Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Obecnie posiadam taką oto ofertę:

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

CANAL+ VOD

Za w/w płaciłem 89,90. Wypowiedzenie oczywiście wysłane. Jestem w stanie zrezygnować z C+ (bo nie są dla mnie warte płacenia za nie) i MR. Oczywiście propozycja była 59,90 za 6xC+. Ale moje pytanie jest inne - czy jest szansa utargować sam pakiet Extra+ bez MR i C+ oczywiście w kwocie nie przekraczającej 30 zł? Konsultant stwierdził oczywiście, że się nie da i taki pakiet może mi dać za 44,50 już z MR na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja abonentem też jestem od kilu lat- 4 (wcześniej Cyfra), umowa kończy się za niespełna 3 ms i Extra i Canal + 6 proponują mi za 69,90 zł a za ok. 60 zł chciałbym wynegocjować w/w pakiet wraz z Cinemaxem. Miła pani zapewniała, że lepszej oferty nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to było z rezygnacją z pakietu Filmbox ? do końca czerwca czy lipca ? Bo ktoś mi napisał, że do końca lipca a teraz dostałem rachunek na kwote o 20 zł wyższą niż w zeszłym miesiącu....w tym czasie dobrałem multiroom ale opłata miała wynieść 10 zł i teraz się zastanawiam skąd kolejne 10 zł więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon - oferta :

Extra + 8xC+FilmBox 1m = 79,90 12m

Extra + 6xC+FilmBox 1m = 59,90 -12m

Czyli oferta standard, przystałbym na tę drugą gdyby zamiast tych FilmBoxów dołożono mi HBO na 6m.

Jednak konsultantka stwierdziła że nie ma już tych ofert z HBO i nie będzie.

Do tego była dość [beep]ka bo wyskoczyła z pytaniem - co będę oglądał jak nie przedłużę umowy (?)

 

Panowie i tu pytanie do Was czy oferta Extra+6xC+HBO 6m gratis = 59,90 12m jeszcze istnieje czy już nie dodają do tej oferty HBO?

Dodam że obecnie nie mam w pakiecie opcji HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze za 59,90 z Canal+ 6 coraz rzadziej rzucaja jakies dodatki typu HBO na ^mies czy Cinemax lub History.Oni swoje podczas rozmowy ja swoje,mam jeszcze prawie 2 miesiace do kona umowy.Za gołe Extra+ z Canal+ 6 nie dam 59,90.Obecnie posiadam Universe+ ze wszystkimi Canałami za 49zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego była dość [beep] bo wyskoczyła z pytaniem - co będę oglądał jak nie przedłużę umowy (?)

.

Trzeba bylo jej odpowiedziec, ze i tak juz ostatnio na Canal+, nie ma czego ogladac. Tak zostaje sukcesywnie, niszczenie tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili za 69,90 z sześcioma C+, twierdzi gość, że centrala w Warszawie zablokowała im oferty sprzed tygodnia, które latały za 59,90.

 

[Edit] Nawiązując do poprzednich postów z dzisiaj, konsul mija się z prawdą co do minimalnej ceny 69,90 na dzień dzisiejszy, którą pokazuje mu system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca sierpnia - obecni Aktywacja turboBox+Multi+EXTRA+Premium Sport &Film+HBO łamaniec 59,90/79,90 zł (średnia 69,90 zł) - pierwsza propozycja była na początku czerwca - to co mam za 79,90 lub bez HBO za 59,90 bez konkretów w stylu 6 czy 8 Canal+. Było dużo czasu oferta odrzucona. Dzisiaj kolejny telefon to co mam za 79,90 zł plus 25 zł za HBO. Oferta ponownie odrzucona. Mam jeszcze czas na wysłanie wypowiedzenia. Polityka dziwna......Czekam na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, którym zaproponowano 59,90 zł za Extra i Canal + 6- ile lat jesteście abonamentami nc+(ewentualne wcześniej cyfry/n-ki)?

Cztery lata.

Dziś telefon - oferta :

Extra + 8xC+FilmBox 1m = 79,90 12m

Extra + 6xC+FilmBox 1m = 59,90 -12m

Czyli oferta standard, przystałbym na tę drugą gdyby zamiast tych FilmBoxów dołożono mi HBO na 6m.

Jednak konsultantka stwierdziła że nie ma już tych ofert z HBO i nie będzie.

Do tego była dość [beep] bo wyskoczyła z pytaniem - co będę oglądał jak nie przedłużę umowy (?)

 

Panowie i tu pytanie do Was czy oferta Extra+6xC+HBO 6m gratis = 59,90 12m jeszcze istnieje czy już nie dodają do tej oferty HBO?

Dodam że obecnie nie mam w pakiecie opcji HBO.

Ja miałem tydzień temu ofertę za 59zl z 6xC+ lub 79zl z 8xC+ i HBO na 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak już wcześniej pisałem mam taką ofertę:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

najem mediaBox+ 5zł 15m

Najem mediaBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Adventure TV HD (2 lata gratis decyzja UOKiK)

Cena: 84,90 (w tym 5zł za najem dekodera)

 

Od kilku tygodni dzwonią i nic ciekawego nie dają.

Aktualna oferta to jeśli dobrze rozumiem konsultanta to dostałbym to samo w tej samej cenie. Ponieważ jest problem z przeniesieniem Adventure TV HD na nową umowę (dziwne skoro to jest nałożone na nich karą) proponują mi obniżenie abonamentu o 1,99 zł i doliczenie opłaty za ten kanał. Reasumując cenowo się nic nie zmieni. Natomiast druga opcja jaką mi zaproponowali to oferta taka jak do tej pory, bez Adventure ale w zamian na 8 miesięcy Cinemax, Filmbox, History HD lub Redlight.

Nie bardzo wiem czy da się coś ugrać bez wysłania wypowiedzenia, a czytając tak po łebkach posty z tego tematu to chyba wypowiedzenie nie jest już takim orężem w naszych rękach jak to np. było rok temu.

Jakieś pomysły lub porady?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...