Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zadzwonili do mnie z super ofertą na 24 miesiace. Pakiety:

Comfort+

Extra+

Multi+

6C+

History 1 i 2

Sundance

 

za jedyne 85zł. Dodatkowo MR standard 0 zł/12m-cy i 10 zł/12m-cy.

Pani powiedziała mi, ze takich promocji jakie były przy poprzednim podpisywaniu umowy już nie będzie.

 

Srodkowy palec im pokaż.Jeszcze jest konkurencja,więc mogą się wypchać.Z byle czym do ludzi,zgroza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc ma swoją stronę inernetową,gdzie są pakiety http://ncplus.pl/sklep/promocje. Możesz sie teraz zapoznać ;)

 

Strona 1226..... Poszukaj sobie wpisu kolegi @cyfrek1. Na łatwiznę lecisz... ;)

Tak na logikę coś w tym dziwnego, że nie chce szukać informacji która jest zasypana kilkoma tysiącami wpisów? :)

 

Thx za linki. Oszczędziles mi szukania na które nie mogę sobie dzisiaj pozwolic.

 

——

Przecież ta oferta Cyfrek1 jest nie realna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich maila i oczywiście wcześniej złożyłem wywiedzenie. W mailu napisałem ze chce to wszystko za 79,9 i zadzwoniła babka, która nawet nie miała tego maila i zaproponowała właśnie takie warunki. Kilka razy proponowali mi to samo ale bez Filmboxów i MR za 109,potem za 99 i ostatecznie 54,9 przez 12 mc a potem 64,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W weekend przedłużona umowa:

Nazwa usługi / oferty Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+59 zł Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+30 złExtra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History 2HD 1,99 zł H2 0 zł 15 m dla Abonentow

CANAL+ VOD 0 zł CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

MULTIROOM STANDARD 20 zł Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HISTORY HD 1,99 zł History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

NAJEM PVR 20 zł Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Wszystko to co chciałem mam - chyba w dobrej cenie - więc dzięki za info jak zawsze i życzę udanych negocjacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal na każdej stronie masz odpowiedź. Nie trzeba przekopywać tysiąca postów. Wpisów byłoby o połowę mniej, jak każdy kto pyta, przeczytałby choć 5 stron do tyłu.

 

Kolego na każdej stronie jest mowa o komfort + ekstra + i cenach a nie o detalach zawierających spis kanałów.

Są różne promocje w których można się pogubić ja chciałem się tylko dowiedzieć co zawiera Eurosport 2 i Nat Geo i C+ ot tyle.

90 % tego tematu zawiera jałowe pytania i odpowiedzi co i za ile więc wybacz ale nie uważam abym zachował się niestosowne. Wystarczyło odpowiedzieć i nie było by zamieszania.

Jeśli cię w jakiś sposób uraziłem moim pytaniem to wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd niektórym biorą się takie oferty, tym bardziej dzwoniąc na infolinię samemu.

Ja złożyłem wypowiedzenie, 3 lata z C+/NC+ i najmniej co mi zaoferowano to Comfort+Extra, Multi+, C+ i HBO za 84,90 zł

Teraz to samo bez HBO za 64 zł po łamańcu (4 czy 5 mc za 0 zł, teraz 84,90 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja otrzymałem taką propozycję

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

54,9

Okres oznaczony umowy 24 mies.

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

Nazwa usługi / oferty Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 49 zł Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 49 zł Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.color=#000080]

VOD+ SERIALE+ 30 zł VOD+ Seriale+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CINEMAX 15 zł Cinemax 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

FILMBOX 15 zł Filmbox 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Mogę dobrać w ciągu 14 dni Multiroom których przez rok jest za 0 a po roku za 10 PLN. Więc po roku za ofertę będę płacił 64,90.

 

Bardzo dobra oferta :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowe mam do końca czerwca, obecnie mam Comfort, Extra i Multi za 53 zł z hakiem, czy jest szansa aby mieć to samo za mniej, bądź więcej za ta sama kwotę i oczywiście umowe max 18 miesięcy.

 

Moi rodzice mają to samo ale bez Canal+, i płacą 48zl, mogą miec to samo, ale chca wymienic biały dekoder (ten bez dysku) na cos nowszego, jaki dekoder proponujecie i za ile mogli by wyciągnąć całą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolega ma comfort/extra/multi/6xC+/HBO za średnio 59 zł. Pytanie - czy w tych pieniądzach wytarguje dodatkowo Sagema z kartą Cameleon, czyli multiroom standard?

 

NIE. Dostanie WiFibox (to też Sagem ) , ale MR będzie doliczony. To jest właśnie MR standard. Jeśli ma dekoder inny niż ADB, to czekają go koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE. Dostanie WiFibox (to też Sagem ) , ale MR będzie doliczony. To jest właśnie MR standard. Jeśli ma dekoder inny niż ADB, to czekają go koszta.

 

Ma Pace'a. A czy ten Wifibox musi działać w sieci wifi?

Jeszcze jedno - czy jest możliwe, żeby dostał tylko kartę Cameleon i MR standard bez opłaty? Pytam, bo ma Pace'a PVR HD i jakiegoś Sagema SD. Mógłby z nich skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...