Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wie może ktoś jaką proponują cenę na przedłużenie umowy pakiety comfort+,canal+8 opcje dodatkowe extra+i multi+ aktualnie płacę 74,90

teraz mam :

Twoja oferta

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Multi+

Premium Sport &Film

EXTRA+

CANAL+ VOD

za 69,9,umowa do konca sierpnia

wczoraj zaproponowali mi :

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

czy jesli odrzuce oferte to zaznacza sobie na moim koncie i wiecej nie beda dzwonic i wtedy zlozyc wypowiedzenie?

 

ps-za ile mozna taniej wyrwac ten pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Podpowiedźcie proszę jaką kwotę można by było zaakceptować za następujące pakiety,obecnie płacę 54 zł tzw.łamańca.

Umowa do 31.07.2015 pakiet comfort+ z opcjami dodatkowymi na cały okres umowy : extra+, pełen pakiet canal+, canal+ vod.,był też pakiet HBO na 9 miesięcy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Podpowiedźcie proszę jaką kwotę można by było zaakceptować za następujące pakiety,obecnie płacę 54 zł tzw.łamańca.

Umowa do 31.07.2015 pakiet comfort+ z opcjami dodatkowymi na cały okres umowy : extra+, pełen pakiet canal+, canal+ vod.,był też pakiet HBO na 9 miesięcy.

 

 

Pozdrawiam

pozdrawiam

kolego za te kwotę możesz mieć spokojnie to co ja w podpisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....kolego za te kwotę możesz mieć spokojnie to co ja w podpisie :)

 

Nie jesteś w temacie...... Nic nie dostanie w takiej cenie...... taka oferta jak Twoja to historia...

 

Poważnie ??? :D jakbym słyszał konsultanta przy przedłużaniu umowy :shock:

Dziś nie ma ale jutro, pojutrze będzie.... spokojnie czekać, bez paniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie może ktoś jaką proponują cenę na przedłużenie umowy pakiety comfort+,canal+8 opcje dodatkowe extra+i multi+ aktualnie płacę 74,90

teraz mam :

Twoja oferta

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Multi+

Premium Sport &Film

EXTRA+

CANAL+ VOD

za 69,9,umowa do konca sierpnia

wczoraj zaproponowali mi :

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

czy jesli odrzuce oferte to zaznacza sobie na moim koncie i wiecej nie beda dzwonic i wtedy zlozyc wypowiedzenie?

 

ps-za ile mozna taniej wyrwac ten pakiet ?

Zgadzając się na ofertę na meila wycofałeś wypowiedzenie.Więc kolejne jest niezbędne jak odrzucisz ofertę a o to że nie zadzwonią to nawet się nie martw.Zawsze możesz zrobić to sam przed samym końcem umowy.Oferta przynajmniej jakieś 10 zł za droga np.w grudniu takie oferty tylko jeszcze z HBO chodziły po 49.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant właśnie mnie rozbawił ,dzwoni bo umowa moja kończy się w tym miesiącu,(umowę mam do 31 sierpnia) mówię mu ,że chyba się pomylił ,ale jak chcą może się wcześniej zakończyć, zaoszczędzę parę złotych ,po chwili zatrybił i się rozłączył bez słowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjąłem strategie że nie będę odbierać telefonów od konsultantów gdyż ostatnie propozycje oscylują nadal za 69,90 za ekstra z canalplus(6) umowę mam do sierpnia . Tylko trochę mnie wkurza ta ich nachalność w dzwonieniu do mnie trzy -cztery razy w ciagu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko o MR. Obecnie mam dekoder PACE 500gb po cyfrze, umowa konczy sie dopiero w lipcu, wypowiedzenie wyslane, narazie cisnienia nie ma ale staram sie 'przygotowac na batalie' za wczasu :). Obecnie mam stary pakiet Universe+ (czyli teraz chyba comfort, multi i extra) bez zadnych dodatkowych fikolkow za 34.90 zl. Cena odpowiada, pakiet i pvr tez. Gdybym chcial wziasc MR czy musze zmieniac moj sprzet na nowy (oba dekodery laczone przez wifi lub kabel?zgadza sie?)? Jesli tak za ile mozna to ugrac pod koniec lipca...realnie oczywiscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonzpoczty

W zeszłym roku też miałem podobną sytuację jeśli chodzi o MR. Tzn. umowa kończyła mi się pod koniec kwietnia, a miałem poczciwego Philipsa PVR 250GB. Chciałem dobrać MR, ale żeby to zrobić to kazano mi zdać w/w dekoder z kartą Cameleon i wziąć z APS dekodery parowane z kartami (mediabox i adb2851S). I aby MR śmigał musiałem spiąć oba dekodery w sieć LAN. Wydaję mi się, że marne są na to szanse, żeby dobrać drugi niezależny dekoder. Chcą w ten sposób uniknąć sytuacji takich, w których MultiROOM, stawałby się MulitCITY, tzn. np. że jeden dekoder w Warszawie, drugi w Krakowie i jeden abonament. Nie wiem jaką teraz konfigurację dają, ale też są to zapewne parowane dekodery z kartami i MR po kablu sieciowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałam telefon z nc+ (wypowiedzenie wysłane, umowa do końca sierpnia).

Mam pakiet: Universe + 6xC+ + MR + Pace 500GB + Philips 250GB + History HD + HBO = 80,99 zł.

Zaproponował mi to samo (6xc+ tylko bez c+seriale i discovery), umowa na 12-ście miesięcy (licząc od 31 sierpnia) za kwotę 79 zł (rabat za History na 0 zł) i wymianę Philipsa na Pace 500 GB. Jak myślicie zgodzić się na warunki? Ma jutro oddzwonić. Dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...