Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam od lutego pakiet Comfort z Multi- płacę 19,9 zł +dekoder 5zł w sumie 24,9zł.

Zadzwoniłem z ciekawości gdybym do tego chciał dołożyć paczkę Canal+. Zaproponowano to samo z paczką Canal+ (tylko nie pamiętam czy 6 czy 8 kanałów) w cenie +20 zł czyli w sumie Comfort z Multi z paczką Canal+ i Mediaboxem za 44,9zł.

Czy to dobra cena? Dostałem ofertę na maila a wydaje mi się, że w świetle obecnych działań jest chyba ok?

Bardzo zla, zla bo nie prawdziwa. Zostalo ci 6 czy 9mies., i juz ci zaproponowali podniesienie pakietu o Canal+ (bez wypowiedzenia i konczacej sie umowy) tylko o 20zl. ? Kogo chcesz nabrac. Po co w ogole takie bajki piszesz i siejesz zamet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Blaugrana13

 

A kogo interesują Twoje [beep]ny, żeś przedłużył na cienkich warunkach to twoja sprawa , płace 59,90 za c+ hbo cinemax , pace 2 karty Mr i nie zamierzał im płacić za to samo ,bo się nic nie zmieniło w ofercie 50 % więcej 89 zł ,dlatego te komentarze ,to zostaw sobie dla Siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hektorek22, właśnie takimi ofertami nc+ "zniszczyło" sobie klienta, oferują Canal+ za grosze i wciskając HBO za free. Głównie dlatego, że walczyli o klientów dawnej "n", która miała tańsze oferty. Ale na pocieszenie powiem Ci, że takiej oferty już nie otrzymasz, więc szukaj nowego operatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby, niech wszyscy zaczna placic w miare po rowno. Albo papa, nie chce takich abonentow w nc+, ktorzy ciagna platforme w dol. Niech "buduja na nowo pozycje/marke silnej oferty Cyfry+". Ale z takimi tanimi abonentami, po za platforma. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zniszczyło,czy nie mało prawdopodobne ,dodam,że w tym roku cały czas dawali takie oferty przy przedłużeniu ,do 11 maja, jakoś szło zaproponować podobne warunki co 15 miesięcy temu, teraz nie idzie ,dlatego ja za to samo nie będę płacił 89 zł, jak nie padnie dobra oferta to nie przedłużę ,koniec kropka, nie należę do ludzi , za stary jestem już do tego , że będę się żalił i pójdę do konkurencji, nie ma konkurencji , będzie naziemna, dokładnie 5 sekund trwało wyszukanie każdego kanału premium za darmo na necie , zobaczcie sobie jak kasują inni za całe 8 kanałów c+,netia 40 zł , upc 79 zł ,zwykłe dojenie klienta .Jestem w Cyfrze od początku,ale to ostatni miesiąc ,koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby, niech wszyscy zaczna placic w miare po rowno. Albo papa, nie chce takich abonentow w nc+, ktorzy ciagna platforme w dol. Niech "buduja na nowo pozycje/marke silnej oferty Cyfry+". Ale z takimi tanimi abonentami, po za platforma. :brawo:

Żeby tylko nie skończyło się to potem koniecznością podawania liczby abonentów razem z K+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby, niech wszyscy zaczna placic w miare po rowno. Albo papa, nie chce takich abonentow w nc+, ktorzy ciagna platforme w dol. Niech "buduja na nowo pozycje/marke silnej oferty Cyfry+". Ale z takimi tanimi abonentami, po za platforma. :brawo:

 

 

Czyli się sam przyznałeś ,czego nie chciałeś napisać wczoraj , chodzi Ci o kasę, jeden płaci tyle a Ty uuuu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od lutego pakiet Comfort z Multi- płacę 19,9 zł +dekoder 5zł w sumie 24,9zł.

Zadzwoniłem z ciekawości gdybym do tego chciał dołożyć paczkę Canal+. Zaproponowano to samo z paczką Canal+ (tylko nie pamiętam czy 6 czy 8 kanałów) w cenie +20 zł czyli w sumie Comfort z Multi z paczką Canal+ i Mediaboxem za 44,9zł.

Czy to dobra cena? Dostałem ofertę na maila a wydaje mi się, że w świetle obecnych działań jest chyba ok?

Bardzo zla, zla bo nie prawdziwa. Zostalo ci 6 czy 9mies., i juz ci zaproponowali podniesienie pakietu o Canal+ (bez wypowiedzenia i konczacej sie umowy) tylko o 20zl. ? Kogo chcesz nabrac. Po co w ogole takie bajki piszesz i siejesz zamet.

 

Nic nie proponowali sami. Ja dzwoniłem i sam pytałem ile by mnie kosztowało dorzucenie paczki Canal+ do tego co mam. Bez bawienia się w wypowiedzenia itd... Chciałem by umowa trwała tak jak teraz do końca tylko dodając paczkę Canal+. Stwierdzili, że muszę aneksować i wóczas będzie się liczyć od nowa na 15 miesięcy właśnie na takich warunkach na jakich podałem.

