Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O wczoraj mam dziwne telefony, dzwonią ,tzn oddzwaniają bo ja niby do nich dzwoniłem, na koniec dziś dziołszka miała smutny głoś, bo się jej nie udało wcisnąć ciemnoty,że canał + to teraz 8 dużo lepszych kanałów ....

 

Czy Man Pack działa na 2 kartach MR ,bo działa mi na jednej .... a wiszę już 9 min na połączeniu z działem technicznym i nic ,nikt nie odbiera ,albo taka kolejka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można wyhaczyć pakiet Extra+ z 6 C+ i 3x Multiroom Standard? Po 11 maja da się zrabatować jakoś multiroom czy liczą 10 zł za każdy dodatkowy dekoder? Obecnie jest Comfort, Extra+, Multi+, cała paczka C+ i 3x HBO za 80 zł. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dwa telefony - przedłużam dwie umowy ( chciałem to samo co mam aktualnie czyli :

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

2x PVR (Multiroom)

HBO

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

 

W przypadku umowy do końca lipca - za powyższą ofertę (8 x canal zamiast 6 ) cena 15m/99.90 zł

Umowa druga do sierpnia - tak jak wyżej ale cena 105 zł / 12 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowa umowa Comfort+/Extra+/Multi+/6xC+/HBO/Turbodekoder średniomiesięcznie płacone ok. 69PLN. Umowa do końca 06'2015

Wypowiedzienie złożone.

Wczorajsza druga oferta z DUK:

umowa na 12m,

obecny Extra+

6xC+

HBO na 6m

za 59,90PLN

HBO na kolejne 6m płatne standardowo dodatkowe 25PLN.

Czasu mam jeszcze miesiąc, więc podziękowałem. Za tę cenę mogliby jeszcze coś dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ncplus przestaje odbierać telefon. Mówię Pani, że nie chce, żadnego Canal + Discovery, a pani do mnie, że to świetny program. Gdy się pytam o HBO, to mówi, że może mi dać Filmboxy lub Cinemaxy. I tak w kółko, niereformowalne towarzystwo. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane dziś.

Jestem z nimi od 14 lat, ale chyba w końcu się z rozstanę. Jestem fanem NBA, więc pieniążki zainwestuje w NBA Pass League. A co do filmów i seriali, to sobie jakoś poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon sprzed chwili:

 

Extra, 6C+, HBO i Cinemaxy = 89.90. Odrzucone, nie potrzebuję HBO i Cinemaxów, gdyż nie oglądam filmów, a w domu też nikt nie ogląda.

Extra i 6C+ = 79.90. Również odrzucone. Konsultant powiedział, że niższych ofert na Extra i 6C+ nie mają w systemie i to może mi maksymalnie zaoferować.

 

Wypowiedzenie składam jeszcze dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowa umowa Comfort+/Extra+/Multi+/6xC+/HBO/Turbodekoder średniomiesięcznie płacone ok. 69PLN. Umowa do końca 06'2015

Wypowiedzienie złożone.

Wczorajsza druga oferta z DUK:

umowa na 12m,

obecny Extra+

6xC+

HBO na 6m

za 59,90PLN

HBO na kolejne 6m płatne standardowo dodatkowe 25PLN.

Czasu mam jeszcze miesiąc, więc podziękowałem. Za tę cenę mogliby jeszcze coś dorzucić.

A jest możliwość po 6 miesiącach wyłączenia HBO?Bo ta cena po 6 miesiącach jest duża jak za tak słabe kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt teraz nie zaproponuje promocyjnej ceny, która może być za poł roku. A jak ktoś umie bawić się opcjami dodatkowymi to HBO może mieć za 12,50/m przez poł roku, a nawet rok.

To co mogą mieć inni i za jaką cenę to wiem.Moje pytanie było czy nie jest w umowie że HBO za 25 zł bez możliwości odłączenia po 6 miesiącach.@darusiek drogo za dekoder a i MR bez darmowych miesięcy.I czy nie jest to MR po Cyfrze+ bo jak tak to powinien być za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto brać Ekstra+ z Canal+(6)-59.90 , Cinemax 12m 0zł , HBO 6m 0zł , najem wifi Premium Box+ 10zł multirom std.C+ 10zł . Razem 69.90.Taką ofertę otrzymałem na email ,czy może zaoferują coś lepszego .Wypowiedzenie złożone. Będę wdzięczny za rady.

Naliczyłem 79,90, a nie 69,90. 59,90 Oferta kanałów+P.box 10+MR 10= 79,90 ;). B.drogo.

 

@czerstwy. No jeśli jest mus płacenia za HBO po darmowych 6 m. to nie ciekawie. Ale jeśli jest ten mus, to miesięcznie za HBO wyjdzie 12,50/m. przez 12 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...