Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie ma mądrych.Ofertę którą obecnie mam czyli Uniwers+6xC+ oraz HBO na 9 m całość na 18m za 59 zł otrzymałem bez wypowiedzenia.Gdybym dołożył 10 zł miałbym HBO na cały okres czyli 18m za 69zł.Może nie była to rewelacja ale jak na ofertę bez wypowiedzenia uważam że była dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem pierwszy telefon z nc+ po złożeniu wypowiedzenia. Niestety dostałem gorszą ofertę niż teraz i czekam dalej. Obecnie (umowa wygasa w lipcu) mam pakiet Comfort+Extra i wszystkie kanały C+ za 99 miesięcznie, a zaproponowali mi Comfort+ i C+ (tylko opcję sportową) za 74 przez 7 miesięcy, a za 105 przez dalszą część umowy. Oczywiście odrzuciłem, bo to trochę śmiech. Chciałbym utrzymać Comfort+Extra i zostawić tylko sportowe C+, a cenowo zamknąć to w granicach 75 zł. Da radę coś takiego wyrwać? Generalnie na filmach mi nie zależy, bo mogę podpiąć pendrive'a pod telewizor i obejrzeć co tylko chcę. Kładę nacisk na wszystkie kanały sportowe, nie potrzebuję też serwisów typu prapremiery i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dają wam na przedłużenie umowy abonament większy o 20 czy 30 pln :D tylko klaskać :brawo: i dziękować za takie coś ... mi kolejni konsultanci wręcz wmawiali , że niedostane tego co mam w opisie za kwote min 79.90 :shock: jeszcze się kłócili :roll: ja byłem konsekwentny w tym co chciałem.... aż pewnego dnia zadzwonił sympatyczny pan i to co chciałem dał mi za "free"...bez dodatkowych opłat (w tym przypadku HBO) Panie panowie.... czekać cierpliwie a będzie Wam dane :D z czegoś przecież muszą żyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto do Ciebie dzwonił?

To ważne bo jak ja przedłużałem umowę (prawie półtora roku temu) to także dzwonili i nie dość że się gubili w informacjach to jeszcze dawali kiepskie oferty (mimo wypowiedzenia) aż zadzwonił Pan z DUK i to była już inna rozmowa. Spokojna, kompetentna osoba i miał ciekawe propozycje. Na moje pytanie czemu mogę się z Nim dogadać a z tamtymi ciężko to mi odpowiedział że "tamci" to inna bajka czyli firma zewnętrzna a On jest z "firmy matki" więc ma większą wiedzę i większe możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedłużyłem wczoraj umowę dostałem Comfort+, Extra+, Multi+, 6xCanal, 3xHBO, H, H2, Adventure HD, multiroom( na starych zasadach) nc+GO konto podstawowe oraz konto dodatkowe cokolwiek to znaczy za średnią 58,59 zł oraz HBO GO za 5 na 10 miesięcy ale mam pytanie konsultant upierał się , że nie może pozbyć się opłaty za wynajem Pace PVR do tego doliczone zostanie od maja 20 zł. Mogę go zdać do końca kwietnia i wziąć wifiboxa a tym samym pozbyć się opłaty dodam tylko , że dzierżawię tylko Pace, który i tak leży w szafie ( mam moduł oraz swój dekoder). Pytanie brzmi czy dekoder typu Pace tzn PVR jest niezbędnym elementem multiroomu na starych zasadach ? Nie chciałbym stracić dostępu do multiroomu po zdaniu Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z kolei telefon z DUK, umowa przedłużona :D

 

Nazwa usługi Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 49 zł Premium Film 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 49 zł Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

NETVOD+ KONTO PODST 1,99 zł nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 10 zł HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zł CANAL+ VOD 0 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Umowa na 15 mc-y. Razem 59,90 + dobrałem jeden Multiroom 6 x0 zł 9 x 10zł.

 

Cena końcowa : 6 x 59,90 zł + 9 x69,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta z DUK [bez negocjacji] i zaakceptowana:

 

COMFORT+ / EXTRA+ / Multi+ / 6x C+ / Multiroom Std

 

Umowa na 15m, 59,90 + Multiroom 6x 0 zł / 9x 10zł czyli: 6x 59,90 zł / 9x 69,90 zł. :brawo:

 

Wcześniej - goły Universe+ za 54zł :curious:

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić cesję mojej umowy. To co jest w moim podpisie. Cesja tylko Wrocław

Universe to teraz Comfort - Extra - Multi.

 

Jeśli jeszcze aktualne czy możesz odezwać się do mnie w tej sprawie, chciałbym poznać szczegóły ?

jak widzisz jestem nowy i nie mogę w pełni korzystać z forum (PW)

ewentualnie prośba do kogoś aby przekazał to info na PW do @tweed77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta z DUK [bez negocjacji] i zaakceptowana:

 

COMFORT+ / EXTRA+ / Multi+ / 6x C+ / Multiroom Std

 

Umowa na 15m, 59,90 + Multiroom 6x 0 zł / 9x 10zł czyli: 6x 59,90 zł / 9x 69,90 zł. :brawo:

 

Wcześniej - goły Universe+ za 54zł :curious:

 

Pozdrawiam...

 

 

Drogo, ja w tej cenie dostałem jeszcze HBO, CINEMAX i FILMBOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...