Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byl bym ostrozny. A nie pewny, a potem z[beep]o :shock:

Przy tym operatorze trzeba byc zdystansowanym, a nie ufac mu bezgranicznie, Przyklady na forum jasno pokazuja, jakie abonenci mieli i maja z tym operatorem niejasnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone. umowa do sierpnia. Na chwile obecna 84,90 za universe+, comfort, cała paczka canal, hbo. Nic więcej nie chce. Za ile celować taka ofertę? Narazie mam ofertę za 99 zeta. Dekoder bez najmu jednorazowa opłata podczas podpisywania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza oferta - bez wypowiedzenia, umowa do końca lipca

cały C+, comfort+, extra+, multiroom standard, 2x dekoder Pace 500 za 99,90

Nie chcą dać drugiego Pac-a za 0 zł (byłoby 79,90) - proponują wymianę. Czy da się to jakoś obejść?

Po wypowiedzeniu pewnie da się to obniżyć + hbo, ale co z dekoderami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strashak. Jak mnie pamięć nie myli, to było tu pisane kilkaset razy za ile można to mieć. Było chyba za 53 z hakiem w łamańcu na 15m. lub za 59 na 24m.

 

@ratu. Po wypowiedzeniu i tak nie obejdziesz opłaty za drugiego Pejsa. Daj sobie spokój teraz z ofertami bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do października.

Oto moje opcje:

 

COMFORT+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

EXTRA+

ADVENTURE TV HD

HUSTLER HD

 

Karta kameleon bez MR.

Czy jest możliwy taki pakiet łącznie z HBO na 15 lub 24 miechy za 60zł?

Obecnie płacę 91 złociszy.

Zaczynają dzwonić z 012

Nie wiem przy jakiej kwocie optować by nie przeholować.

Wypowiedzenie wysłane.

Dzięki.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

 

Mam umowę do końca czerwca. Płacę obecnie 99 PLN

Dzisiaj dostałem propozycję:

Comfort

Extra +

Canal + 8 kanałów od 11 maja teraz mam 3 twierdzi konsultant ze to promocja do 11 maja

Cinemax 9 miesięcy gratis

HBO na 15 miesięcy

 

Umowa na 15 miesięcy za 99.90 czy za tą cenę warto.

Jeżeli jest możliwe proszę o wypowiedzenie się czy warto za te cenę

Do jutra mam czas na podjęcie decyzji.

Wypowiedzenie nie wysłane.

 

Za odp z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,cena zdecydowanie za wysoka.Po złożeniu wypowiedzenia można uzyskać lepsze warunki.Przy umowie 15-miesięcznej miałem 5 miesięcy za 0 zł,a od 6 miesiąca 79,90,z tym,że Cinemaxy dołozyłem za 9,90 zł w promocji na 6 miesięcy.Pozostałe warunki mam identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę:

Comfort+

HBO

Multi+

Premium Sport &Film

Teraz płacę 46,60 (w łamańcu). Umowa do końca czerwca, jutro wysyłam wypowiedzenie. Ile teraz to jest warte?

Tyle samo lub więcej

 

@medalion4. Nie warto...

@mniam. 64-79.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dzień Dobry

 

Mam umowę do końca czerwca. Płacę obecnie 99 PLN

Dzisiaj dostałem propozycję:

Comfort

Extra +

Canal + 8 kanałów od 11 maja teraz mam 3 twierdzi konsultant ze to promocja do 11 maja

Cinemax 9 miesięcy gratis

HBO na 15 miesięcy

 

Umowa na 15 miesięcy za 99.90 czy za tą cenę warto.

Jeżeli jest możliwe proszę o wypowiedzenie się czy warto za te cenę

Do jutra mam czas na podjęcie decyzji.

Wypowiedzenie nie wysłane.

 

Za odp z góry dziękuję.

