Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca czerwca i propozycja:

1)Umowa na 15 miesięcy

2)Comfort

3)Multi

4)Extra

5)Canal+

6)Canal+vod

7)HBO

8)multiroom free

9)pace free

 

5x0zł, 10x79,90zł

 

wyrazilem zgodę i i i i i

Już trzeci raz mi aktywują tą ofertę i jakieś błędy napotykają

 

Dostałem dodatkowo kanał history jako gratisa za straty moralne

poczekam jutro do rana czy będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem gorąco podziękować wszystkim osobom tworzącym to Forum, robicie na prawdę coś Wielkiego!

 

Przejdę może do rzeczy, do tej pory posiadałem:

Comfort+

Multi+

Extra+

Canal Sport+

vod C+

(nc+Go TV za dopłatą 1,99)

wszystko to za 51,89 umowa do końca czerwca 2015

 

Po kilku telefonach i propozycjach w okolicy 80-90 PLN wczoraj kolejny telefon i kobiecy głos zaproponował:

Comfort+

Multi+

Extra+

Canal+ Sprt&Film+ (15m)

HBO+ (15m)

Wszystko za 53,26 PLN na 15 miesięcy.

 

Nie miałem za bardzo czasu poprosiłem o telefon za godzinę, niestety nikt nie oddzwonił i po 3 godzinach sam zadzwoniłem jeszcze bardziej sympatyczny głos Pani Anety potwierdził w.w. warunki dorzucając do tego:

nc+GO TV, (15m)

History HD, (15m)

Canal+ VOD (15m)

(chciałem powalczyć o HBO GO lub Mezzo ale w obu przypadkach odmowa i propozycja dorzucenia do oferty za 5PLN każdy)

Dodam tylko ze zaproponowane warunki to łamaniec 5m/0PLN 10m/79,9PLN, kanały już się aktywowały a umowa od maja.

 

Myślę że to dobra oferta, trochę droższa niż to co zakładałem na początku czyli 49,90 ale za takie bonusy warto chyba dopłacić te kilka groszy.

Życzę wszystkim powodzenia w negocjacjach i samych dobrych ofert!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiGi: Bardzo dobra oferta! Gratulacje!

Ja mam podobną sytuację i chcę powalczyć o to samo. Mam tylko pytanie: czy jest taka ewentualność że nie zgodzą się na moje warunki i rozwiążą ze mną umowę?

Czy jednak będą walczyć o klienta i dadzą to co chcę?

Chyba nie sądzisz że każdemu dają to co chce.Jak będziesz miał według nich wygórowane wymagania to nie przedłużą z tobą umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiGi: Bardzo dobra oferta! Gratulacje!

Ja mam podobną sytuację i chcę powalczyć o to samo. Mam tylko pytanie: czy jest taka ewentualność że nie zgodzą się na moje warunki i rozwiążą ze mną umowę?

Czy jednak będą walczyć o klienta i dadzą to co chcę?

 

Dzięki, oby większość z nas miała podobne a nawet lepsze :)

 

Odpowiadając na Twoje pytanie moim skromnym zdaniem tak jak we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie "przelać mleka w szklance". Istotną rzeczą w negocjacjach jest kompromis o którym czasami ludzie zapominają. Ja również nie dostałem tak do końca tego czego chciałem (Mezzo czy HBO GO) ale wiedziałem że to już limit nie do przeskoczenia.

 

To Forum i jego wpisy są kluczowe i dają obraz co jest możliwe a co raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........teraz jeszcze wymienię dekoder sd na hd i będzie gitara

 

Tylko uważaj... bo całkiem nieoczekiwanie rachunek może Ci wzrosnąć +20/m. Może, ale nie musi. Mam nadzieję, że czytałeś i wiesz, że niektórzy musieli płacić za zwykłego Sagema HD, bo sobie też wymienili....

 

A tak poza tym oferta b.dobra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pakiet Universe+ Superfilm za 99 PLN.Kończy mi się umowa pod koniec czerwca. Co mogę u nich wywalczyć tzn. chodzi mi o zachowanie tego pakietu ale niższa cena. Już dzwonią do mnie z przedłużeniem ale proponują cenę 109 PLN. Odmawiam. Proszę o propozycje co można wywalczyć. Dzwonią do mnie od miesiąca 4 razy dziennie z numeru 158149481nie odbieram bo wydaje mi się że to naciągacze a nie DUK. Powinni chyba dzwonić z numeru kierunkowego 12 lub 22.

Za rady z góry dziękuję.

PS Czy wysłanie wypowiedzenia coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@medalion4. A co Ci kolego poradzić jak przykłady masz wyżej co można dostać za mniejsze pieniądze i podobny zestaw kanałów. 3 -4 strony do tyłu znajdziesz przykłady. Pierwsze co, to musisz wysłać wypowiedzenie i zrezygnować z SUPERFILM i rozmawiać o Comfort z extra z dodatkami C+ , HBO Cinemax itd. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...