Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym dowiedzieć się na jaką ofertę mógłbym liczyć po powrocie po ok 2 latach do nc+ poprzednio byłem abonentem cyfry plus? i gdzie ewentualne dzwonić po leprze warunki umowy?

Po powrocie możesz liczyć na nic. Jesteś teraz dla ITI "nowy", więc dostaniesz standardową ofertę jak dla nowego. To, że byłeś 2 lata temu, to nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam łamańca za 58,27 zł miesięcznie (Comfort+, Canal+ Premium Sport & Film). Przed chwilą telefon z propozycją 79,90 zł za to samo. Chyba ich pogięło. Konsulowi powiedziałem, że bez TV można żyć. Wypowiedzenie zarejestrowane. Mam czas do końca sierpnia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, że coś siadło. Pewnie wyniki się pogorszyły bo masa klientów odeszła i mniejszą kasę zarabiają. Stwierdzili ,że ci co mieli odejść już odeszli a z tych co zostali można i tak ciągnąć ile wlezie. Szkoda tylko ,że ten eksperyment padł akurat na nas :?:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowe do końca sierpnia, oferty oczywiście dostaje takie jak wszyscy, wiec zadzwonilem do multimedi i daja mi za 59 zl superbox i 8 kanalow canal+, a za 84 daja jeszcze HBO i modul cam. Umowa dopiero od wrzesnia, zawsze mam 14 dni na rezygnacje i bede jeszcze negocjowal do końca z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od soboty (gdy wyśmiałem ich oferty) cisza, nikt nie dzwonił. Nie to nie... jak mają głęboko stałego klienta proszę bardzo. Nie wymagam od nich cudów ale nie zamierzam płacić 80zł za coś co wcześniej (nawet jako nowy abonent) miałem za 59-62 zł. Czekam do piątku i dzwonię w kwestii zdania sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!mam pytanie czym różni się pakiet extra od comfotru?dziś kolejny sms że mam do nich zadzwonić w sprawie umowy którą mam do końca października!ja mam dzwonić?chyba żartują!do października jeszcze trochę czasu coś im się spieszy mam nadzieję że nie wiąże sie to z brakiem la liga w ofercie!pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...