Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się tak wydaje. Twardo cenią teraz całą paczkę C+ i HBO a rozdają na prawo i lewo Cinemaxy, Filmboxy i kanały erotyczne .

Dzisiaj konsultant chciał mnie przekonać, że HBO nie jest takie fajne i że leca tam same powtórki :D

 

 

Dają cinemax i filmbox , bo tego nikt nie chce , u mnie na 40 znajomych ,30 -stu ma ofertę za 53,26 zł ,to dlaczego ja,że mam umowę do końca sierpnia mam za to samo płacić 89 zł , podczas ostatniej rozmowy się spytałem o to , odp żadnej , przestali dzwonić ...

Nie dla każdego są jednakowe oferty w systemie.I nie każdy może dostać dokładnie to samo.Sam pisałeś że dostałeś ofertę w tym łamańcu której nie zaakceptowałeś.Więc nie wiem do kogo masz pretensje.Ja jak przedłużałem umowę większość dostawała taką lub nawet lepszą ofertę za 49.90zł.Dla mnie takiej oferty nie było w systemie.Wybór miałem taki że albo przedłużam na takich warunkach jakie proponuje operator albo do widzenia.I nic tu nie da płacz czy żal oferta jest jaka jest albo się ją akceptuje albo do widzenia.Są inni operatorzy może oni dają C+i HBO w takiej cenie :lol2:

 

 

Ale była to 1 propozycja ,hbo było na 6 miesięcy tylko,nikt nie bierze ofert jak ktoś dzwoni 1 raz....,nie mam do nikogo pretensji , jeśli nie będą chcieli zaproponować coś chociaż podobnego, to tak jak mówisz jest konkurencja ... ps przyznaj sam oferta jest taka sama jak przed 11 maja, nic się nie zmieniło, seriale to większość znam na pamięć , a na drugim canałe to większość materiałów leciała już na pozostałych kanałach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przeglądam co teraz proponują i się zastanawiam na ile wyceniają pln(ów) taki pakiet co ja posiadam :?: Ircios jak myślisz? :wink:

Mam nadzieje że do października 2016 się unormuję bo nie zamierzam z niczego rezygnować a wręcz przeciwnie coś sobie jeszcze dorzucę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam co teraz proponują i się zastanawiam na ile wyceniają pln(ów) taki pakiet co ja posiadam :?: Ircios jak myślisz? :wink:

Mam nadzieje że do października 2016 się unormuję bo nie zamierzam z niczego rezygnować a wręcz przeciwnie coś sobie jeszcze dorzucę 8)

 

Proponowali mi przy pierwszym telefonie za Superpremium tylko bez erotyków 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Przeglądam co teraz proponują i się zastanawiam na ile wyceniają pln(ów) taki pakiet co ja posiadam :?: Ircios jak myślisz? :wink:

Mam nadzieje że do października 2016 się unormuję bo nie zamierzam z niczego rezygnować a wręcz przeciwnie coś sobie jeszcze dorzucę 8)

 

Proponowali mi przy pierwszym telefonie za Superpremium tylko bez erotyków 99 zł.

 

Trochę więcej jest tego niż same erotyki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pluję dzisiaj w brodę mogłem wziąć przed 11 maja comfort extra premium sport i film za 64,90 na

 

Miałem nosa wtedy - każdy się śmiał, ze mnie: "Gursonek co Ty robisz, masz czas do końca czerwca", a teraz? Mój pakiet to 139,00zł. Wybrałem mniejsze zło. 84,90zł na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Gursonek wygranymi są ci co wzięli umowy na 24 miesiące to jest moje zdanie ,bo czemu nie brać dłuższej umowy jeśli "oferta" jest więcej niż dobra :?:8)

Jeśli chodzi o mnie mieszkam na osiedlu wybudowanym w "polu" i nie mam opcji na coś innego jak "talerz" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Strasznie tanio :D
@ ircios może i tak i nie ja bynajmniej jestem zadowolony i nie narzekam, jak co niektórzy :)

 

 

Ircios ty to potrafisz "ocenić" sytuacje :wink:

Szkoda że co niektórzy nie "rozumieją" przekazu płynącego z "podtekstów" i sie "spinają" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ircios może i tak i nie ja bynajmniej jestem zadowolony i nie narzekam, jak co niektórzy :)

Po co więc zajmować takimi oświadczeniami miejsce? W tym temacie żadna to zasługa. Gdyby każdy ogłaszał, ze kupił kajzerkę za 50 groszy to temat byłby nie ciekawy.

Jest tu raczej giełda gdzie każda złotówka w dół stanowi o zaradności abonenta. Nikt przecież nie zbankrutuje z powodu 100-200 zł w czasie umowy. Ale o te parę złoty zabiega i nawet to cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...