Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyszedł czas na mnie. Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie wysłane. Dziś pierwszy kontakt z numeru +48 12 294 78 79.

 

Konsultant na moją sugestię, że interesuje mnie to co mam tyle, że taniej stwierdził iż będzie problem z HBO gdyż jak to ujał "firma odeszła od praktyki rabatowania HBO na całą umowę" i mogę otrzymać tylko 6 miesięcy gratis, a potem będę musiał płacić. Może mi to ewentualnie wynagrodzić jakimiś dodatkowymi kanałami np. Filmboxami. Nie byłem tym jednak zainteresowany. Zapytałem jedynie ile sobie za to życzy. Odpowiedział, że z 6xC+ 64,90 na 12 miesięcy. Za pozostałe dwa C+ też byłaby dopłata. Nie dopytywałem jednak jaka tylko podziękowałem za rozmowę.

 

Mam podobną sytuację. Za nic nie chcą dac HBO na całą umowę. Poczekam, nic na siłe. Dziwne, że bez problemu daje Cinemax i Filmbox za 0 zł na cała umowe a nie może dac HBO :-k Dlaczego nagle zaczeli tak wysoko cenić HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt się nie chwalił z tego co pamiętam tym pakietem.Ale powiem krótko nie jest więcej wart niż płaciłeś do tej pory.Utrata z tego pakietu kanałów które są w Max pack jak i transmisji z kanałów serwisowych 36 czy 37 obecny 38 już nie dostępny.Oferta znacznie w Twoim przypadku uległa pogorszeniu więc dlaczego masz więcej płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sylwiniusz

Przed 11.05 mozna bylo dostac za 35-40zl, niektorym udawalo sie nawet za 30zl. Teraz trudno powiedziec. Wyczekaj do konca nie spiesz się, drozej niż teraz nie powinieneś płacić. Warunek dobrej oferty to złożenie wypowiedzenia i cierpliwość w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sylwiniusz

Przed 11.05 mozna bylo dostac za 35-40zl, niektorym udawalo sie nawet za 30zl. Teraz trudno powiedziec. Wyczekaj do konca nie spiesz się, drozej niż teraz nie powinieneś płacić. Warunek dobrej oferty to złożenie wypowiedzenia i cierpliwość w negocjacjach.

Za 39.90 zł to ten pakiet przed 11 maja był do ugrania z 3C+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie Comfort + Ekstra + Multi +. Umowa do końca Lipca. Płacę 44,90. Za ile można ugrać najtaniej Ekstra + bo rozumiem że tak teraz się nazywa to co mam?

Napiszcie bo śledzę wątki i wszystko co widzę to tylko droższe propozycje.

Mi chcieli dać dokładnie taki sam pakiet tylko że za 39.90, nie przyjąłem oferty ponieważ nie chcieli mi dać HBO jak to było tam tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

czy cena 39,90 zł za obecny Extra+ w umowie na 12 miesięcy (liczonej już od czerwca a umowa kończy mi się z końcem lipca) to warta rozpatrzenia opcja? Obecnie mam to samo + 8 Canalów+ oraz HBO...

Interesuje mnie tylko extra +. Czy można zejść jeszcze niżej niż te 39,30 i na 12 miesiecy?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to co mam w podpisie dostałem 9 maja br. na 24 m-ce za 74,90 gdzie składnikami oferty sa;

 

COMFORT+ 24,90ZŁ 24 m-ce

MULTI+ 0ZŁ 24 m-ce

EXTRA+ 20ZŁ 24 m-ce

PREMIUM SPORT & FILM (8 PACK) 29,90ZŁ 9 m-cy zobowiązanie po 9 miesiącach cena zostaje taka sama lub mam możliwość odłączenia tego komponentu

H HD 0ZŁ 24 m-ce

H2 HD 0ZŁ 24 m-ce

ADVENTURE TV HD 0ZŁ 24 m-ce

MR CAMELEON 0ZŁ 24 m-ce

CAM CI+ 0ZŁ 24 m-ce

 

I teraz zastanawiam się nad odebraniem Sagem.com bo na stanie mam jeszcze w systemie Mediasat SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co w tym dziwnego :mrgreen: Moduł cam CI+ mam odebrany już po tzw. połączeniu się ''n'' i Cyfra+ HD dokładnie odebrałem go 22marca 2013

Owszem cam CI+ jest po Cyfra+ HD ale ten co był ostatni wydawany popielaty kolor i mam go już ponad dwa lata.

 

Wczoraj oddałem PVR BOX+ 500 GB bo nie dostałem na niego rabatu ale nie martwię się tym bo bo mam Digyboxx C+ HD z licencjonowanym czytnikiem CA z Nagra MA i CONAX oraz slotem CI+ a w TV mam moduł cam CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałam telefon z nc+ (wypowiedzenie wysłane, umowa do końca sierpnia).

Mam pakiet: Universe + 6xC+ + MR + Pace 500GB + Philips 250GB + History HD + HBO = 80,99 zł.

Zaproponował mi to samo (6xc+ tylko bez c+seriale i discovery), umowa na 12-ście miesięcy (licząc od 31 sierpnia) za kwotę 79 zł (rabat za History na 0 zł) i wymianę Philipsa na Pace 500 GB. Jak myślicie zgodzić się na warunki? Ma jutro oddzwonić. Dziękuje za pomoc :)

 

 

Zadzwonili jak obiecali wczoraj. Ładnie i grzecznie odmówiłam i powiedziałam, że mam jeszcze czas do końca sierpnia i że dla mnie za drogo ponieważ przed 11-stym maja dostępne były lepsze oferty. Zgodził się ze mną, że przed 11-stym tak było ale teraz zmieniła się "polityka firmy" i teraz takich ofert nie ma.. wspomniał, że żadna osoba, której kończy się umowa w maju nie otrzymała takich dobrych propozycji jak przed 11-stym. Dodał jeszcze, że do sierpnia może jeszcze podrożeć i lepszej oferty nie będzie.. gadka jak co roku :P ale mam nadzieje, że jak co roku z czasem lepszą ofertę przedstawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co w tym dziwnego :mrgreen: Moduł cam CI+ mam odebrany już po tzw. połączeniu się ''n'' i Cyfra+ HD dokładnie odebrałem go 22marca 2013

Owszem cam CI+ jest po Cyfra+ HD ale ten co był ostatni wydawany popielaty kolor i mam go już ponad dwa lata.

No to jest dziwne, że jak ja chciałem taką konfigurację to nie chcieli mi dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać,

czy cena 39,90 zł za obecny Extra+ w umowie na 12 miesięcy (liczonej już od czerwca a umowa kończy mi się z końcem lipca) to warta rozpatrzenia opcja? Obecnie mam to samo + 8 canalów+ oraz hbo...

interesuje mnie tylko extra +. Czy można zejść jeszcze niżej niż te 39,30 i na 12 miesiecy?

pozdro

Przed 11 maja taki pakiet był nawet za 29.90 zł teraz nie wiadomo jak zmienili cennik tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...