Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o różnicę w programach, które CP daje za darmo, a nc+ każe sobie za nie płacić, a VIASAT`y są mocno pożądane przez n`kowiczów (za czasów n`ki).

I umówmy się, niektóre kanały z tej listy są w CP ale wersje SD.

Wiec tylko Mezzo i Adventure sa dodatkowo platne z tych co wymienilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai

 

Co to jest stąkam ,tak piszesz aż doczytać się nie idzie, potem się dziwisz,że czegoś nie doczytałem....

 

@ flofliper

 

Oferta zwykła ,jak widać nie ma żadnego c+ ,Comfort+ 29,90, Hbo 20 zł (cała umowa) 5 zł jest za Eurosport 2,Cinemax 5 zł na całą umowę ,Pace , 2 karty Mr 59,90 ZŁ ,umowa na 12 m, idzie też brać na dłużej ale warunki te same, rozmowy wszystkie mam nagrywane, mogę udostępnić po za forum.

 

@ ajax1982

 

Krakowski chyba do 21 ,z Warszawskiego do 22 ,ale na 100 % nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było: Comfort, Multi, Extra, 6C+, Redlight, HBO, Multiroom, Pace, wszystko na 12 miesięcy za 69,90zł przez całą umowę.

Umowa do dzisiaj. Oczywiście wypowiedzenie złożone. Dziś sam zadzwoniłem do DUK i zgodziłem się na następujące warunki:

 

Comfort, Multi, Extra, 6C+, Redlight, Multiroom, Pace, na 12 miesięcy +HBO na 6 miesięcy. 69,90zł.

 

Niestety koniec umowy wypadł w nie najlepszym momencie ale mam wrażenie, że w obecnej sytuacji zrobiłem maxa.

 

Edit:

Dodam jeszcze, że dzwoniłem dwa razy gdyż pierwszy konsultant opcję dodatkową proponował tylko jedną (do wyboru Redlight, HBO, Cinemax, Filmbox) i tylko na 6 miesięcy. Więc podziękowałem i zadzwoniłem jeszcze raz. Tym razem konsultant zaoferował Redlight na całą umowę (bez możliwości zmiany na np. Cinemax) i drugą opcję do wyboru (HBO, Cinemax, Filmbox) na 6 miesięcy. Nic innego w cenie abonamentu nie udało mi się wytargować, nawet NC+ GO nie chciał dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawski DUK - 223104747

Krakowski DUK - 122947879

 

Witam wszystkich.

Umowa obowiązująca do dzisiaj.

Było: Comfort, Multi, Extra, 6xC+, HBO na 15msc za ~ 53,30 (słynny łamaniec) :)

Dziś telefon i podpisana umowa.

Nowa: Pakiet Extra, 6xC+, HBO i Cinemaxy na 6 msc za 69,90.

Nic więcej nie udało się wykroić... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja czekałem do ostatniego dnia, ale więcej nie zapłacę niż teraz.

Chciałem na tych samych zasadach (łamaniec za ok 60zł, nie pamietam dokładnie), ale nie udało się więc dziś przedłużyłem Start za 9,99 i dokupie Iple....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Musi Was to bardzo bolec, ze operator nie chce wam dac 20-10zl jeszcze mniej niz i tak juz utargowane macie. Powodzenia, w braniu taniochy za dobre oferty. A za rok gora dwa, zostanie wam CP, bo nc+ przy Was oglosi upadlosc.

 

Problem w tym, że "oni" chcą dać mniej za więcej i tu jest sedno sprawy. Tu nie chodzi czy ktoś jest sknera czy nie, czy kogoś stać czy nie, ale o to że aktualna oferta nie jest warta tyle ile za nią "śpiewają" i jak podchodzą do klienta. Jestem z C+ (nc+) od 15 lat i w tym roku byłem bliski całkowitej rezygnacji, ostatecznie na przeczekanie i z sentymentu mam start za 9,90. Pamiętam jeszcze początki C+ w Polsce. Wtedy w zasadzie nie było mnie stać na dekoder i abonament (biorąc odpowiednią skalę to wtedy za jeden kanał płaciło się "majątek") , ale według mnie to było "premium" i warte innych poświęceń, żeby zapłacić i oglądać np. Ligę angielską i tak się z kolegą kasę jakoś zorganizowało i miło było wieczorem piłkę na najwyższym poziomie pooglądać. Czasy się zmieniły, wcale nie chciałem za mniej, chciałem to samo co miałem czyli extra+ , 6xc+, 3 x hbo i MR, za tyle samo co do tej pory.Nie da się bo niby jest lepiej i cudowniej, a prawda jest taka, że jest mniej i coraz bardziej do [beep] ;). "Krawaciarze" u władzy są oderwani od rzeczywistości i każą biednym konsulom wciskać ile się da i za jak największą kasę. Prosty temat jest, skoro ich oferta jest taka super to niech wycenią poszczególne kanały za pojedyncze złotówki i dadzą wybór abonentom żeby sami sobie pakiety zrobili. Zapewniam Cię, że 10 góra 20% kanałów wystarczy, reszta to śmieci. 20 x np.2 zł nawet 3zł = 40-60 i tyle właśnie jest warta telewizja w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj przedłużyłem umowę na 12 m-cy bez wysłanego wypowiedzenia. Dostałem następującą ofertę: Extra+ z Canal+ (8), HBO - 6 m-cy, multiroom, Pace PVR x 2 za 79,90 i jestem zadowolony. Cena za powyższy pakiet nie zmieniła się i będę płacił tyle co dotychczas.

Edytuj/Usuń Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2-3 zeta to tak, żeby zobrazować sedno sprawy i marzenia bo by się samo przez rynek zweryfikowało co ludzie chcą oglądać ;). Sam jednak piszesz, że wszyscy by chcieli C+ i tu jest sedno ! Niech kosztuje paczka 30-40 zł, reszta to dodatki albo śmieci. Oczywiście pewnie w zależności od gustów znajdzie się kilka bardziej wartościowych kanałów, ale całość nie powinna być droższa w dzisiejszych czasach niż 60 zeta.

 

Natomiast wiem jedno, nigdy nie mów nigdy ! kilka lat temu pewien klient (branża tu nie ma znaczenia), zapytał/chciał pewną usługę. Został wręcz wyśmiany w tamtym czasie i uznany za wariata. Dziś tę usługę większość w branży świadczy jako standard za mniejsze pieniądze niż wtedy. Tak więc różnie może być. Może i 1 zł za 1 kanał będzie niebawem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...