Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem czemu się boisz sam zadzwonić?Przecież wszyscy wiedzą że te wypowiedzenia to w 99% ściema :wink:

 

Taka ściema, że jak nie dostanę lepszej oferty niż do tej pory mi proponowano to zmienię dostawcę. A abonentów ubywa...

Szczerze mówiąc przekonuje mnie oferta CP, biorąc pod uwagę jej plusy i minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

śledzę wątek przy każdej okazji przedłużania umowy, na dziś mam ofertę na 12m-cy za 84,90:

Pakiet Superpremium+ (6 C+, HBO, CINEMAX'y), MULTIROOM STANDARD 0zł, REDLIGHT HD na 6 m-cy 0zł

 

Konsultant straszył że tylko do końca czerwca mają MULTIROOM za 0zł i potem tego nie będzie, myślicie że to prawda? Do tej pory za to samo płaciłem 79,90 i jakoś nie mam przekonania że to najlepsza oferta. Umowę mam do końca lipca. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj ostatni dzień umowy.

 

Zadzwonili i zaproponowali pakiet Extra + z Canal + 6 za 69,90.

Spytałem może 10 zł mniej, niestety 69,90 plus mogą coś dołożyć.

Co w takim razie jak nie będą chcieli zejść niżej dobrać do tego 69,90?

 

Pytałem też o ligę włoską bo na tej mi najbardziej zależy, ale też chciałem wiedzieć co z francuską i hiszpańską.

To konsultant odpowiedział że ma ją w tym momencie do nich prawa. Tzn. do kiedy?

Mówię, że Eleven ma te prawa już kupione, to odpowiada, że to nie są potwierdzone informacje.

To spytałem, czy jeśli zgodzę się na ten pakiet to czy od sierpnia w ramach tego będę miał kanały Eleven w cenie pakietu, czy będą to dodatkowo płatne kanały.

Odpowiedź. Nie mogę tego Panu zagwarantować, rozmowy są nagrywane i jeśli powiem, że tak to potem mogę mieć problemy, że coś obiecałem, a tak nie będzie.

 

Czy mam się już decydować? Czy mam te 14 dni na oddanie sprzętu, to będą jeszcze dzwonić, czy już nie.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili i zaproponowali pakiet Extra + z Canal + 6 za 69,90.

Spytałem może 10 zł mniej, niestety 69,90 plus mogą coś dołożyć.

Co w takim razie jak nie będą chcieli zejść niżej dobrać do tego 69,90?

Zdzwoń teraz i niech dołożą te dodatkowe 2XCanal+! Jeśli tobie na tym zależy. A jeśli nie, to zamiennik 3xHBO na całą umowę.

 

A jesli powiedzą nie! To zostaw ich w niepewności. Pamiętaj tylko, że do wieczora musisz znowu zadzwonić i się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam do dziś umowę. Tyle że dla mnie jest Extra+, 6xC+, Cinemax i 3xHBO (na 6mcy) za 59,90.

(Prócz HBO wszystko na 12 mcy). Negocjuję do końca, bo w tej cenie chcę HBO też na 12mcy.

Wydaje mi sie to, na ta chwile nie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dzwonili i zaproponowali Extra+ i 6C za 69zł, powiedziałem, że za 59 wezmę, no to oczywiście nie ma takiej oferty i każdy pakiet ma swoją cenę. Mam umowę do końca września, wysyłać teraz wypowiedzenie czy po prostu czekać i wysłać miesiąc przed?

Po prostu czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis konczy mi sie Umowa, ale niestety przespalem okres wypowiedzenia dlatego od 1 lipca przechodze na oferte cennikowa (193pln). Pomijajac fakt ze polityka ncplus z podwyzszaniem ceny po okresie promocyjnym rozni sie od niektorych operatorow, to czy ktos z Was byl w podobnej sytuacji i udalo mu sie wynegocjowac start okresu promocyjego od poczatku miesiaca, w ktorym uzgodniono nowe warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj ostatni dzień umowy.

 

Zadzwonili i zaproponowali pakiet Extra + z Canal + 6 za 69,90.

Spytałem może 10 zł mniej, niestety 69,90 plus mogą coś dołożyć.

Co w takim razie jak nie będą chcieli zejść niżej dobrać do tego 69,90?