 

Za 99 pl możesz mieć to co ja mam "Superpremium" 8)

Umowa na 24 miesiące :jupi:

Obecnie pewnie dało by rade jeszcze mieć w tym "HBO Go" ale ja zmieniałem jakiś czas temu(pod koniec września).... poza tym "HBO GO" udało mi się uzyskać za darmo na 12 miesięcy 8)

image.jpg

ps.Oczywiście wypowiedzenie to podstawa "wejścia do gry" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios trzeba pamiętać kiedy przedłużałem umowę 8)

I tak dla mnie jest :jupi:

Poza tym jak dodasz to co wymieniłeś do ceny 79 pln i tak nie będzie to 99pln co ja teraz płace 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, nie monitorowałem długości umowy i dziś zaatakowali mnie ofertą przez telefon.

 

Z góry mówię, że nie jestem tak poważnym graczem jak reszta (brak kanałów premium).

Aktualnie posiadam:

Comfort+

Extra+

Aktywacja Turbobox+

Multi+

 

A zaproponowali mi, że dostanę to co mam i dodatkowo jakieś Extra+ HD, że część kanałów, które mam dostanę również w HD. (jakoś dziwnie to brzmiało)

W tej samej cenie co mam teraz, czyli 49,90zł z umową na 15miesięcy.

A dodatkowo za 5zł miesięcznie mogę dostać pakiet filmowy z 6 kanałami filmowymi w tym jeden canal+ czy tam canal+ film (nie pamiętam).

 

Czy u mnie jest o co walczyć? Co mogę ugrać? Mówiąc szczerze, te kanały filmowe za dodatkowe 5zł brzmią ciekawie, ale głupio przyjąć pierwszą ofertę z negocjacji :)

Nie wiem tylko, w którą stronę iść i o co walczyć?

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

Edit:

Czy multi+ to multiroom? Bo ja czegoś takiego nie posiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co masz na dzień dzisiejszy można mieć za 35, nie licząc dzierżawy za dekider. Extra+HD? Co co ma być? Ktoś chce Cię w maliny puścić lub w ogóle nie zrozumiałeś co mówi konsul. Na dzień dzisiejszy WSZYSTKIE podstawowe kanały odbierasz w SD jak i ich odpowiedniki w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowę mam do sierpnia...czas wysłać wypowiedzenie....i negocjować....

Był już pierwszy telefon od nich....

 

Obecnie mam -

pakiet - CANAL+ Silver

opcje dodatkowe - Najem ultraBOX+ - 0 zł

MULTIROOM STANDARD

HBO

Kanały CANAL+ Film i Premiere

Adventure TV HD

Płacę obecnie - 69 zł/m

 

Chciałbym zachować to co mam z ceną max. jak dotychczas...

Czy da radę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi sie w lipcu, miałem juz 2 telefony z czego drugi dzisiaj. Obecnie posiadam Comfort+, Extra+, Premium Sport-Film, HBO, Multi (2xCameleon) i place za to 84,90. Dzisiaj dostalem oferte przedłużenia:

 

- Comfort+ Extra+ Premium Sport-Film Multi zachowuje za obecna cene 84,90

- HBO+Cinemax za 8PLN przez 9 m-cy (potem albo wyłączyć albo bez ceny promocyjnej, nie spytałem ile ale pewnie spokojnie ponad 2 dychy). Odrzuciłem. Pierwszym telefonem zaproponowali jakis mega drogi łamaniec to nawet nie zapamiętałem bo był mega drogi. Dzis już lepiej ale to nie to. Chyba bez wypowiedzenia nie zmiękną. bo widze ze tu ludzie średnio 60PLn płaca za to co ja mam.

 

Pytania odnosnie wypowiedzenia, zawsze je zadaje bo nie wiem czy cos sie zmienia od ostatniego razu:

 

1) adres do wyslania

2) warto podać przyczynę nieprzedłużania umowy ? (np propozycje konsultantów nie byly korzystne)

3) czy jak sie nie zgodze na propozycje z BUK to juz po ptokach czy dzwonią jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...