Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z wypowiedzeniem (31.07), ale bez większego parcia na negocjacje to samo co było (Universe) : Comfort z Multi, Ekstra, 2 cameleony i Pace 500GB. Skrócenie starej umowy o 3 m. (-27 zł) i extra kilka mcy Canal+ gratis...24 mce po 39,90. ???

To chyba bardzo dobra oferta pod jakim numerem tel ja uzyskales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

umowa jest do końca czerwca. Za ile realnie można otrzymać taki pakiet: Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport&Film, MR Standard, Najem BOX+. Obecna cena 79,90 a nowa propozycja to 99,90 :/

Pozdrawiam

I zawsze możesz przeczytać co jest napisane o podobnej ofercie, bo odpiwiedź masz prawie na każdej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić cesję mojej umowy. To co jest w moim podpisie. Cesja tylko Wrocław

Universe to teraz Comfort - Extra - Multi.

a ten sie uparł na swoją cesję a tu chetnych nie ma:)

 

Nie każdemu w życiu zawsze się układa tak jak by się chciało. Czasami trzeba ciąć koszty z czegoś zrezygnować. Wolę zrobić cesję niż zalegać z rachunkami i mieć problem następny.

Oferta wcale nie jest taka zła. Tym bardziej jak dla nowego klienta. Poza tym za ok. 6 miesięcy będzie można negocjować nowe warunki a umowa kończy się przed okresem świątecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj, zobacz kto dostał podobnie w tej cenie i sam dojdziesz do wniosku, czy warto. A to, że 2 Cameleony to i tak nic nie znaczy, bo i tak dekodery musisz spiąć w jedną sieć i prawdopodobnie jeszcze za to zapłacisz.

W żadna siec nie spinam działają bez zastrzeń mam je obecnie. Nigdy pozatym nie spinałem dekoderów i nie wiem kto na Cameleonach spina je w kable ...

Również za obydwa nic nie place , na nowej umowie Boxa chca za 0zl ale Premium za 5zl

Co do ceny przy rezygnacji z Premium Film oraz dekodera wi-fi premium box cena spada do : 44,90 obecnie place 79,90 za 3C+ wiecej ... ale niby od maja mam miec wszystkie 8 ... ?

 

oferta prezentuje sie:

 

Comfort+ 24,90zl/m-sc

Extra+ 10zl/m-sc

Premium Sport 10zl/m-sc (twierdza ze po 10.V majac 3C+ dostane 8C+ poniewaz kazdy tak dostanie)

Multiroom 0zl/m-sc (2 Cameleony)

Wi-Fi box 0zl/m-sc

Multi+ 0zl/m-sc

HBO 0zl/ na 6 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam :

 

Sagema DSI 87 z dyskiem 1TB zewnetrznym swoim

Wi-fi Premium Box z ich dyskiem 500Gb

Wi-fi Box

 

W szafie mam jeszcze Philipsa 6201

 

Powyższe 3 mam w trzech roznych pokojach i w zależności czy corka chce oglądać Tv przekładam karty i wszystko gra.

Proponują na przedłożeniu : MULTIROOM STANDARD , Najem WiFi Premiumbox ,Najem HD Multiroom

 

@ircios sam zaczales temat o spinaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa pasuje schodzę poniżej 50zl mając wszystkie możliwe kanały sportowe ... sadzilem ze wyjdzie cos kolo 60-70zl a tu taka niespodzianka a zadzwoniłem do nich tylko z pytaniem technicznym o dekoder bo pierwsza oferta jak ta z salonu to ok.80zl abonamentu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wymienił ktoś w ostatnim czasie dekoder na atrakcyjnych warunkach.Bo interesowała by mnie wymiana na dekoder z dyskiem ale nie na warunkach 199zł czy 79 zł i 10 zł miesięcznie czynszu.Pomimo że w lutym przedłużałem umowę gdyby to miało znaczenie jestem w stanie przedłużyć na kolejne np 24 miesiące na bardzo podobnych warunkach jak zaproponują taki dekoder na bardzo dobrych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich kontaktach telefonicznych i mojej odmowie odnośnie kontynuowania "współpracy" z nc+ , w piątek otrzymałem sms-a z informacją o przygotowanej dla mnie specjalnej ofercie i numerem kontaktowym 422068623. Te dotychczasowe oferty odbieram jako próbę "dorwania jelenia", ceny z sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja otrzymałem taką propozycję

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

54,9

Okres oznaczony umowy 24 mies.

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

Nazwa usługi / oferty Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 49 zł Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 49 zł Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.color=#000080]

VOD+ SERIALE+ 30 zł VOD+ Seriale+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CINEMAX 15 zł Cinemax 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

FILMBOX 15 zł Filmbox 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Mogę dobrać w ciągu 14 dni Multiroom których przez rok jest za 0 a po roku za 10 PLN. Więc po roku za ofertę będę płacił 64,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...