Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was brał ofertę przedłużeniową Extra+ bez C+?

Chodzi mi o ten pakiet Extra+ który dla nowych abonentów jest za 59.90

Interesuje mnie jaką cenę można na niego utargować i jak bardzo można zejść z ceny w stosunku do nowych abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was brał ofertę przedłużeniową Extra+ bez C+?

Chodzi mi o ten pakiet Extra+ który dla nowych abonentów jest za 59.90

Interesuje mnie jaką cenę można na niego utargować i jak bardzo można zejść z ceny w stosunku do nowych abonentów...

 

39,90 + Filmbox gratis na 6 m-cy, oferta zaakceptowana w lipcu po wysłaniu wypowiedzenia w czerwcu (umowę miałem do końca sierpnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oferta sprzed chwili na 12 lub 24m:

1. Extra oraz 6C+ - 74,90

2. Comfort oraz 6C+ - 64,90

 

W tym jeden PACE oraz dwie karty CAMELEON.

Nadal nieugięci, chociaż cena comfortu z 69,90 spadła na 64,90 w porównaniu do ostatniej oferty.

Dodam tylko, że rozmowa z "kierownikiem" niczego nie zmienia i miła Pani konsultant mówi "niestety ale nie możemy zaproponować takich warunków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam was.Ile byście chcieli płacić za NC+?150 zl, to cena kosmiczna.Jak już udało się utargować do 80 zl, to wszyscy zadowoleni.Po roku cena utargowana do 59 zl i co jeszcze za dużo?Ludzie, czy oby niektórzy nie przesadzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam was.Ile byście chcieli płacić za NC+?150 zl, to cena kosmiczna.Jak już udało się utargować do 80 zl, to wszyscy zadowoleni.Po roku cena utargowana do 59 zl i co jeszcze za dużo?Ludzie, czy oby niektórzy nie przesadzają?

Spadasz z księżyca i chcesz wszystko wiedzieć o Ziemii w 5 minut.

A było to tak....

Universe za 49zł (kojarzysz w ogóle co to ? ), później za darmo zaczęli dodawać aby człowiek został z nimi, później jakieś HBO za 5zł, później Premiere za 5zł, później Canal+ za 5zł, jakieś łamańce.

I nagle z 49 zrobiło się niemal 65zł.

Niby 15zł ale te podwyżki rozciągnięte w latach i po super dodatkach za to.

Jakbym przyszedł z ulicy i się kłócił to z pewnością miałbyś rację.

Ale ja jestem stałym klientem i za swoją lojalność zostałem wynagradzany.

A w tym roku nawet nawilżacza nie dają do tych zagrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd kolega się urwał ale jestem z Cyfrą ( obecnie NC ) od 9 lat i ostatnie lata co roku drożej. Mało tego ja im nie kazałem robić 8 Canalów plus w których co raz mniej do oglądania

 

Jak do mnie dzwonili z DUK to mi mówili że np. Canal+ +1 został stworzony na prośbę abonentów... No ciekawe... A pozostałe dwa nowe Canal+ to nie wiem po co zostały zrobione...

 

Wracając do tematu 3 dni do końca umowy, a odkąd odrzuciłem półtora tygodnia temu standardową ofertę za 69,90 zł to do tej pory cisza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie umowy przedłużającej. Mam dekoder PVR Pace i dwie karty cameleon jeszcze jak byłem w C+. Czy przedłużając teraz umowę muszę oddać karty? Trzeba je wymienić ?

Czy to prawda, że teraz dekodery muszą być połączone kablami - chodzi o multiroom...

 

Interesuje mnie pakiet Extra+ 6C czy dostanę go za 69,90 zł czy 79,90 na forum różnie piszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 69,90 dostaniesz to + gratis

 

A tym gratisem będzie dozgonna wdzięczność :lol2:

 

No cóż.Uważam że jak mnie nie stać to nie kupuję.

 

Tak tylko skoro człowiek nie zgadza się na warunki bo za drogo dla mnie to po co uprawiają stalking i przedstawiają taką samą ofertę przez 2 miesiące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed momentem telefon z ofertą: Comfort+, Eurosport 2 HD, Redlight HD, to wszystko na okres 15 miesięcy w cenie 24,90 za Comfort oraz 4,99 za Eurosport 2, Redlight HD gratis, czyli 29,89 zł. Zarówno Eurosport 2 jak i Redlight na cały okres umowy. Do jutra mam się zastanowić.

No i sam nie wiem..założyłem sobie 25 za to (bez Redlighta), teraz dorzucili Redlight....

co zrobię jeszcze nie wiem, ale podaję propozycje dla ew zainteresowanych

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...