Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się jutro, tj. 31.07.2015. Jeśli nie przedłużę przed końcem umowy i np. 2 sierpnia zadzwoniłbym z zapytaniem gdzie zdać sprzęt i konsultant z zapyta: "czy jednak nie chce Pan przedłużyć umowy na warunkach jakie ostatnio proponowaliśmy" to sierpień dostałbym za free, a te 12 miesięcy umowy obowiązywałyby od września?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się jutro, tj. 31.07.2015. Jeśli nie przedłużę przed końcem umowy i np. 2 sierpnia zadzwoniłbym z zapytaniem gdzie zdać sprzęt i konsultant z zapyta: "czy jednak nie chce Pan przedłużyć umowy na warunkach jakie ostatnio proponowaliśmy" to sierpień dostałbym za free, a te 12 miesięcy umowy obowiązywałyby od września?

To na co się zdecydujesz będziesz miał w sierpniu za 0. Umowa liczy się od września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do jutra. Dzisiejsza oferta to Extra+, 6xC+, multiroom standard i do wyboru HBO na 6 mies. lub Cinemax na 12 mies. - cena 69 zł. Nic lepszego nie da rady...

Chcę ugrać to samo. Wypowiedzenie złożone wczoraj(29.07), dzisiaj już telefon i po raz kolejny mi mówią, że nie ma takiej opcji żebym dostał HBO. Oferują 79,90 za Extra+ z CANAL+(8 kanałów) lub Comfort+ z CANAL+(6 kanałów) za 69,90. Jeszcze była gadaka z jakimiś pojedynczymi kanałami (FOX Comedy)...

Do tej pory miałem Extra+ z CANAL+, HBO na 7m(?) i filmowe(na pewno Cinemax, może coś jeszcze, na 2/3m) za 79,90. Czyli teraz mam płacić tyle samo bez żadnych gratisów, które miałem w poprzedniej umowie. W C+ od 2007.

Podczas kolejnych telefonów nie zamierzam ani w lewo, ani w prawo odchodzić od mojej propozycji, którą zresztą, jak widzę, sami poniektórym oferowali: Extra+ z CANAL+(może być, byle było C+, C+Sport, C+Sport2) i HBO na 6m za 69,90. Albo Extra+ z CANAL+(może być max 6 kanałów), ale taniej, bo bez HBO, np. 65zł. Myślicie, że jak postawię ultimatum: któraś z tych dwóch umów albo kończę definitywnie to się złamią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane.

Obecnie mam Comfort+, do tego: najem ultraBOX+, HBO, Multi+, EXTRA+, Premium Sport &Film, CANAL+ VOD (przepisuję z centrum abonenta, bo za [beep]ę nie orientuję się w tej nomenklaturze).

Zależałoby mi na paczce 8xC+, HBO oraz Pace PVR 500 GB za 0 zł (nie potrzebuję nowszego).

Zgodziłbym się na obecne programy w cenie 90 zł/miesiąc. Mówią, że mój pakiet to teraz Superpremium za 99 zł (naiwniak - zadzwoniłem dziś po SMS-ie z prośbą o pilny kontakt).

Czy jest szansa, że zaakceptują moje warunki - 90 zł?

Czekać na telefon od nich czy dzwonić co jakiś czas na numer z SMS-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jak postawię ultimatum: któraś z tych dwóch umów albo kończę definitywnie to się złamią?

 

Nikt się na nic nie złamie ;) Ja też byłem twardy i nawet o krok nie ustąpili.

 

Nc+ nie nalicza wyrównania abonamentu, tylko przedpłatę. Czyli jeśli wyłączą Ci 01.08 sygnał, a np. 02.08 go włączysz, to do 30.08 masz za free a 01.09 faktura na kwotę jaką się zgodzisz przy przedłużeniu.

 

Oj chyba NC+ wprowadziło daty graniczne na pewno cały miesiąc za friko nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowa kończy się jutro. Mama tego sławetnego łamańca za 53 Pln z groszami. Nowe czyli droższe oferty w ogóle mnie nie interesują. Dzisiaj dodatkowo zaproponowano mi Comfort za coś ok 25 Pln i Extra za 45 Pln. Chciałem również wymienić starego turbacza na nowego premium i zaproponowano mi wymianę za darmo i opłatę 5 Pln/miesięcznie. Wg konsultanta dekoder mógłbym wyminić nawet jutro w obojetnie jakim punkcie. Kiedy jednak poprosiłem o te warunki na e-maila usłyszałem że nie mam takiej możliwości. I teraz jestem w kropce , czytając wczesniej że z tymi niby nagranymi rozmowami to niekiedy jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowa kończy się jutro. Mama tego sławetnego łamańca za 53 Pln z groszami. Nowe czyli droższe oferty w ogóle mnie nie interesują. Dzisiaj dodatkowo zaproponowano mi Comfort za coś ok 25 Pln i Extra za 45 Pln. Chciałem również wymienić starego turbacza na nowego premium i zaproponowano mi wymianę za darmo i opłatę 5 Pln/miesięcznie. Wg konsultanta dekoder mógłbym wyminić nawet jutro w obojetnie jakim punkcie. Kiedy jednak poprosiłem o te warunki na e-maila usłyszałem że nie mam takiej możliwości. I teraz jestem w kropce , czytając wczesniej że z tymi niby nagranymi rozmowami to niekiedy jest problem.

No to w czym problem zainstalowac na komorce aplikacje rejestrujaca rozmowy. Ja tak mam, i co wazniejsze rozmowy zapisuje sobie na karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że....... akceptujcie a wszystko wróci do normy za rok i będzie "wilk syty i owca cała" :> :wink:

 

Nikt niczego nie akceptuje,umowę mam do końca sierpnia,ale ja nie przedłużam. Zajęło mi dosłownie 5 sekund ,aby znaleźć kanał Hbo, czy C+ na necie za darmo , szczerze po co przedłużać ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MR czy bez?

Chcesz płacić 9,90 i w tym MR? Ty tak na poważnie?

 

Ja tak na poważnie dziś z "nimi" przedłużyłem (koniec umowy na 31.07.2015), MR za 0 dodatkowo przy starcie za 9,90 :)

 

Aktualna polityka NC+ (nie uginać się trzeba zrekompensować straty z odejścia klientów tymi co zostaną i będą płacić więcej za mniej) - ja się na to nie zgadzam.

Było (według nowej nomenklatury) Extra+, c+6, 3xHBO, MR - za 64,90, jest Start i MR za 9,90 i...powinno być więcej czasu wolnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...