 

Pytałem też o ligę włoską bo na tej mi najbardziej zależy, ale też chciałem wiedzieć co z francuską i hiszpańską.

To konsultant odpowiedział że ma ją w tym momencie do nich prawa. Tzn. do kiedy?

Mówię, że Eleven ma te prawa już kupione, to odpowiada, że to nie są potwierdzone informacje.

To spytałem, czy jeśli zgodzę się na ten pakiet to czy od sierpnia w ramach tego będę miał kanały Eleven w cenie pakietu, czy będą to dodatkowo płatne kanały.

Odpowiedź. Nie mogę tego Panu zagwarantować, rozmowy są nagrywane i jeśli powiem, że tak to potem mogę mieć problemy, że coś obiecałem, a tak nie będzie.

 

Czy mam się już decydować? Czy mam te 14 dni na oddanie sprzętu, to będą jeszcze dzwonić, czy już nie.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

Czy ktoś udzieli mi odpowiedzi na wszystkie pytania:)

Pilne:)

Z góry dziękuję.

Jesli złożyłeś skutecznie wypowiedzenie to z tego co ludzie pisali to masz te 14 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rocky111

Po co wklejasz caly czas to samo zapytanie. Tu dostales odpowiedz

Zadzwonili i zaproponowali pakiet Extra + z Canal + 6 za 69,90.

Spytałem może 10 zł mniej, niestety 69,90 plus mogą coś dołożyć.

Co w takim razie jak nie będą chcieli zejść niżej dobrać do tego 69,90?

Zdzwoń teraz i niech dołożą te dodatkowe 2XCanal+! Jeśli tobie na tym zależy. A jeśli nie, to zamiennik 3xHBO na całą umowę.

 

A jesli powiedzą nie! To zostaw ich w niepewności. Pamiętaj tylko, że do wieczora musisz znowu zadzwonić i się zdecydować.

Oraz kilku innych Ci odpowiedzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma telefon w plusie to cp jest ok bo Masz 50% rabatu i przez 6 miesięcy freee. Byłem z ciekawości pytać i za 50 zł 170 kanałów

Tylko powiedz mi proszę co może tam obejrzeć fan piłki nożnej? :>

Poza tym z tego co wiem długość umowy w w/w ofercie wynosi 36miesięcy.

 

 

Dlatego ja wybrałem nc.. Liga mistrzów itp :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest fanem piłki to zostanie mu Eurosport 2

A jeżeli ktoś nie jest fanem piłki to lepszy będzie CP.

Umowa 36 mies.? Jeżeli NC+ dało by mi dobre warunki na 36 mies. to chętnie bym z nich skorzystał.

A najlepiej to jakby warunki z umowy przechodziły na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na Eurosporcie2 jest tej piłki co nie miara.A co jak kogoś interesuje dobry film też pewnie wybierze CP :lol2: Zamiast opowiadać bzdury o 36 miesiącach radzę zapoznać się z ofertą.Ktoś wcześniej pisał że Eurosport2 tylko za 4.99 zł bardzo ciekawe bo w punktach był za 3.99 zł nie wiem jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To co ja mam z miłą chęcią na 36 miesięcy bym brał....

No ale 24 miesiące muszą mi wystarczyć :-P

Kto wie może coś tam sobie odbiorę przedłużając umowę ale to dopiero w październiku 2016 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była ważna do 30.06. Zgodziłem się na Superpremium:Canal*8, HBO, Cinemax;Filmbox, Redlight, Sundance HD, History HD oraz dodatkowo Adevnture HD - wszystko wraz z MR i Pace za 99,90.

Zgodziłem się z uwagi na fakt posiadania 2 Cameleonów. Nie wiadomo co by było jutro...Podejrzewam, że tak nieprzejednaną postawę będą mieć do wszystkich wypowiadających z Cameleonami :o

 

Superpremium+ 99,90zł 12m dla Abonentów, Filmbox 0 zł dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Redlight HD 0 zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Do tego co napisałem wyżej dodam, że w sumie to nie wiem czy mam kolekcję Canal+ VOD. Studiowałem 20 minut wszystkie dokumenty i nie ma o tym wzmianki choć wydawało mi się, że w trakcie rozmowy było to potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...