyniesie nowy tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...