Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Pytałam o te dwa kanały C+seriale i discovery. Powiedział, że mogę go mieć za 20 zł.. ale sam jak to ujął "czy warto jest płacić za to aż 20 zł"..

Nie warto ,ja nawet nie obejrzałem ani jednego programu z tych dwóch "super,hiper" tworów :lol2:

Za to "National Geographic ChannelHD" już od dobrych 3 godzin oglądam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam o te dwa kanały C+seriale i discovery. Powiedział, że mogę go mieć za 20 zł.. ale sam jak to ujął "czy warto jest płacić za to aż 20 zł"..

Nie warto ,ja nawet nie obejrzałem ani jednego programu z tych dwóch "super,hiper" tworów :lol2:

Za to "National Geographic ChannelHD" już od dobrych 3 godzin oglądam :D

 

a to, że nie warto to wiem :)

 

Mnie interesuje czy zgodzić się na warunki, które zaproponowali bo nie wiem czy możliwe jest wynegocjowanie czegoś lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

Następna z cotygodniowych propozycji, przy obecnej umowie do końca sierpnia (bez wypowiedzenia) z pakietem Universe+ i Canal+OP za 54 zł. HBO/Cinemax/Filmbox dobieram sobie w sześciomiesięcznych ofertach promocyjnych. Pierwsza propozycja to pakiet Extra z 6xC+ za 64,90zł, a druga to pakiet Comfort z 8xC+ za 74,90zł, obie na 24 m-ce. Grzecznie oznajmiłem, że mam jeszcze dużo czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Sprawiająca wrażenie mocno zdesperowanej, konsultantka, próbowała mnie usilnie przekonać, że nC+ na stałe wprowadziła nowe "widełki" cenowe, i w związku z tym, nie mam co liczyć na korzystniejsze oferty. Wyraziłem swoje ubolewanie z powodu takiego podejścia do starych (stażem) abonentów i serdecznie zaprosiłem do rozmowy w przyszłym tygodniu. Może doczekam aktu łaski, bo czasu trochę zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Szanowni

Następna z cotygodniowych propozycji, przy obecnej umowie do końca sierpnia (bez wypowiedzenia) z pakietem Universe+ i Canal+OP za 54 zł. HBO/Cinemax/Filmbox dobieram sobie w sześciomiesięcznych ofertach promocyjnych. Pierwsza propozycja to pakiet Extra z 6xC+ za 64,90zł, a druga to pakiet Comfort z 8xC+ za 74,90zł, obie na 24 m-ce. Grzecznie oznajmiłem, że mam jeszcze dużo czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Sprawiająca wrażenie mocno zdesperowanej, konsultantka, próbowała mnie usilnie przekonać, że nC+ na stałe wprowadziła nowe "widełki" cenowe, i w związku z tym, nie mam co liczyć na korzystniejsze oferty. Wyraziłem swoje ubolewanie z powodu takiego podejścia do starych (stażem) abonentów i serdecznie zaprosiłem do rozmowy w przyszłym tygodniu. Może doczekam aktu łaski, bo czasu trochę zostało.

 

Ile czasu jesteś już abonentem nc+żeby pisać takie dyrdymały? :/

Nie udawaj ,że nie wiesz- bez wypowiedzenia , telefony i zapewnienia ze strony konsultantów nc+ są tyle warte co bajki opowiadane trzylatkom na dobranoc.Smutne jak pracownicy w pocie czoła dwoją się i troją by wyrobić normę i znaleźć " zagubionego" łosia ( łosice , tfu.. klępę;-)). Polowanie trwa... :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr Olczyk. Nie będzie dla Ciebie żadnego aktu łaski. Skoro uważasz się za strego abonenta stażem, to chyba powinieneś wiedzieć, że wypowiedzenie otwiera paczkę z rabatami. Masz czas do końca sierpnia i marudzisz. Przez ćwierć roku dużo się zmieni jeszcze Ochłoń trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,ale oferty z ,czy bez wypowiedzenia są tak zbliżone do siebie ,że śmiech na sali...

 

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film / 6 c+

Comfort+

hbo 6 miesięcy

umowa na 12 miesięcy

 

Z wypowiedzeniem 69,90 zł , teść co samo bez wypowiedzenia 79,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz odebrać i powiedzieć że konkurencja ma lepszą dla ciebie ofertę i jesteś skłonny zmienić operatora satelitarnego :D Robi to na nich wrażenie.

