Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ceny 59,90 nie da sie pobić (6C+, Extra+, Cinemax i 3xHBO na 6mcy) na 12 mscy. Co prawda karta wyłączyła mi sie na koniec czerwca, ale dziś przedłużyłem umowę ;). Kartę już zaktywowali i co ciekawe swieci 8xC+

Bo tam mają niezły [beep] :D , pół roku temu zrezygnowałem z opcji 3xHBO a kanały nadal świecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś: 6X C+, Extra +, HBO na 6 mcy - 59 zł - odrzucona.

Tez taka dziś dostałem, plus MR i Pace, jutro ma być kolejny tel i przystane na ta opcje, raz ze jest dobra, a dwa ze wątpie w lepsza, do końca września place 79zl wiec obniży mi to dwa rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Jeszcze nie, ale w weekend mam taki zamiar.

@marxel Ja mam do końca sierpnia i mam nadzieję, że coś się zmieni. Ogólnie oferta nie wydaje się zła, tylko razi to, że zabierają 2x C+, plus te kilka przeniesionych do man packa.

 

edit.

@czerstwy dzwoniłem do tego punktu w tarasach i do końca czerwca była taka opcja żeby wymienić, teraz mają wytyczne aby dawać pace, ponieważ jest on dostępny :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ jombl do sierpnia to na 100% nic się nie zmieni najprędzej na jesień lub na święta ......

Wiem że się wymądrzam ale nie raz tu wspominałem by brać umowy na 24 miesiące jak dostaje się korzystne warunki ale nie po co mnie słuchać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś konsultantka powiedziała to samo, że mogę pozostać na starej umowie i nowa wchodzi po jej zakończeniu, lub nowa aktywuje się w ciągu 48 h, wyłączają mi 2x c+ - aktywują HBO i nową cenę, a okres promocyjny i tak liczony jest od 01.09, czyli HBO miałbym za darmo prawie 8 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś konsultantka powiedziała to samo, że mogę pozostać na starej umowie i nowa wchodzi po jej zakończeniu, lub nowa aktywuje się w ciągu 48 h, wyłączają mi 2x c+ - aktywują HBO i nową cenę, a okres promocyjny i tak liczony jest od 01.09, czyli HBO miałbym za darmo prawie 8 miesięcy.
I tak zapewne jest bo też słyszałem dokładnie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem przed chwilą na 12 miechów.

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, HISTORY HD, History 2HD, Hustler HD

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów

Za kwotę 66,88zł na 12 miechów kameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę na kolejne 24 miesiące oczywiście standard 6xC+, CineMax, History, to wszystko na cały okres umowy i do tego HBO na 6 miesięcy za darmo. Od razy napiszę że mnie umowa pasuje płaciłem średnio 64,90 zł teraz 69,90 zł. Oczywiście mogłem podpisać umowę za 59,90 zł ale chciałem dłuższą umowę niż na 12 miesięcy i tak wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.06 proponowali mi to za 99pln a dziś za 69 niby sporo taniej, wystarczyło poczekać:) Jednak nie chcieli mi wymienić mydelniczki na wifi-boxa zatem podziękowałem. Tym bardziej, że pańci zaczęła kręcić. A to że do nowego wifiboxa trzeba multiroom wymieniać i za to musiałbym dopłacać, a o dekoder w punktach pytać. Pytałem wcześniej, wymieniają tylko w przypadku awarii starego dekodera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę na kolejne 24 miesiące oczywiście standard 6xC+, CineMax, History, to wszystko na cały okres umowy i do tego HBO na 6 miesięcy za darmo. Od razy napiszę że mnie umowa pasuje płaciłem średnio 64,90 zł teraz 69,90 zł. Oczywiście mogłem podpisać umowę za 59,90 zł ale chciałem dłuższą umowę niż na 12 miesięcy i tak wyszło jak wyszło.

 

Dlaczego 6xC+, przecież tych kanałów jest osiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...