Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Słuchajcie obecnie posiadam poniższe za 99,89 -umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysłane. Trzy oferty z DUK odrzucone mówią że niedostane tego samego w tej kwocie co sądzicie na ten temat ?

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja mediaBox+

Multi+

netVOD+ konto podstawowe

NC+ GO internet

Aktywacja NC+ GO internet R

netVOD+ Multi+

Premium Sport &Film

Cinemax

VOD+ Prapremiery.TVP

HBO

Filmbox

EXTRA+

History HD

VOD+ Seriale+

nc+GO CANAL+ Sport

CANAL+ VOD

netVOD+ konto dodatkowe

netVOD+ CANAL+ Platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dzisiaj telefon, oferta Extra+ + 6xC+ + Cinemax + HBO na 12 mcy za 99zł.

Powiedziałem, że interesuje mnie Extra+ i 6xC+ za 59,90 zł. Konsultant stwierdził, że takiej oferty już w ogóle nie ma i ewentualnie może mi to zaoferować za 69,90zł albo Comfort+ i 6xc+ za 59,90zł. Odrzuciłem. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia (umowa do końca września).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie?

Po konsultancie dzwoniła do mnie jeszcze jakaś pani "wyżej", która wyjaśniała, że oferta Comfort+ z 6xC+ za 59,90 zł jest bardzo interesująca i brakuje tam tylko kilka kanałów w stosunku do tego, co mam teraz (Universe+). Podziękowałem.

Nadal twierdziła, że oferty Extra+ i 6C+ już nie ma (za 59,90zł, jest 10 zł drożej). Powiedziała jednak "zostawiam notkę w systemie, może pojawią się dla Pana jakieś oferty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem zachowywali się tak,że od 11 maja oferowali ekstra z canalplus 6 z 20 zl upustem w stosunku do różnicy jak jest w oficjalnym dokumencie na stronie ncplus.pl tam jest ,że 10 zł różnicy.Po prostu sądzili ,że nałapią więcej ludków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa kończy mi się pod koniec września. W tej chwili mam słynnego łamańca za 53,26 zł z C+, C+ VOD, TVP Seriale VOD i History HD. Nie składałem jeszcze wypowiedzenia.

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem pierwszy telefon. Zaproponowano mi 6xC+ i wszystkie pakiety VOD za 59 zł miesięcznie. Jakbym chciał MR to musiałbym płacić 10 zł więcej miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy.

 

Mam do Was trzy pytania:

1. Co mam rozumieć pod pojęciem wszystkie pakiety VOD?

Konsultant mi tego za bardzo nie sprecyzował, a ja nie miałem za bardzo czasu pytać go o szczegóły. Zależy mi głównie na C+ VOD.

 

2. Czy da się podłączyć dekodery tak aby MR działał poprzez Wi-Fi?

Konsultant stwierdził, że nie ma możliwości podłączenia dekoderów poprzez WiFi. Da się niby tylko poprzez kabel.

Posiadam teraz Turbo dekoder HD. Myślałem, że dokupię sobie jakieś dwa zewnętrzne moduły Wi-Fi i będzie po kłopocie.

 

3. Czy MR da się wynegocjować bez dopłaty 10 zł miesięcznie?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie?

Po konsultancie dzwoniła do mnie jeszcze jakaś pani "wyżej", która wyjaśniała, że oferta Comfort+ z 6xC+ za 59,90 zł jest bardzo interesująca i brakuje tam tylko kilka kanałów w stosunku do tego, co mam teraz (Universe+). Podziękowałem.

Nadal twierdziła, że oferty Extra+ i 6C+ już nie ma (za 59,90zł, jest 10 zł drożej). Powiedziała jednak "zostawiam notkę w systemie, może pojawią się dla Pana jakieś oferty".

Na stronie Extra+ z 8-ma C+ widnieje za 79,90 dla nowych, trzeba bylo spytac czemu z 6-cioma C+ mialbys placic 69,90 jak paczka dwoch C+ wyceniana jest na 20zl. No i najwazniejsze to to, ze Ty nie jestes nowym klientem.

Beda miekli z cenami, bo stracili prawa i moze jeszcze cos straca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa kończy mi się pod koniec września. W tej chwili mam słynnego łamańca za 53,26 zł z C+, C+ VOD, TVP Seriale VOD i History HD. Nie składałem jeszcze wypowiedzenia.

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem pierwszy telefon. Zaproponowano mi 6xC+ i wszystkie pakiety VOD za 59 zł miesięcznie. Jakbym chciał MR to musiałbym płacić 10 zł więcej miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy.

 

Mam do Was trzy pytania:

1. Co mam rozumieć pod pojęciem wszystkie pakiety VOD?

Konsultant mi tego za bardzo nie sprecyzował, a ja nie miałem za bardzo czasu pytać go o szczegóły. Zależy mi głównie na C+ VOD.

