Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mikrus99 odnośnie do twojego 3 pytania pakiet Extra na 12m.+HBO na 6m.+ ja jeszcze dostałem Redlight na 12m. można spokojnie dostać za 59.90zł. w moim przypadku wzrost abonamentu o 6zł. wcześniej płaciłem niecałe 54zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO 6 miesięcy... Fakt czerstwy, zwracam honor. HBO dostałem na całą umowę, po fuzji, bo zlozylem reklamacje na przedłużenie umowy - konsultant nie dodał rabatu na 12 mies. Finalnie dali mi w prezencie - HBO na 15 miesięcy.

Porównując wiec podwyżkę:

- wczesniej niecałe 54pln, na 15 mies- extra + 6xC+, hbo12mies

- teraz 59,90 12mies extra, 6xC+, hbo6 mies.

 

A sam comfort?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to czy oferta jest tańsza czy droższa to porównuje do cen ze strony www, a nie do oferty najtańszych ofert utrzymaniowych sprzed roku.

 

Jeśli ktoś płacił 54 zł za Extra+ z Canal+ i HBO to takiej oferty już nie otrzyma. A wyobraźcie sobie, że niektórzy przy przedłużaniu chcą tego typu ofertę jeszcze taniej.

 

Jak widać nc+ przejechała się na takich ofertach, bo z takiego klienta nie ma kasy. A utrzymywać go dla samego utrzymania, to po prostu się nie opłaca ;)

 

Ale oferty utrzymaniowe z 6 Canal+ wciąż nie są najgorsze i porównywalne do tych sprzed 11 maja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny telefon z DUK znowu propozycja z 6 canal+ za 59 zł na 12 miesięcy, powiedzialem że nie bede płacił za to co mam obecnie więcej i sie nie zgadzam, to konsultant odpowiedział mi że jest zszkowoany że nie chce przedłużyć umowy na takich warunkach;) i sie rozlaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem ofertę Extra + za 39,90 na 12 miesięcy a później sam zadzwoniłem z pytaniem o comfort+. Na chwilę obecną nie ma niższej ceny niż ta ze strony czyli 39,90, ale za jakieś 15 dni do miesiąca ponoć będzie możliwość dostać komforta za 19,90. Umowa do końca lipca. A za extra + za mniej niż 39,90 to ponoć nie ma szans najmniejszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo do dziś musiałem zaakceptować umowę a nie ukrywam że zależało mi płacić jak najmniej a na HBO mi tak nie zależało, jak na kanałach sportowych.

 

To zostawiłes mnie samego na placu boju :) Ja spróbuje powalczyć o HBO na cała umowę. Wydaje mi sie jednak, że teraz nastąpi dłuższa przerwa w telefonach od nc +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora i na mnie :) Do tej pory miałam umowę na 15 msc, 6 x Canal, HBO, opłaty które miałam to: 5 miesięcy 0 zł, 10 msc 79,90 zł. Oferta, ktorą od miesiąca mi proponują jest... absurdalnie śmieszna (to samo w cenia 99 zł). Dzisiaj wysyłam rezygnację. Umowę mam do końca lipca ;) Chcę to samo tylko za max. 59,90 zł (do tej pory za miesiąc po zsumowaniu 0 zł i 79,90 wychodziło ok. 55). Na jaki adres teraz się wysyła?

ITI Neovision S.A.

Al. Gen. W. Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

 

To ten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam: Comfort +, Multi +, Extra +, C+ 6, HBO x 3, Dekoder: TurboBox umowa na 15 miesięcy do końca lipca za średnią 53,27 PLN .

W poniedziałek składam wypowiedzenie umowy w punkcie nc+ i czekam na oferty. Do tej pory dzwonili z 3 razy, ale oferty w okolicach 79,90 za to co mam także ich wyśmiałem. Ciekawe co uda się nam wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...