Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto. Chyba, że potrzebne są Ci usługi internetowe dodatkowo płatne. Wybór to kilku letni odrestaurowany Turbacz, lub z tragiczną jakością obrazu tkz wifiPremiumbox, który z nazwą Premium nic nie ma wspólnego. Oczywiście może uda Ci się dostać któryś z nich bez aktywacji i dzierżawy... w co wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o tym czy przy pierwszym telefonie z duk po wysłaniu wypowiedzenia da radę wynegocjować pakiet comfort extra premium sport i film, hbo i hbo go oraz cinemax plus filmbox,które miałem na 7 miesięcy. na 15 miesięcy w cenie 59,90 d0 69,90 zł. Obecnie płacę 79,90 zł za to wszystko bez hbo go, ewentualnie sundance channel

Swoją drogą nie wyłączyli mi paczki filmboxów a i tak nie muszę za nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@constantine

Droga oferta. Złóż wypowiedzenie jak jeszcze nie złożyłeś i czekaj na lepsze.

Taka oferta jest możliwa nawet za ok. 60-65zł

 

Kriss droga biorąc pod uwagę nawet to, że mam multiroom na starych zasadach ? 2 niezależne dekodery w różnych miastach (nie muszę ich łączyć jak w multiroomie dla nowych abonentów). Więc teoretycznie mogę tę kwotę podzielić na połowę - płaciłbym w praktyce 65zł za tę ofertę :) Jak wypowiem umowę będę musiał zmigrować na nowy multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że nie musi wymieniać i fakt, że tym "niedoinformowanym" będą chcieli na siłę wciskać dekodery do MR, takie które działają tylko jak są spięte w LANie.

 

BTW: multiROOM to nie multiCITY i tego właśnie chcą uniknąć, że mają być dwa abonamenty, a nie jeden z MR ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno dziwne zapytanie,czy można negocjując ugrać kartę nieparowaną? Ja może i przedłużył bym umowę,opcja Comfort+ Extra (teraz 49,90)a dodają mi wszystkie C+ na łączną kwotę 58,90.Mam czas do 30.06.2015 wypowiedzenie wysłane miesiąc temu. Mam bez porównania lepszy dekoder od Turboboxa i wolałbym to odbierać na swoim.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ica pojawił się taki komunikat dla mnie ,,W związku z tym że jesteś naszym stałym Abonentem, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną - dotyczącą przedłużenia Twojej umowy z nc+.

Prosimy o pozostawienie aktualnego numeru telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku negocjacji ma zamiar od nich wybulić comfort extra premium sport i film hbo i hbo go plus cinemax lub sundance channel i nowy dekoder w cenie 69,90 lub 74,50 zł na 24 miesiące.

 

Mi udało się otrzymać Comfort+, Extra+, Multi+, 8xC+, HBO, Cinemax, Filmbox i MR za 54,90 PLN na 12m-cy a kolejne 12 m-cy 64,90 PLN, więc targujcie się mocniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...