Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 31.07. wydzwaniali nie odbierałem, wczoraj odebrałem ale nie mogłem rozmawiać bo jechałem autem i poprosiłem aby zadzwoniła, miła pani, z a pół godziny. nie dzwoniła.

Idę dzisiaj do Biedronki, są anteny kierunkowe po nie całe 60 zł. To jeden miesiąc nc+. potem mam za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dowiedziałem się, że mając abonament w łamańcu za 53,26 zł jestem w nielicznej grupie 2% klientów, którzy otrzymali tak super ofertę.

To ja się dziwię że to AŻ 2%, bo jak miałbym obstawiać to powiedziałbym że jeszcze dużo mniej. W końcu na forach jest niewiele osób a pozostali raczej takich ofert nie dostawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ma wyłączność nawet na środowe spotkania ?

Zmieniło się coś od tego roku ?

 

Tak, od tego sezonu.

TVP ma tylko finał i ew. mecze Lecha jeśli się dostanie. Pozostałe tylko w nc.

 

No to po wczorajszym, pewnie tylko jeden mecz Champions League będzie w TVP w sezonie 2015/16. 28.05.2016 finał z San Siro.

 

Jestem ciekaw czy przedłużenie praw nc+ do LE jest zależne od tego czy Legia i Lech przebrną przez eliminacje. Legii zostały dwa "dwumecze", a Lechowi jeden, bo wątpię, że wygra z Basel. I to przedłużanie się negocjacji może właśnie z tego wynikać. Także marne szanse na to, że rozstrzygnięcie przetargu dziś lub jutro (umowa kończy mi się 31.07.2015).

 

Z kolei nie rozumiem dlaczego tak długo walka trwa o La Liga. Już dawno powinno być to rozstrzygnięte. Przecież to nie jest zależne do tego czy jakiś Polak tam będzie grał czy nie. Jak pytałem o Eleven w ostatniej rozmowie z konsultantem to stwierdził, że nic nie wie. Szkoda, że umowę mam do 31.07 a nie 31.08, po do końca sierpnia coś już by się tam wyjaśniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili, koniec umowy jutro. Pabi powiedziała, że Sports Eleven nie ma. Podziękowałem za współpracę.

 

N miałem od początku istnienia, zawsze najwyższy pakiet. Miałem też C+ ale tylko ze sportowymi. Teraz traktują mnie jak śmiecia. Pani nawet nie chciało się zbytnio gadać ze mną. Można i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny abonent wymiękł choć dzielnie korzystał z Waszych porad. Umowa do konca lipca łamaniec 49,90/69,90. Chłopak bladł w miarę nadchodzenia nowych rachunków.Był bliski całkowitej rezygnacji, ale dzieciaki... Dawali 6xC+ po 69,90 i jakies turbo po ence. Zrezygnował z Canal+...a reszta to co tu na tapecie za 44,90.Ekstra+ (+okresowe gratisy) 15 mcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wynegocjowana:

start+ za 9,90

Jestem zadowolony.

Udanych negocjacji.

 

Więcej takich abonentów a sportu będziemy mieć co nie miara :wink:

Szykuje się na premium tv po byku :lol2:

ps.gratulację ale czy warto mieć platformę nc+ i na większości kanałów blokadę .... no chyba że jeszcze "słoneczka" zaczerpniesz 8)

To ja myślałem że ci co im się kończy umowa pobiorą drogie umowy i sytuacja wróci do normy a tu takie "kwiatki" :/:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś DUK-krk (Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca sierpnia):

 

Dotychczas : Extra+, 6xC+, HBO, HBO GO, Seriale+, 2xMR - 109,90

 

Teraz : Superpremium -> Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, Cinemax, Seriale+, 2xMR - 129,90- nie zgodziłem się, to zaproponował za 119,90

 

Co myślicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowana:

start+ za 9,90

Jestem zadowolony.

Udanych negocjacji.

 

Więcej takich abonentów a sportu będziemy mieć co nie miara :wink:

Szykuje się na premium tv po byku :lol2:

ps.gratulację ale czy warto mieć platformę nc+ i na większości kanałów blokadę .... no chyba że jeszcze "słoneczka" zaczerpniesz 8)

 

Przez ostanie 2 miesiące zrobiłem analizę tego co faktycznie oglądam.

Okazało się, że 90% oglądam kanały tematyczne nc+. A TV, to oglądam coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowana:

start+ za 9,90

Jestem zadowolony.

Udanych negocjacji.

 

Więcej takich abonentów a sportu będziemy mieć co nie miara :wink:

:

ps.gratulację ale czy warto mieć platformę nc+ i na większości kanałów blokadę 8)

 

Warto dla Multi co by nie mówić to te kanały są warte 9,9 dziecięcymi ogarniam dzieci a żona kuka na Domo i Kuchnie , Planet i Ale Kino też sa ok ja też miałem z łamańca przeszedłem na 9,9 prawie tydzień i o dziwo spoko jest :jupi: przeanalizowałem Start z Comfortem i poza nSportem nic mi nie brakuje powaga a za obecny Canal z HBO kolejnych 80 zł nie dołożę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był łamaniec 53,26 z 6xc i Extra+ 2 umowy

 

Dziś przystałem na Extra+ za 44,90 15 mcy + HBO na 6 mcy, umów jeszcze nie zaakceptowałem.

Najlepsze jest to, że zaraz po zakończonej umowie znów dzwoni inny konsultant i zaczyna nawijkę. Mówię, że się spóźnił na co on "co wybrał Pan cyfrowy polsat" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był łamaniec 53,26 z 6xc i Extra+ 2 umowy

 

Dziś przystałem na Extra+ za 44,90 15 mcy + HBO na 6 mcy, umów jeszcze nie zaakceptowałem.

Najlepsze jest to, że zaraz po zakończonej umowie znów dzwoni inny konsultant i zaczyna nawijkę. Mówię, że się spóźnił na co on "co wybrał Pan cyfrowy polsat" ;).

 

A masz do tego Cinemax na 12 m, bo dają go w gratisie dla nowych ? Odp mi dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś DUK-krk (Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca sierpnia):

 

Dotychczas : Extra+, 6xC+, HBO, HBO GO, Seriale+, 2xMR - 109,90

 

Teraz : Superpremium -> Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, Cinemax, Seriale+, 2xMR - 129,90- nie zgodziłem się, to zaproponował za 119,90

 

Co myślicie o tej ofercie?

Dobra, brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...