Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj wątek to może coś zrozumiesz.Taniej się nie da za te pakiety o których pisałem a drożej owszem.Napisałem ceny na dzień dzisiejszy najniższe za te opcje i nawet negocjacje po zakończonych umowach nic nie dały.Taniej nie było niby 2 osoby pisało że dostało 8C+ za 59.90 zł ale ile w tym prawdy trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie telefon z tą samą ofertą, na moją sugestię przyznania HBO na cały okres umowy, konsultanta stwierdziła, że nie ma takich ofert. Powiedziałem, że poczekam zatem, może bliżej końca umowy będą one korzystniejsze, co skwitowała, że oferty od 11.05 takie są i już inne nie będą :) Następnie bez słowa pożegnania się rozłączyła.. puszczają im nerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie ofertę:

AKTYWACJA MEDIABOX+

MULTI+

CINEMAX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

EXTRA+

CANAL+ VOD

za którą płacę 109,90, jaka jest realna cena do której mogli by zejść, do jakiej mogę się targować? Jak na razie po kilku telefonach dostaję super promocje - za to samo 10 zł więcej. Nawet nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem ofertę od konsultanta i powiedział mi, że za to samo co mam teraz (czyli pakiet Ekstra z C+) mogę mieć za cenę 59.90 miesięcznie. Jak wynika z lektury tego forum za tą cenę nie dają 8xC+, ale konsultant nic nie wspomniał, że chodzi o to samo ale bez dwóch kanałów C+. Myślicie, że jest jakaś szansa, ze dostane pełny pakiet C+? Te dwa kanały które prawdopodobnie stracę to C+ Discovery i Seriale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U konsultantów NC+ to samo to jak prawie a wiadomo prawie robi różnicę :) ale prawda jest taka że od sławnego 11 maja oferty są dużo słabsze a NC+ już zapowiada od nowego roku oferty droższe, dlatego wciskają teraz oferty na 12 m. a jak chcesz na dłużej to ta sama oferta droższa. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam:

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE

NAJEM ULTRABOX+

HBO

MULTIROOM STANDARD (karty cameleon)

MULTI+

EXTRA+

PREMIUM SPORT &FILM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NC+ GO INTERNET

NC+GO CANAL+ SPORT

NC+GO MULTI+

NC+GO NSPORT

CANAL+ VOD

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R

FILMBOX

 

I płacę 59.90 miesięcznie. Zamierzam wysłać wypowiedzenie. Jaka ofertę mogę osiągnąć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem ofertę od konsultanta i powiedział mi, że za to samo co mam teraz (czyli pakiet Ekstra z C+) mogę mieć za cenę 59.90 miesięcznie. Jak wynika z lektury tego forum za tą cenę nie dają 8xC+, ale konsultant nic nie wspomniał, że chodzi o to samo ale bez dwóch kanałów C+. Myślicie, że jest jakaś szansa, ze dostane pełny pakiet C+? Te dwa kanały które prawdopodobnie stracę to C+ Discovery i Seriale?

Ja przedłużyłem za 59,90 czyli teoretycznie z 6C+, ale jak na razie działają i Seriale i Discovery ;)

Do tego HBO na pół roku i jakieś tam programy gratis na miesiąc.

Wypowiedzenie wysłane, wcześniej łamaniec za 54pln.

Jak dla mnie oferta OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...