Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moja siostra dostała za 49,90 przez 24 miesiące : Extra+,Multiroom (2x Cameleon) i Pvr-y (500 GB oraz 250GB) poprzednia cena +10 zł. :)

 

Ps.: Mam pytanko : wysłano link na wp.pl przyszedł po dłuższym czasie ale wcześniej dzwoniłem do BOK i pani aktywowała a jak pojawił się e-mail na skrzynce to akceptowałem i pisało cytuję OFERTA ZOSTAŁA JUŻ AKTYWOWANA i w Bok już jest a ICA na tę chwilę jest po staremu mam czekać czy telefonować jutro rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z kolejną propozycją:

 

Extra+/8C+/3HBO/Cinemax/Filmbox/Redlight/MRs (mediabox+/adb2851S) za 109,90. Umowa na 12 miesięcy.

 

Brakuje tylko ManPacka, o którego zapytałem, ale konsultant powiedział, że z Man Packiem nie da rady nic zrobić i standardowa cena za ten pakiet to dodatkowo 15zł (w sumie 124,90). Ma dzwonić jeśli coś się w tej kwestii zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Man Packu jest m.in.: History, H2, Adventure i Hustler. Osobno byłoby to 1,99zł + 1,99zł + 2,99 + 4,99 (stare ceny), co sumarycznie daje 11,96zł. Pozostałe kanały, czyli Motowizja, Sportklub, Zest były dostępne w pakiecie Extra+, a teraz są z niego "wyrwane".

History i H2 można wziąć za 2,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czy oni naprawdę myśla, że ktos normalny zapłaci im za pakiet Man Pack 15 zł ?

Na pewno myślą że "nowy" się na to skusi :wink:

 

DSC_0115.jpg

 

Na marginesie w tym miejscu gdzie jest ten punkt jestem co tydzień i powiem tak ..... "szału nie ma" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czerstwy kto za to płaci dobrze że zadałeś to pytanie :D

Daleko nie trzeba szukać ...kolega @stanley840 na przykład :wink: Wystarczy spojrzeć na całość ile płaci i rozbić to na składowe 8)

Jak sam ircios zauważył "napaleńców" nie brakuje ....

Nie neguje żeby nie było ale..... "props" za decyzję @stanley840 nie poleci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałem ofertę na maila Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO na 6 m-cy, REDLIGHT HD na 12 m-cy za 59,90 zł.na 12 m-cy. Teraz płacę niecałe 54zł. umowa do końca lipca br. Mam czas 7 dni na aktywację, a jeśli bym się zdecydował to umowa na moje życzenie wchodzi od 1-go sierpnia br. Myślę że oferta godna uwagi, co wy na to brać już teraz czy czekać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem HBO na całość ale nie da rady według pana, a ja się aż tak nie upierałem bo za bardzo nie zależy mi na tym, najbardziej zależy mi na piłce kopanej a tak cenowo to chyba się już niżej nie da za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie trzeba szukać ...kolega @stanley840 na przykład :wink: Wystarczy sporzej na całość ile płaci rozbić i to na składowe 8)
Z ciekawości sprawdziłem ile taki zestaw kosztuje na stronie NC+, wyszło 129,90. I tak "tanio" tylko do końca roku, później 149,90 :brawo: Więc porównując do oferty dla nowego klienta nie jest wcale tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałem ofertę na maila Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO na 6 m-cy, REDLIGHT HD na 12 m-cy za 59,90 zł.na 12 m-cy. Teraz płacę niecałe 54zł. umowa do końca lipca br. Mam czas 7 dni na aktywację, a jeśli bym się zdecydował to umowa na moje życzenie wchodzi od 1-go sierpnia br. Myślę że oferta godna uwagi, co wy na to brać już teraz czy czekać dalej?

 

Czekać.Klepniesz ofertę a zysk dopiero w sierpniu więc ja bym poczekał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenie prawdopodobnie z DUK (122947879). Zaproponowali to co mam tzn.

COMFORT

MULTI

EXTRA

Kanały 6C+

HBO na 6 miesięcy

z umową na 12 miesięcy za 59,90. Czy ta oferta jest wg Was korzystna, czy da się coś więcej utargować?

Zaproponowali jeszcze to samo z paczką 8C+ za 79,90 pytanie co takiego jest ukryte w tej paczce że warta jest wg nich 20 zł więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...