Jesteś pewien tego? Uważasz, że straszenie nc+ śmieciową ofertą z CP robi na nich wrażenie? Ja do dziś się zastanawiam co za ludzie w ogóle wybierają usługi satelitarne Solorza... Ale to generalnie moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać. Problem w tym, że wynika ono z czystej logiki.

Tak ,ale oferty z ,czy bez wypowiedzenia są tak zbliżone do siebie ,że śmiech na sali...

Z wypowiedzeniem 69,90 zł , teść co samo bez wypowiedzenia 79,90 zł

Tak, bo z wypowiedzeniem powinno być od razu za 19,90zł albo najlepiej jeszcze za darmo :lol2:

Dyszka mniej to nie jest wcale zły deal, ale co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieciowa platforma? Czujesz się lepszy bo masz nc+? A co jest takie świetne w tej platformie? Ten tak zwany kontent na kanałach C+ nie jest już tak wysoki jak przed laty. Nie każdego interesuje sport a w CP jest taniej i oto cała filozofia.A oferta SmartDom jest chyba najlepszą na rynku . Ja byłem klientem tej śmieciowej jak to nazywasz platformy ładnych parę lat i jakoś nie narzekam, a ty żyj w przekonaniu że oprócz nc+ nie ma nic. Koniec Off-topic :>

@Tygrysek30 zdarzają się już sensowne oferty w przyzwoitych cenach. Zależy kto co woli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę po odjęciu paczki Canal+ oferta polsatowska jest bardzo podobna i jak już wspomniano tańsza.Ja ślubu z ITI nie brałem dlatego poważnie rozważam zmianę operatora w przypadku braku satysfakcjonującej oferty.Minimum to samo za tyle samo co miałem bo nie widzę powodów dlaczego miałbym płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieciowa platforma? Czujesz się lepszy bo masz nc+? A co jest takie świetne w tej platformie? Ten tak zwany kontent na kanałach C+ nie jest już tak wysoki jak przed laty. Nie każdego interesuje sport a w CP jest taniej i oto cała filozofia.A oferta SmartDom jest chyba najlepszą na rynku . Ja byłem klientem tej śmieciowej jak to nazywasz platformy ładnych parę lat i jakoś nie narzekam, a ty żyj w przekonaniu że oprócz nc+ nie ma nic. Koniec Off-topic :>

@Tygrysek30 zdarzają się już sensowne oferty w przyzwoitych cenach. Zależy kto co woli :wink:

Chyba kolego masz bardzo słabą pamięć.Nie Ty pisałeś dekodery u jednego i drugiego operatora to jak niebo i ziemia?Nie Ty porównywałeś Mediaboxa do poprzedniego jako kombajn do kosy.Swojego czasu też zachwalałeś inne kanały własne NC+ które wyróżnia tego operatora na tle konkurencji.Chyba masz krótką pamięć jak to było u poprzedniego operatora a skoro było tak dobrze to po co ta zmiana na innego :lol2: Smartdom nawet nie będę komentował bo o jednej z usług to już wręcz są pieśni pochwalne w internecie.@Piotr Olczyk pozostaje cierpliwie czekać bo do końca umowy jeszcze jest czas.A staż nie ma znaczenia w przypadku ofert tylko umiejętność negocjacji i trochę szczęścia.Nie wiem na co niektórzy liczą ja jak miałem dwa miesiące do końca umowy to dostawałem oferty za 79.90 za C+i HBO a skończyło się na ok.53 zł.Teraz i tak oferują dość dobre oferty tym co mają jeszcze np 3 miesiące umowy.Do mnie nikt jeszcze wtedy nawet nie dzwonił.A jak komuś przeszkadzają te telefony to dzwonić że nie życzycie sobie kontaktu z ich strony z ofertami na przedłużenie.Odnotują w systemie i spokój nikt nie będzie dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lada dzień będę pisał wypowiedzenie i chciałbym się dowiedzieć do ilu mogę zejść. Chcę zachować obecnie używane dekodery, Pace PVR 500HD oraz Sagemcom DSI83 i oczekuję MR w Extra+ z CANAL+. Nie chcę żadnych opcji dodatkowych, interesują mnie tylko kanały sportowe, które to są wszystkie zawarte w tym pakiecie. Obecnie cena takiego pakietu wynosi 79,90zł + dodatkowy dekoder i MR za kolejne 10zł. Razem daje to 89,90zł, ale tak jak pisałem wcześniej nie potrzebuję dekoderów, bo mam Pace'a i Sagemcom'a. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Co do deków to podtrzymuję. Aczkolwiek nie wiem jak teraz spisują się deki CP po aktualizacjach. Jednak mimo gorszego sprzętu nie można nazwać CP śmieciową platforma. Oni sami się bronią liczbą abonentów. Co do kanałów własnych to tylko Ale kino+ i nSport+ i to są dobre kanały. Oprócz kanałów własnych to nc+ nie ma żadnej przewagi nad CP.A gdyby nie sport na C+ to sadzę że liczba abonentów CP jeszcze by się podniosła :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieciowa platforma? Czujesz się lepszy bo masz nc+? A co jest takie świetne w tej platformie? Ten tak zwany kontent na kanałach C+ nie jest już tak wysoki jak przed laty. Nie każdego interesuje sport a w CP jest taniej i oto cała filozofia.A oferta SmartDom jest chyba najlepszą na rynku . Ja byłem klientem tej śmieciowej jak to nazywasz platformy ładnych parę lat i jakoś nie narzekam, a ty żyj w przekonaniu że oprócz nc+ nie ma nic. Koniec Off-topic :>

