Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Euronymous. Nie przesadzaj. Może za 30? Wtedy będziemy reklamy podczas filmu oglądać.

Nie przesadzam. Dostałem 2 tyg temu ofertę 53zł za 6C+ i HBO na 15 mieś. Oferty nie przyjąłem jedynie dlatego, że nie mogłem w danej chwili rozmawiać. Teraz dostaję dużo mniej - czyli 5C+ i HBO na 6 mieś - przez krótszy okres = 3 mieś wcześniej będę się musiał z nimi znów użerać, jeśli będę chciał mieć nieco lepszą ofertę. Więc gdyby porównywać obecną ofertę z poprzednią, to tak - nie jest ona warta więcej niż 45zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Euronymous. Nie przesadzaj. Może za 30? Wtedy będziemy reklamy podczas filmu oglądać.

Nie przesadzam. Dostałem 2 tyg temu ofertę 53zł za 6C+ i HBO na 15 mieś. Oferty nie przyjąłem jedynie dlatego, że nie mogłem w danej chwili rozmawiać. Teraz dostaję dużo mniej - czyli 5C+ i HBO na 6 mieś - przez krótszy okres = 3 mieś wcześniej będę się musiał z nimi znów użerać, jeśli będę chciał mieć nieco lepszą ofertę. Więc gdyby porównywać obecną ofertę z poprzednią, to tak - nie jest ona warta więcej niż 45zł.

Skoro twierdzisz że jest ona warta max 45 zł to już możesz sobie szukać innego operatora.Bo ceny takiej za ten pakiet nie dostaniesz w konkurencji zapewne dostaniesz to do 45 zł :lol2:A przy okazji zaoszczędzisz na nerwach i zdrowiu bo musisz sie z nimi użerać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili:

 

Extra+

C+6

Cinemax HD

Filmbox

HBO 6 miesięcy

 

Umowa na 12 miesięcy 59,90 + 5 zł za mediabox: razem 64,90

 

Całą paczkę C+ i HBO na całą umowę cenił sobie na 89,90

 

Warto sie decydowac na te pierwsza ofertę? Powiedziałem, że sie zastanowie i zadzwonić ma we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy w końcu ulegną i zaczna dawać HBO na cała umowę i C+8 w lepszej cenie. Bez Discovery i Seriale jeszcze bym sie obszedł ale HBO pasowałoby mi na cala umowę :/ Jest też ryzyko, że mogą juz nie zadzwonić jeśli odmówię. umowa do końca lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili:

 

Extra+

C+6

Cinemax HD

Filmbox

HBO 6 miesięcy

 

Umowa na 12 miesięcy 59,90 + 5 zł za mediabox: razem 64,90

 

Całą paczkę C+ i HBO na całą umowę cenił sobie na 89,90

 

Warto sie decydowac na te pierwsza ofertę? Powiedziałem, że sie zastanowie i zadzwonić ma we wtorek.

Jeszcze kilka dni temu pisałeś że czekasz aż będzie 8C+ za 60 zł i bierzesz.Teraz zastanawiasz się nad ofertą za 64.90 z 6C+?Coś szybko zmieniasz zadanie skoro zastanawiasz się nad obecną ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Euronymous. Nie przesadzaj. Może za 30? Wtedy będziemy reklamy podczas filmu oglądać.

Nie przesadzam. Dostałem 2 tyg temu ofertę 53zł za 6C+ i HBO na 15 mieś. Oferty nie przyjąłem jedynie dlatego, że nie mogłem w danej chwili rozmawiać. Teraz dostaję dużo mniej - czyli 5C+ i HBO na 6 mieś - przez krótszy okres = 3 mieś wcześniej będę się musiał z nimi znów użerać, jeśli będę chciał mieć nieco lepszą ofertę. Więc gdyby porównywać obecną ofertę z poprzednią, to tak - nie jest ona warta więcej niż 45zł.

Skoro twierdzisz że jest ona warta max 45 zł to już możesz sobie szukać innego operatora.Bo ceny takiej za ten pakiet nie dostaniesz w konkurencji zapewne dostaniesz to do 45 zł :lol2:A przy okazji zaoszczędzisz na nerwach i zdrowiu bo musisz sie z nimi użerać.

Oferta warta będzie tyle, za ile zapłacą za nią pierwsi nowi przedłużający. Im więcej osób weźmie to za 60zł, tym mniejsza szansa, że nc+ wróci do "starych lepszych" ofert. Dlatego dobrze będzie, jeśli jak najwięcej osób wstrzyma się jak najdłużej z przedłużaniem umów. Jeśli zobaczą, że nikt nie przedłuża - będą musieli dać lepsze oferty.