Wszystko mam na mailu, więc co mnie obchodzi Twoja opinia jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia. Wystarczy, że kliknę akceptuję ofertę. Proszę o zdanie osób normalnych które na trzeźwo ocenią cenę tego pakietu a nie pieniaczy.... Tych będę ignorował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hektorek22, właśnie takimi ofertami nc+ "zniszczyło" sobie klienta, oferują Canal+ za grosze i wciskając HBO za free. Głównie dlatego, że walczyli o klientów dawnej "n", która miała tańsze oferty. Ale na pocieszenie powiem Ci, że takiej oferty już nie otrzymasz, więc szukaj nowego operatora ;)

 

 

:lol2:

 

Założenie ,że operator jest potrzebny jak tlen do życia. Problem z operatorem polega na tym ,że to oni na nas zarabiają a nie my na nich. Tak więc jeśli ktoś czegoś będzie szukał to raczej operator klienta a nie odwrotnie. Jak widać NC+ ubijanie klientów idzie wzorowo.

 

Kiedyś zupełnie inaczej postrzegałem TV SAT w czasach kiedy internet był za wolny TV sat naprawdę nie miała alternatywy. Niestety tv satelitarna staje się zabytkiem. Dzisiaj ludzie chcą tv na żądanie. Dlatego nie dziwi mnie sukces netflixa. NC+ już dawno powinna umożliwić oglądanie wszystkich kanałów przez internet tak jak to zrobił SKY. Nie wie na co czekają chyba na własną śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakończyłem umowę ;) Dziś od rana telefony z krakowskiego DUK. Inny konsultant niż wczoraj, ale propozycja taka sama: extra+6x C+ za 69,90 do tego na rok filmbox lub cinemaxy iraz na 6 m-cy Hbo lub Redlight. Caly sierpień za free, umowa od września na 12 m-cy, więc wychodzi około 65 pln/m-c. Btw lepsze Filmboxy czy Cinemaxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od lutego pakiet Comfort z Multi- płacę 19,9 zł +dekoder 5zł w sumie 24,9zł.

Zadzwoniłem z ciekawości gdybym do tego chciał dołożyć paczkę Canal+. Zaproponowano to samo z paczką Canal+ (tylko nie pamiętam czy 6 czy 8 kanałów) w cenie +20 zł czyli w sumie Comfort z Multi z paczką Canal+ i Mediaboxem za 44,9zł.

Czy to dobra cena? Dostałem ofertę na maila a wydaje mi się, że w świetle obecnych działań jest chyba ok?

Bardzo zla, zla bo nie prawdziwa. Zostalo ci 6 czy 9mies., i juz ci zaproponowali podniesienie pakietu o Canal+ (bez wypowiedzenia i konczacej sie umowy) tylko o 20zl. ? Kogo chcesz nabrac. Po co w ogole takie bajki piszesz i siejesz zamet.

 

Nic nie proponowali sami. Ja dzwoniłem i sam pytałem ile by mnie kosztowało dorzucenie paczki Canal+ do tego co mam. Bez bawienia się w wypowiedzenia itd... Chciałem by umowa trwała tak jak teraz do końca tylko dodając paczkę Canal+. Stwierdzili, że muszę aneksować i wóczas będzie się liczyć od nowa na 15 miesięcy właśnie na takich warunkach na jakich podałem.

Wszystko mam na mailu, więc co mnie obchodzi Twoja opinia jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia. Wystarczy, że kliknę akceptuję ofertę. Proszę o zdanie osób normalnych które na trzeźwo ocenią cenę tego pakietu a nie pieniaczy.... Tych będę ignorował.

 

Jeśli zaproponowano takie warunki to jak najbardziej jest to dobra oferta.Przedłużającym oferują taki zestaw za 59,90.

Sam planowałem przedłużyć na pakiet Comfort i po miesiącu czy dwóch napisać o włączenie paczki C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, aktualnie mam Comfort+Multi+Extra+6xC+ i HBOx3 w łamańcu ( wychodzi ok. 59zł/mc. Zbliża się koniec umowy. Czy jest szansa na to samo bez powiedzmy HBO bo mi nie zależy za 59zł/mc? Dekoder mam turbo po N - bez płacenia, nie interesuje mnie MR, Vod itp. I jeszcze w ramach upewnienia: wypowiedzenie wysyłamy min. miesiąc przed końcem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hektorek 22

Dla Ciebie cienka moja oferta dla mnie w sam to czego potrzebuję bo tylko tyle mam czas oglądać a po co mi zapychacze typu Cinemax,HBO,czy Filmbox skoro ich nie obejrzę bo nie mam czsau.Ty możesz mieć i 500 kanałów ale zastanów się ile z nich oglądasz a mieć nie oglądać i płacić to czyste [beep]STWO!Skoro masz takie wymagania to płać i płacz a jak nie chcesz to nara do CP!Nikt po Tobie płakał nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc wcześniej ma być już w NC+.

 

Wiem, że się czepiam - ale nie miesiąc a 30 dni wcześniej (luty ma 28 dni - jak ktoś złoży 31 stycznia to będzie już za późno, tak samo jak miesiąc ma 31 dni to wypowiedzenie 1 włącznie zachowuje okres wypowiedzenia).

Nie czepiasz się tylko masz rację jest tak jak piszesz dokładnie 30 dni co nie zawsze się przekłada na równy miesiąc jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś włączyłem tv i pojawia się plansza informacyjna, że brak uprawnień do oglądania ale mogę wykupić i zadzwoń....bla, bla.

Masz jeszcze kilka godzin.

 

Wczoraj skończyła się umowa. Co oznacza "masz jeszcze kilka godzin"?

Myślałem, że mam jeszcze 2 tygodnie na szansę powrotu do oferty NC+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...