Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego co napisałem wyżej dodam, że w sumie to nie wiem czy mam kolekcję Canal+ VOD. Studiowałem 20 minut wszystkie dokumenty i nie ma o tym wzmianki choć wydawało mi się, że w trakcie rozmowy było to potwierdzone.

 

Ja także mam do akceptacji superpremium z dodatkami i nie mam w dokumentach nic o C+vod. Zadzwoniłem do DUK i zapewniono mnie, że obecnie jest to w promocji przy 8C+. Ta sama informacja z BOK NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Otóż 31 lipca kończy mi się umowa, a ja niestety przespałem wypowiedzenie umowy, co skutkuje otrzymywaniem gorszych ofert. Czy jest jakaś możliwość, żeby przyjęli jeszcze dziś moje wypowiedzenie? Np. jak wygląda kwestia przyjmowania ich w punkcie sprzedaży?

 

Moja oferta, na mocy której wcześniej przedłuzałem umowę to kanały C+, HBO, PACE za 63 zł miesięcznie. Obecnie dzwonią do mnie z ofertą 70 zł za kanały bez HBO :/

Jestem dokladnie w takiej samej sytuacji. Dzwonilem dzis wieczorem do NC+. Oferowali mi za to samo co mam 20zl wiecej. Gosc byl na tyle wporzadku, bo powiedzal ze jeszcze moge wyslac wypowiedzenie jutro z tego wgledu ze mam 30dniowy okres wypowiedzenia a lipiec ma 31dni (liczy sie data nadania listu a nie jego otrzymania-tak zostalem poinformowany). Ufffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dokladnie w takiej samej sytuacji. Dzwonilem dzis wieczorem do NC+. Oferowali mi za to samo co mam 20zl wiecej. Gosc byl na tyle wporzadku, bo powiedzal ze jeszcze moge wyslac wypowiedzenie jutro z tego wgledu ze mam 30dniowy okres wypowiedzenia a lipiec ma 31dni (liczy sie data nadania listu a nie jego otrzymania-tak zostalem poinformowany). Ufffff

 

Data stempla była honorowana w CYFRZE+ w nc+ liczy się JEDYNIE data wpływu - dla zachowania terminu w Twoim przypadku WYŁĄCZNIE wypowiedzenie w APS - gdyż w momencie zluźnia dostajesz potwierdzenie wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data stempla była honorowana w CYFRZE+ w nc+ liczy się JEDYNIE data wpływu - dla zachowania terminu w Twoim przypadku WYŁĄCZNIE wypowiedzenie w APS - gdyż w momencie zluźnia dostajesz potwierdzenie wpływu.

A nie jest to przypadkiem niezgodne z prawem (w zakresie prawa cywilnego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, obecnie kończy mi się umowa mam: Extra+, 6 Canal+ (promocyjnie 8 ) hbo i przez 9 miesięcy miałem filmbox i cinemax za średnią 66,88 zł. Umowa kończy mi się pod koniec lipca. Chciałbym mieć extra+, 6 canal+, hbo i man pack. Za ile średnio mogę to dostać i czy warto walczyć o 8 Canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zdarzyło się ostatnio przedłużyć umowę na 6c+, a odbiera nadal dodatkowe dwa kanały?

 

Ja tak mam. Nowa umowa weszła w życie 1 lipca a seriale i Discovery nadal świecą. pytanie tylko do kiedy ;)

 

A u mnie umowa wygasła o północy i już nic nie świeci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zdarzyło się ostatnio przedłużyć umowę na 6c+, a odbiera nadal dodatkowe dwa kanały?

 

Ja tak mam. Nowa umowa weszła w życie 1 lipca a seriale i Discovery nadal świecą. pytanie tylko do kiedy ;)

 

A u mnie umowa wygasła o północy i już nic nie świeci. :)

 

U mnie tak samo ;) teraz zaczynamy negocjacje... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ 6, Extra, HBO 6msc, Cinemax 12 msc, History na 12 msc za 59,90, chyba że z dekoderem z nagrywarka to prawie 65. Czy ktoś z was przedłużam teraz ( ost 6 msc) i udało mu się przedłużyć z wymianą dekodera na taki z dyskiem bez opłaty miesięcznej za ten dekoder ? Nie piszę tu o osobach które już taki dekoder posiadały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka. Umowa właśnie przedłużona. Dzisiaj telefon z DUK. Comfort+ i historyHD za 19,90pln na 12 miesięcy. Czekam na mail i klikam.

Jednak postarali się...

 

Wcześniej miałem łamaniec za 53,24pln Extra, 6C+, HBO.

 

 

Nie ma czym się chwalić, ja dostałem COmfort za 19,90 w tym Sundance HD, History HD i H2 za free i ewentualnie Adventer HD za 1,99 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...