 

@wojtmen - zawsze możesz sam do nich dzwonić tuż przed końcem umowy, jeśli Ci naprawdę tak zależy na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe oferty trudno uznać za dużo gorsze.Ja bym powiedział że są inne bo w zamian za niepełną paczkę C+ czy skrócone HBO widać dają Filmboxy czy Cinemaxy czego wcześniej nie widziałam w ofertach za 59 zł.Zresztą stare oferty również zawierały tylko 6C+.Gdyby operator nie włączył wszystkim posiadaczom całej paczki dzisiaj byłaby inna sytuacja.Trzeba się powoływać na ten fakt przy przedłużaniu.Do mnie niestety na razie dzwonią tylko z pytaniem dlaczego nie zatwierdziłem oferty w mailu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na dzień dzisiejszy oferta się nie pogorszyła w tych 6C+.Jesteś pozbawiony czegoś z oferty filmowej czy sportu?Jedyne czego będziesz miał mniej to powtórek filmowych a reszta się nie zmienia.Wcześniej miałeś 3C+ a teraz narzekasz na 6C+?Bardzo ciekawe tym bardziej że to zapewne oferta dla przechodzących czyli w jeszcze droższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam. Uważam otrzymana ofertę za ciekawą. Zależy co komu potrzeba i ile ogląda. W stosunku do poprzedniej umowy dużo zyskuję, no i jeszcze krótka umowa 12 miesięcy, która tez jest dużym atutem przy kolejnych negocjacjach. Dla mnie kanały sportowe, dla żony filmowe . Jesli we wtorek dadzą mi HBO na cała umowę to biorę.

 

A o kwotach 45 zł za cała paczke możemy zapomnieć.za 60 zł imo trudno będzie to wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtmen widzę że dostałeś podobną ofertę co ja i również HBO na 6 m-cy, to napisz po negocjacjach czy udało Ci się wywalczyć HBO na całą umowę bo ja mam czas do czwartku by zaakceptować umowę bo dostałem już na maila, a jeśli nikt nie ugra HBO na całość to chyba klepnę ofertę, bo aż tak mi na HBO nie zależy a nie chce mi się z nimi już użerać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. Twardo cenią teraz całą paczkę C+ i HBO a rozdają na prawo i lewo Cinemaxy, Filmboxy i kanały erotyczne .

Dzisiaj konsultant chciał mnie przekonać, że HBO nie jest takie fajne i że leca tam same powtórki :D

 

 

Dają cinemax i filmbox , bo tego nikt nie chce , u mnie na 40 znajomych ,30 -stu ma ofertę za 53,26 zł ,to dlaczego ja,że mam umowę do końca sierpnia mam za to samo płacić 89 zł , podczas ostatniej rozmowy się spytałem o to , odp żadnej , przestali dzwonić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można taniej niz za 69,9 zl wynegocjować taka oferte (w stalej cenie a nie w lamancu):

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów,

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów,

Najem Box+ 0zł dla Abonentów?

 

Na HBO ani Cinemaxach mi nie zależy - obecnie tez place 69,9-mysle czy nie wziac wlasnie oferty na 24 miesiace by miec 2 lata spokoju-chyba, ze ceny za rok poleca w dol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. Twardo cenią teraz całą paczkę C+ i HBO a rozdają na prawo i lewo Cinemaxy, Filmboxy i kanały erotyczne .

Dzisiaj konsultant chciał mnie przekonać, że HBO nie jest takie fajne i że leca tam same powtórki :D

 

 

Dają cinemax i filmbox , bo tego nikt nie chce , u mnie na 40 znajomych ,30 -stu ma ofertę za 53,26 zł ,to dlaczego ja,że mam umowę do końca sierpnia mam za to samo płacić 89 zł , podczas ostatniej rozmowy się spytałem o to , odp żadnej , przestali dzwonić ...

Nie dla każdego są jednakowe oferty w systemie.I nie każdy może dostać dokładnie to samo.Sam pisałeś że dostałeś ofertę w tym łamańcu której nie zaakceptowałeś.Więc nie wiem do kogo masz pretensje.Ja jak przedłużałem umowę większość dostawała taką lub nawet lepszą ofertę za 49.90zł.Dla mnie takiej oferty nie było w systemie.Wybór miałem taki że albo przedłużam na takich warunkach jakie proponuje operator albo do widzenia.I nic tu nie da płacz czy żal oferta jest jaka jest albo się ją akceptuje albo do widzenia.Są inni operatorzy może oni dają C+i HBO w takiej cenie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...