 

2. Czy da się podłączyć dekodery tak aby MR działał poprzez Wi-Fi?

Konsultant stwierdził, że nie ma możliwości podłączenia dekoderów poprzez WiFi. Da się niby tylko poprzez kabel.

Posiadam teraz Turbo dekoder HD. Myślałem, że dokupię sobie jakieś dwa zewnętrzne moduły Wi-Fi i będzie po kłopocie.

 

3. Czy MR da się wynegocjować bez dopłaty 10 zł miesięcznie?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

1. C+ Vod dostępne jest przy 8 C+. Podejrzewam że konsultantowi chodziło o nc+ go.

2. Da się, musisz dokupić modemy wifi tplink (wygoogluj)

3. Nie da się MR za free. Przy 12m zawsze 10zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asffaf dzięki za szybką odpowiedź:)

 

Na pewno powiedział, że te VOD co teraz mam czyli C+VOD i TVP Seriale VOD będę miał. Podpytam dokładniej przy kolejnym telefonie.

 

Mam jeszcze sporo czasu do końca umowy, więc wyciągnę jeszcze od nich HBO na pół roku. Najlepiej by było gdybym otrzymał MR za 0 zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa kończy mi się pod koniec września. W tej chwili mam słynnego łamańca za 53,26 zł z C+, C+ VOD, TVP Seriale VOD i History HD. Nie składałem jeszcze wypowiedzenia.

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem pierwszy telefon. Zaproponowano mi 6xC+ i wszystkie pakiety VOD za 59 zł miesięcznie. Jakbym chciał MR to musiałbym płacić 10 zł więcej miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy.

 

Mam do Was trzy pytania:

1. Co mam rozumieć pod pojęciem wszystkie pakiety VOD?

Konsultant mi tego za bardzo nie sprecyzował, a ja nie miałem za bardzo czasu pytać go o szczegóły. Zależy mi głównie na C+ VOD.

 

2. Czy da się podłączyć dekodery tak aby MR działał poprzez Wi-Fi?

Konsultant stwierdził, że nie ma możliwości podłączenia dekoderów poprzez WiFi. Da się niby tylko poprzez kabel.

Posiadam teraz Turbo dekoder HD. Myślałem, że dokupię sobie jakieś dwa zewnętrzne moduły Wi-Fi i będzie po kłopocie.

 

3. Czy MR da się wynegocjować bez dopłaty 10 zł miesięcznie?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Odpowiedź na pytanie 2

Wystarczy dokupić TP-LINK WR702N DOSTĘPNY W WIĘKSZOŚCI PUNKTÓW SPRZEDAŻY NC+ W ATRAKCYJNEJ CENIE 49 ZŁ.

 

http://ncplus.pl/pomoc/jak-podlaczyc-de ... -internetu

 

http://www.tp-link.com.pl/products/deta ... =TL-WR702N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dowiedziałem się że chcąc wymienić starego sagema na wifi-boxa musiałbym zapłacić za jego aktywację - jakieś chore, moim zdaniem. Jednak konsul podpowiedział, że ewentualnie jest możliwość zdania sagema pod koniec miesiąca a z początkiem kolejnego pójść pobrać wifi-boxa i wówczas nie ma opłaty. Słyszał ktoś o takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie uparcie proponują Extra i 8C+ za 79,90, z 6C+ 74,90, oferta premium za 94,90 i 99,90. Wysłane wypowiedzenie. Powiem szczerze że za 79,90 ofertę z HBO na 6m nawet bym wziął ale z samym Canal* 79,90 to za drogo.

Z samym to wchodzisz na stronę i bierzesz jako nowy w tej cenie oni już zupełnie na łeb upadli :D

 

http://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortpl ... us-premium :jupi:

 

Dziś dowiedziałem się że chcąc wymienić starego sagema na wifiBoxa musiałbym zapłacić za jego aktywację - jakieś chore, moim zdaniem. Jednak konsul podpowiedział, że ewentualnie jest możliwość zdania sagema pod koniec miesiąca a z początkiem kolejnego pójść pobrać wifiBoxa i wówczas nie ma opłaty. Słyszał ktoś o takiej opcji?

Ale zdać w ramach czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma 6 C+ i wszystkie tematyczne (Universe+) za 49zł do końca sierpnia - wypowiedzenie wysłane już w czerwcu dzwonili wtedy i dawali to za 59zł, oczywiście pogoniłem :P

Teraz myślę na multiroomem, mam Turbacza... jakie koszty? Jakby dali multiroom w cenie tych 59zł i drugi dekoder "mydelniczke" od ADB to bym wziął z pocałowaniem ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...