@Tygrysek30 zdarzają się już sensowne oferty w przyzwoitych cenach. Zależy kto co woli :wink:

 

SmartDom w CP to dla mnie rewelacja. Sam podpisałem kontrakt za 29,90zł + plus pół roku za free. Jednak dlatego, że jestem fanem sportu potrzebuję również i NC+, ale tak jak piszesz ta oferta za te pieniądze jest chyba rzeczywiście najlepsza na rynku. Dodam, że nie mam żadnych problemów z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszedł czas na mnie. Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie wysłane. Dziś pierwszy kontakt z numeru +48 12 294 78 79.

 

Konsultant na moją sugestię, że interesuje mnie to co mam tyle, że taniej stwierdził iż będzie problem z HBO gdyż jak to ujał "firma odeszła od praktyki rabatowania HBO na całą umowę" i mogę otrzymać tylko 6 miesięcy gratis, a potem będę musiał płacić. Może mi to ewentualnie wynagrodzić jakimiś dodatkowymi kanałami np. Filmboxami. Nie byłem tym jednak zainteresowany. Zapytałem jedynie ile sobie za to życzy. Odpowiedział, że z 6xC+ 64,90 na 12 miesięcy. Za pozostałe dwa C+ też byłaby dopłata. Nie dopytywałem jednak jaka tylko podziękowałem za rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Konsultant na moją sugestię, że interesuje mnie to co mam tyle, że taniej stwierdził iż będzie problem z HBO gdyż jak to ujał "firma odeszła od praktyki rabatowania HBO na całą umowę" i mogę otrzymać tylko 6 miesięcy gratis, a potem będę musiał płacić.

Standardowe "gadanie" :wink:

Jeszcze masz sporo telefonów przed sobą więc nie warto sobie zaprzątać głowy "wyuczonymi regułkami" konsultantów 8)

W czerwcu startuje usługa "Filmbox Live" lepiej poczekać z przedłużeniem umowy bo można będzie sobie coś takiego "wyrwać" za darmo ,zawsze to jakiś "bonus" jak nie chcą dawać "hbo" na cały okres umowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lada dzień będę pisał wypowiedzenie i chciałbym się dowiedzieć do ilu mogę zejść. Chcę zachować obecnie używane dekodery, Pace PVR 500HD oraz Sagemcom DSI83 i oczekuję MR w Extra+ z CANAL+. Nie chcę żadnych opcji dodatkowych, interesują mnie tylko kanały sportowe, które to są wszystkie zawarte w tym pakiecie. Obecnie cena takiego pakietu wynosi 79,90zł + dodatkowy dekoder i MR za kolejne 10zł. Razem daje to 89,90zł, ale tak jak pisałem wcześniej nie potrzebuję dekoderów, bo mam Pace'a i Sagemcom'a. Z góry dzięki za pomoc.

Na 69 możesz liczyć, z 6C+. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...